Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

BOSTON BRUINS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Brankari:
Chiarelli vie ze mat silnu zakladnu brankarov je zaklad uspechu preto ten podpis Svedberga.... cital som co to o nom a vyzera na postavou maleho brankara, bez skusenosti v zamorskom style hokeja, a udajne ma stale 1-rok v kontrakte vo Svedsku cize na 95% ho v buducej sezone u nas neuvidime... osobne v to dufam lebo ak by sa objavil v nasom drese uz v buducej sezone tak by to bol dosledok niecoho velmi nepekneho (zraneni).

Ak nie je Chiarelli blazon (co nie je) alebo nedostane neodolatelnu ponuku za Thomasa (co pri jeho veku je tiez nerealne) tak Timmy u nas ostane... minimalne na zaciatok sezony...

Rask je talent, ukazal toho uz dost, ale tiez ukazal ze s nim v brane sme doposial prehravali ovela viac percent zapasov ako ked tam bol Thomas + pri jeho mladom veku treba poriadne zvazit nachylnost na zranenia- operacia kolena pred rokom (ci 2 r.), plus zranenie z tejto sezony... byt 1-ka znamena zataz na psychiku ale aj na telo, 55-65 zapasov nie je sranda.

Pre mna je velky otaznik Khudobin- ma 1-cestny kontrakt a je velky predpoklad ze pri snahe poslat ho na farmu cez waiver o neho mozeme prist... no takyto mlady brankar nemoze len kvoli statusu sediet na tribune v pozicii 3. brankara.... ale ak vsadime od zaciatku na dvojicu Rask-Khudoobin tak nechcem byt zlym prorokom ale buduca sezona bude 'stratena' a po nej nas caka este tazsie rozhodovanie co sa tyka kontraktov (Lucic, Hornon, Seguin, Marchand, Caron, Ference) cize uplne realisticky sezona 2012/13 je posledna sanca nieco ukazat s tymto kolektivom resp. jeho podstatnou castou.

Nash:
Vzhladom k poslednej vete sanca ze sa GM vaznejsie pokusi o Nash-a je 15% lebo jeho ziskanim by po sezone 2012/13 mal uplne zviazane ruky aj vzhladom k tomu ze v novej kolekt. zmluve sa caka ze platovy strop pojde dole, resp. ze sa nezvysi.
Este som zabudol dopisat ze sme podpisali aj dalsieho mladeho brankara koncom sezony: Adam Morrison, ma zmluvu az do sezony 2014/15
Z Bostonu odchází Zach Hamill (c) --> do Washingtonu za Chris Bourque (Lw)

Taťka se asi přimluvil :).Je vůbec ještě Ray u Bruins nějak zaměstnán nevíte?Jako scout či tak něco :)...
Re-sign Daniela Pailla na 3 roky - cap hit 1.3 mega + re-sign Chrise Bourque na 2 roky.
Chiarelli confirms Tim Thomas has come to the team saying he is seriously considering taking a year off.
Nechápu :sisi: Brát si v 38 letech roční pauzu od hokeje? Do konce kariéry už mu moc let nezbývá, tak proč si brát "dovolenou". Leda, že by měl v úmyslu hrát do 50 jako Hašek.
PainKiller píše:
Chiarelli confirms Tim Thomas has come to the team saying he is seriously considering taking a year off.
Nechápu :sisi: Brát si v 38 letech roční pauzu od hokeje? Do konce kariéry už mu moc let nezbývá, tak proč si brát "dovolenou". Leda, že by měl v úmyslu hrát do 50 jako Hašek.
Oficialny dovod je rodina a unava... na druhej strane mozno je za tym nesuhlas s moznym trade-om po 1.juli... tymto vyhlasenim v podstate zarucil ze ho GM nevymeni, ibaze za "future considerations" cize za nic a to zase GM nespravi...

Som fanusik Timma ale tento jeho krok nechapem a chcem velmi verit ze skutocnym dovodom je rodina a unava.... neviem preco mam stale rovnaky pocit ze pri dvojici Rask-Khudobin v dalsej sezone vela vody nenamutime... snad sa mylim.
Je to divne, co sa deje :eek2: . Len unava za tym asi nebude. Podla vyjadreni GM tusim, ze tam budu nejake problemy, co nie je dobre. Thomas je nasa istota v brane. GM je optimisticky s dvojicou Rask a Khudobin v brane, ale ja nie. Inak fakt nevidim dovod, preco by sa o vymene Thomasa malo co i len spekulovat. Ktory uspesny tim sa snazi vymenit svojho najlepsieho hraca?
Taky mi spíše přijde, že je nespokojen s tím, jak s ním chtějí přes léto naložit. Ale chápu jej. Dovede mužstvo ke SC a ti jej pak odkopnou. Za rok mám pocit má konec smlouvy, čili, by mohl pak podepsat za pakatel a v Bostonu zůstta a nejspíš (jak je asi jeho přání) tam i ukončit kariéru. No uvidíme.
Hosi o co jde? Tim je holt dobry v matematice a je mu jasne ze bude vyluka :lol2:
Že by věděl něco co my ne? :D
No i tak ale jeho krok moc nechápu, že by nový americký Hašek?
Zhrniem rozne informacie (spekulacie) co sa objavili ako mozne 'dovody' tohto kroku:
1. vraj ma Timmy zaujem hrat na Olympiade 2014 aj preto vraj chce rok pauzu na renegeraciu...
2. Timmy a Rask maju rovnakeho agenta... tymto tahom prilozili noz na krk Chiarellimu a je viac ako jasne ze Rask ziska (podstatne) vyssiu zmluvu ako sa povodne cakalo...
3. zrejme aj vyluka je dost mozna... ved aj Gaborik sa vyjadril ze chce stihnut zaciatok sezony (po 5-6 mesacnej rekonvalescencii)...
4. Timmy pocas tejto sezony prestahoval rodinu do Colorado Springs, vraj ma zaujem sa venovat praci pre US Hockey ktory tam sidli

Moj osobny tusak je ze Timmy sa nakoniec objavi aj v sezone 2012/13 (ak sa bude hrat) ale zrejme az okolo decembra/januara (mozno rovno na jej uvodny zapas po lock-oute)
Kower píše: vraj ma Timmy zaujem hrat na Olympiade 2014 aj preto vraj chce rok pauzu na renegeraciu...
V tomhle případě by mě teda hodně zajímalo, kdo vezme na olympiádu 40-letého brankáře, co rok nehrál, když budou k dispozici výborní gólmani jako Quick, Miller, dost možná Schneider, Howard....no way, tímhle krokem by si dveře na olympiádu definitivně zavřel (už i kdyby hrál, tak to bude mít hodně těžké).
mountain píše:
Kower píše: vraj ma Timmy zaujem hrat na Olympiade 2014 aj preto vraj chce rok pauzu na renegeraciu...
V tomhle případě by mě teda hodně zajímalo, kdo vezme na olympiádu 40-letého brankáře, co rok nehrál, když budou k dispozici výborní gólmani jako Quick, Miller, dost možná Schneider, Howard....no way, tímhle krokem by si dveře na olympiádu definitivně zavřel (už i kdyby hrál, tak to bude mít hodně těžké).
Nemyslim si ze by vahali co i len sekundu ho zobrat, ak v sezone 2013/14 bude mat do uzavierky supisiek na OH najlepsie statistiky spomedzi americkych brankarov.

Eklund (vacsinou preslaveny tym ze sa myli) pisal ze za rozhodnutim je nieco velmi osobne, rodinne.... tazko teraz spekulovat co to je ale faktom zostava ze Timmy je velmi rodinne zalozeny clovek a obaja jeho rodicia boli v minulosti lieceni na rakovinu... snad v priebehu leta sa dozvieme co je za jeho rozhodnutim.
Myslíš, že za dva roky bude mít Thomas lepší stats než Quick? :lol: Sni dál. Thomas se pauzou v příští sezoně odepíše nadobro.
:arrow: http://www.nhlpro.cz/clanek/22245-tim-t ... -od-hokeje" onclick="window.open(this.href);return false;

Obrázek
No, je to jasný, ne? Obama mu na rovinu řekl, že jestli nepřestane s hokejem, tak někdo unese jeho rodinu, zablokujou mu všechny účty apod. :frajer2:
Parda píše:Myslíš, že za dva roky bude mít Thomas lepší stats než Quick? :lol: Sni dál. Thomas se pauzou v příští sezoně odepíše nadobro.
Ja som nehovoril ze bude mat lepsie len som pisal ze to ze mal pauzu ho automaticky nediskvalifikuje a rozhodne momentalny vykon a statistiky pred nominaciou na OH.
Ale s vami Zito pekne vydrbal.

Už len čakám kedy vám Burke hodí na Raska offer sheet a budete mať dve možnosti. Khudobina a Svedberga alebo ešte viac :censored: rozpočet.
Thomas definitivne pauzuje :|
:arrow: http://blogs.thescore.com/nhl/2012/06/0 ... a-year-off

Komplexný pohľad na celú situáciu ohľadom Thomasa. :thumbsup:
Getzo5 píše:Ale s vami Zito pekne vydrbal.

Už len čakám kedy vám Burke hodí na Raska offer sheet a budete mať dve možnosti. Khudobina a Svedberga alebo ešte viac :censored: rozpočet.

a keby len Burke, toto je šanca pre všetky tímy, ktoré potrebujú brankára, keďže pozícia bostonu je nezávideniahodná :jn:
Chia v pripade Kellyho (paradicka), Pailleho + Campbella odviedol opät slusnu pracu, jadro de facto vyskladane

UFA - Rolston. Corvo, Mottau, Zanon, tam nas to trapit nemusi (Zanon by snad stal este za hriech)
RFA - Pouliot, ten nas vela stat nebude a tak vsetko smeruje k podpisu Raska

ofeer sheet :roll: Chia si je dobre vedomy, aka situacia nastala potom, co sa Timmy pobral o dum dal, bude to sice bez moznej kompenzacie, podla vsetkeho dôjde k vyplateniu spod zmluvy, ale urcite na Timmyho kydat nebudem, pre mna nezabudnutelny hracik so vsetkym co k tomu patri, predstavoval som si to tak, ze svoju NHL karieru ukonci v nasom drese, co ma mrzi, ale bolo jasne, ze 2 "kohuti" na 1 smetisku byt nemôzu a Tuukkatime sa nezadrzatelne blizi....najvyssi cas dat mu priestor a pevne verim, ze ten klenot, o ktorom sa pise, naplno preukaze uz v nastavajucej sezone....brankarsky post bude opät OK....
Timmy sa rozhodol tak, ako sa rozhodol, je to jeho slobodne a dobrovolne rozhodnutie, treba ho respektovat, ten tlak na jeho osobu bol zrejme tazko znesitelny, snad mu ta rocna pauza pride vhod, budem rad, ak sa do kolotoca NHL vrati a budem mu rovnako fandit, ako tomu bolo u nas (samozrejme, ak poputuje na Zapadne pobrezie:P

k Raskovi, Tuukka nema najmensi dôvod na zmenu pôsobiska, v tomto som uplne pokojny, dockal sa toho, aby u nas prevzal post tky, co bolo jeho jasnou BOS prioritou...samotny Chia sa vyjadril, ze do dalsej sezony pocita s 2jicou Rask - Khudobin...pochybujem. ze nejaky GM hodi na Raska kontrakt ala Bryzgalov (ani Chia nie je blazon), tobôz Burke? ved ten za Raska vyfasoval Raycrofta, to mu muselo stacit :hehe:
prostriedky na Raska sa urcite najdu, v zalohe Savvyho rezerva, Timmyho rozhodnutie sice spravilo isty finacny skrt cez rozpocet, ale nijako alarmujuci, mimo Raska sa ocakava este utocne posilnenie kadra
cepi píše:Chia v pripade Kellyho (paradicka), Pailleho + Campbella odviedol opät slusnu pracu, jadro de facto vyskladane

UFA - Rolston. Corvo, Mottau, Zanon, tam nas to trapit nemusi (Zanon by snad stal este za hriech)
RFA - Pouliot, ten nas vela stat nebude a tak vsetko smeruje k podpisu Raska

ofeer sheet :roll: Chia si je dobre vedomy, aka situacia nastala potom, co sa Timmy pobral o dum dal, bude to sice bez moznej kompenzacie, podla vsetkeho dôjde k vyplateniu spod zmluvy, ale urcite na Timmyho kydat nebudem, pre mna nezabudnutelny hracik so vsetkym co k tomu patri, predstavoval som si to tak, ze svoju NHL karieru ukonci v nasom drese, co ma mrzi, ale bolo jasne, ze 2 "kohuti" na 1 smetisku byt nemôzu a Tuukkatime sa nezadrzatelne blizi....najvyssi cas dat mu priestor a pevne verim, ze ten klenot, o ktorom sa pise, naplno preukaze uz v nastavajucej sezone....brankarsky post bude opät OK....
Timmy sa rozhodol tak, ako sa rozhodol, je to jeho slobodne a dobrovolne rozhodnutie, treba ho respektovat, ten tlak na jeho osobu bol zrejme tazko znesitelny, snad mu ta rocna pauza pride vhod, budem rad, ak sa do kolotoca NHL vrati a budem mu rovnako fandit, ako tomu bolo u nas (samozrejme, ak poputuje na Zapadne pobrezie:P

k Raskovi, Tuukka nema najmensi dôvod na zmenu pôsobiska, v tomto som uplne pokojny, dockal sa toho, aby u nas prevzal post tky, co bolo jeho jasnou BOS prioritou...samotny Chia sa vyjadril, ze do dalsej sezony pocita s 2jicou Rask - Khudobin...pochybujem. ze nejaky GM hodi na Raska kontrakt ala Bryzgalov (ani Chia nie je blazon), tobôz Burke? ved ten za Raska vyfasoval Raycrofta, to mu muselo stacit :hehe:
prostriedky na Raska sa urcite najdu, v zalohe Savvyho rezerva, Timmyho rozhodnutie sice spravilo isty finacny skrt cez rozpocet, ale nijako alarmujuci, mimo Raska sa ocakava este utocne posilnenie kadra
Kdyby vám Burke přecijen chtěl "ukrást" Raska, tak je idiot.. Snad se poučil z Kessela a těch ztracených voleb..
pocas draftu pôjdeme v prvych kolach po D + G
spominaju sa mena: Brady Skjei (D) - Matt Finn (D) / Andrei Vasilevski (G) - Malcolm Subban (G)

Obrázek :serus:
Tak Subban. Neviem, co Chia zamysla, ale bude to zaujimave :D
Skorpion píše:Tak Subban. Neviem, co Chia zamysla, ale bude to zaujimave :D
A to maj ještě bratrance a dalšího bráchu Jordana (prý nejnadanější z nich). Takže jednoho z nich očekávám ve Vancouveru. :D
7906 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS