Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

BOSTON BRUINS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

cepi píše: a na "obhajobu" Kowera....este v case PO, sa sam vyjadril, ze toto je proste jeho styl, trosku to vyhecovat z tej ci onej strany, kto to berie s nadhladom, s rezervou, vie o com je rec a berie to tak, ako my :ciga: kto nie, smola :fucker:
Aspon ze ty si to vystihol... zivot je moc vazny aby sa ludia este aj na fore museli stale vyjadrovat uplne vazne... cela pointa v pouziti uvodzoviek bola v tom ze ako to niekto napisal... ani ja by som urcite nechcel jest "trocha presolenu" polievku... no nic zivot ide dalej... ten kto sa nad tym nedokaze povzniest tak nemusi moje prispevky citat ani na ne reagovat...

:backtotopic:

Dnes nas caka zaciatok narocneho nahusteneho programu (3 zapasy za 4 dni resp. 4 zapasy pocas 6 dni) s narocnym cestovanim (hlavne z Pitt do Winnipeg): ak ziskame z nasledujucich 5 zapasov 5-6 bodov bude to uspokojive, pri dobrych okolnostiach mozme siahnut aj na 8.

Dnes cakam od Toronto ze do zapasu daju vsetko, lebo zatial s nami maju 3 prehry a dost nelichotive skore... ak bude stav po 2. tretine minimalne vyrovnany resp. maximalne 1 gol v prospech tak by sme to mali uhrat na 2b.
Boychuk prva hviezda a celkom zasluzene :good: Mal zopar peknych hitov
Do serie si mozme pipisat aj Pens. To uz je hadam super ktory stoji za to. Zapas bol super a vyhru sme si pdola mna zasluzili. Mna dostala hlavne druha tretina kde sme hrali dve oslabenia o dvoch hracov. Prve "iba" 50 sekundove no potom vylucil naraz dvoch hracov co som ja videl v NHL prvy krat. Za co isiel Pouliot to neviem ale ubranili sme sa. Prekvapila ma tiez bitka Marchanda s Niskanenom kd eje podla man dost velky vyskovy a vahovy rozdiel a do bitky sa hrnul hlavne Marchand :D. V tretej tretine este jedna bitka ktora bola celkom slusna a pekny hit Pailleho na Malkina... Skoda golu ktory sme dostali po zlom vyhodeni Seidenberga no apson nabudil Pens.... btw. Asi mame noveho fanusika BostonSam :hi:
Zasluzena vyhra, veru casto sa nestava ze pocas jednej tretiny rozhodcovia daju 2-krat sancu na presilovku 5:3... a to sme jednu ubranili bez Zdena.

Pens nebyt Krejciho smoly (2-krat tycka) mohli dostat vyssi naklad.

Nase vykony su tak precizne ze zajtra cakam podcenenie Jets a moznu prehru.

Btw. To nove rozlozenie NHL je hlupost. Z pohladu Bruins nasa ucast v PO bude v podstate samozrejmost. To iste plati o Montreale... Najviac mi vsak vadi malo zapasov s rivalmi ako su Flyers, Rangers.
Pens hraji bez beku, ale i tak
:klobuk_dole:
kajo píše:Ja uz sa tesim na Ruincember :box:
:frajer:

radost pozerat :) tucniakom sice absentovala vyrazna kvalita v zadnych radoch v podobe Letanga + Michalka (co bolo poznat), ale to neznizuje nas vykon, ubranit 2x presilovku 5:3 :klobuk_dole: to nam dodalo vyrazny impulz
golovo sa tentokrat presadili "sviatocni" strelci a Timmy predvedol opät jeden zo svojich sialenych, resp. tradicnych vykonov :good: a niet sa comu divit, ze si momentalnu pohodu uziva "Je prijemne byt sucastou tohto skveleho muzstva"
v jednom momente ma zaujal Paille, ktory hrava s ochrannym kosikom na tvari (utrpel zlomeninu nosa), no pred Malkinom neuhol a do vzajomneho stretu siel na plne gule :respect:
Marsh typicky dobiedzal, provokoval, dokonale si splnil tu svoju provokatersku ulohu :cool: v akcii Bergyho sikovne rucicky, ktore pripravili Seguinovku (+19) ako na podnose



kazda seria vsak raz konci, dnes to proti lietadielkam môze vypalit vselijako, ale nic to, je to na dobrej ceste.... :jj:

:arrow: Ďalším kladom je aj zloženie tímu a možnosti manažéra. Dobrá kombinácia mladých hráčov so skúsenými neprinútila manažéra Petra Chiarelliho k posezónnemu výpredaju, ako sa to stalo pred dvoma rokmi Chicagu.

Bruins si udržali všetkých kľúčových hráčov a ešte sa dokázali posilniť napríklad o skúseného obrancu Joa Corva.

Boston má pod platovým stropom stále voľných 3,1 milióna dolárov a túto sumu môže zdvojnásobiť ak umiestni Marca Savarda na listinu dlhodobo zranených (v podstate hotova vec; c.)

„Sme vo veľmi dobrej manévrovacej pozícii. Na druhej strane máme výborný tím teraz, ktorý veľmi nepotrebuje doplniť, ale oči mám na trhu s hráčmi stále otvorené,“ uzavrel pre Boston Herald manažér Bruins. koho nam Chia prinesies? :moj:
Po prvej tretine prehravame 1:0. Take nemastne neslane po vcerajsom hokeji :D ale ja verim ze zase zabodujeme. Dokonca som chcel podat Xku, ale som nestihol.
Tak dnes Seguin sleduje zapas z tribuny. Trest za zmeskane ranajky a timovy meeting.
Kower píše:Tak dnes Seguin sleduje zapas z tribuny. Trest za zmeskane ranajky a timovy meeting.
:lol: a ja ze preco v lajne Garon a Tyler vo VIP lozi :hmm: vychazal mi z toho jedine nejaky mensi sram a hla, tak to ma byt :yes: ak by sme sli vyslovene po klubovom rekorde z roku 1969, ked sme bodovali 17x v rade, Seguin by nastupil, ale mf, disciplina kua disciplina! :pravidla:

k zapasu, na moje prekvapenie sme zapas odohrali v slusnom, fyzickom tempe, Jets hrali umne, vytazili v podstate z minima maximum, z tych sanci, ci polosanci 2x skorovali a my by sme dnes neskorovali ani z dalsich tutoviek....Tuukka odviedol kvalitny vykon (2/35) aj ked si dovolim tvrdit, ze Timmy by tu uvodnu golovku kryl, no cinil sa Pavelec (1/40), ktory skopiroval vcerajsi Timmyho vykon, bol postavou zapasu a zasluzene jeho 1.hviezdou

Obrázek
cepi píše: a ja ze preco v lajne Garon
Nová posila? :jn:
______________
brankarov od vas nepotrebujeme :D chybicka se vloudila - C.; c,
:hahano: ak chyta Opendore od uvodu sezony tak, ako v nasom vzajomnom zapase, potom sa necudujem, ako si plazovy tim pocina....po 2x v rade, sme z brankara spravili hviezdu zapasu (dnes opät 40tka..) no dovolim si tvrdit, ze on + samotny plazovy tim, si vycerpal stastie na dalsich 30 zapasov

v zavere zapasu, ked panteri len vyhadzovali puky, si vravim, tento zapas skonci tak, ze ti stastkovia urcite raz skoruju a to im bude stacit, to ze to prislo v samom zavere, len podciarklo to, ze pri nich dnes stali vsetci sväti....hned v uvodnej 10 minutovke, sme 3x nastrelili konstrukciu branky (McQuaid,Seidenberg,Bergeron) dokopy 4x :samovrazda:

z tychto 2 zapasov sme sice odisli naprazdno, ale pokracujeme vo vykonoch, ktore nas zdobili pocas bodovej snurky, takze radsej si vycerpat smolu teraz a to stasticko naklonit na svoju stranu v PO :jj:
No konečně se tu řeší zase hokej jako takový a ne jen něčí slovíčkaření :lol2: ...
Jinak zdravím po delší době - po vítězné šňůře se štěstěna otočila zády a místo gólů dáváme jen tyčky,ale ty výkony v obou zápasech hovořili jasně pro nás tak doufám,že se střelecká nemohoucnost brzy zase přetrhne :)...

Jinak nevím jestli se tu někde psalo :
- Bruins signed defenseman Dougie Hamilton to an entry-level contract... /no s Chárou by to byla asi nejvyšší obraná dvojice v historii :lol2: /

Docela mě mrzí,že nedostává moc šancí mládí z farmy snad jen krom dvou vyjímek (J.Caron+S.Kampfer), na druhou stranu za koho že,když všichni více méně podávájí vyrovnané výkony :ja_neviem: ...
a propo mluví se vůbec o někom,že by měl být třeba na odchodu,či je v hledáčku jiného týmu? Slyšel jsem jen o Raskym a zájmu CMB,ale uffff ještě,že má Chia rozum :-P
Neely08 píše:po vítězné šňůře se štěstěna otočila zády a místo gólů dáváme jen tyčky,ale ty výkony v obou zápasech hovořili jasně pro nás tak doufám,že se střelecká nemohoucnost brzy zase přetrhne :)...

Jinak nevím jestli se tu někde psalo :
- Bruins signed defenseman Dougie Hamilton to an entry-level contract... /no s Chárou by to byla asi nejvyšší obraná dvojice v historii :lol2: /

Docela mě mrzí,že nedostává moc šancí mládí z farmy snad jen krom dvou vyjímek (J.Caron+S.Kampfer), na druhou stranu za koho že,když všichni více méně podávájí vyrovnané výkony :ja_neviem: ...
Pocas Novembra sme vyhrali aj zbabrane zapasy takze teraz sa "stastie" dostava do vyrovnanej hladiny... presne ako pises zaklad je ze nase vykony su dobre (az na malickosti a niektore individualne chyby-pri rozhodujucich goloch) a hrame s nasadenim...

GM sa vyjadril ze Hamilton ma realnu sancu v buducej sezone hrat v NHL (Boychuck, McQuaid, Corvo maju extra motivaciu na udrzanie v time do buducna)

Zial mladici akosi nerozvynuli talent a nespravili ten vykonnostny krok medzi AHL a NHL vykonmi... napr. Kampfer je v time podla mna len do poctu a nema na NHL v plnej sezone cize v pripade vacsieho zranenia by GM urcite siahol po skusenom obrancovi...

Nic konkretne ohladne posil GM nepodnika ale ako sa vyjadril stale sleduje trh a je pripraveny posilnit tim ak by sa nieco rozumne ponukalo (tie spravy o vymene Rask-a alebo predtym Krejciho boli dobre akurat na smiech)... Rask-ova vymena pripada do uvahy jedine v pripade ze Tuuka bude tvrdohlavy ako Kessel a GM nebude mat inu moznost...
Kower píše: napr. Kampfer je v time podla mna len do poctu a nema na NHL v plnej sezone cize v pripade vacsieho zranenia by GM urcite siahol po skusenom obrancovi...
Asi som to privolal... Zdeno (zranenie nohy) nam bude chybat minimalne 3 zapasy, mozno viac, az do 28.dec.... snad Kampfer vyvrati moje hodnotenie ze je len do poctu... ale nemam z toho dobry pocit.
http://www.kuklaskorner.com/index.php/h ... ck_foligno" onclick="window.open(this.href);return false;

McQuaid koleno na Foligna. Nerikam zatim nic, ale kazdopadne pockam si jestli se konecne nekdo odvazi suspendovat božího bojovnika posvatnyho Bostonu.
Atlantik píše:http://www.kuklaskorner.com/index.php/h ... ck_foligno

McQuaid koleno na Foligna. Nerikam zatim nic, ale kazdopadne pockam si jestli se konecne nekdo odvazi suspendovat božího bojovnika posvatnyho Bostonu.
McQuaid dostal pokutu $2500, bez suspendacie :-)
Kower píše:
McQuaid dostal pokutu $2500, bez suspendacie :-)
Kdož jsou boží bojovníci :wave: :wave: Nic jineho jsem necekal. Gratulace.
:slap: akože nech idú už do riti :grc: keď toto všetko sa prepečie, t je :thumbsdown:
Hmmm... cakal som trocha vacsi odpor od Flyers (aj ked maju dost zraneni), ci uz v skore alebo v bitkach sme mali jasne navrch... len skoda ze rozhodcovia nenechali Zdena pokracovat v bitke ked sa Shelly opat postavil na nohy.

Inak je super ked si trener moze uz v uvodnej tretine poslat hraca ako Shawn Thornton (vyse 12 min ice time na zapas) na lad s 2. utokom proti najudernejsej formacii supera... inak Seguin moze dakovat vyluceniu Lucica lebo jeho vykony idu dole vodou a v 3. tretine by isto nehral s Bergym a Marchandom ani sekundu.

Danny Paille zacina skorovat, Pouillot je tiez v poslednych zapasoch velmi dobry, k tomu vzdy spolahlivy Kelly.... GM bude mat tazke rozhodovanie s kym sa po sezone (alebo pocas nej) rozlucit... a to koncia kontrakty aj Campbellovi a Thorntonovi, a Hamill bude RFA.
dúfam, že Lucic už dostane konečne flastr :pravidla:
AndyF píše:Pens hraji bez beku, ale i tak
:klobuk_dole:
Philla hraje bez Girouxe, ale i tak :klobuk_dole:

Ale ted vazne. Boston me uz zatracene sere. Jednak proto, ze je zatracene dobrej a jednak proto ze jim jeste navic vsechno zatracene prochazi a muzou si zatracene delat co chteji... Tolik suspendaci co se jim propeklo... Jediny pripad z lonska byl snad Paille, ktery za brutalni headshot dostal tusim komicke 3 nebo 4 zapasy. Samozrejme ze ani ted zadnej flastr nebude, jestli nekdy vubec bude...
Kower píše:v bitkach sme mali jasne navrch...
ano boli ste lepsi, bol to zapas blbec, v ktorom nam nevyslo nic a vam kazde :ho*no: na ktore ste stupili a :blabla: :blabla: :blabla:
Ale v ktorych bitkach ste mali jasne navrch? Ako ja si na tom vobec nezakladam, ci hrac "vyhra" alebo nie bitku, ale aj podla hlasovania tu http://www.hockeyfights.com/fightlog/" onclick="window.open(this.href);return false; z troch bitiek vyhral u vas len Chara (aj to bolo len to jedine, co ta gorila vie a to zapasnicky stiahnut supera na lad. A zmysel tej bitky bol aj tak inde- dostat Charu z ladu, za co Shelley :klobuk_dole: ). Hartnell vs Boychuk to bola plichta a Rinaldo (inak jeho vyska 5-11) to Hortonovi (6-2) solidne nalozil. Cize ako pocitam tak pocitam, vidim tam jednu remizu, jedno "jasne navrch" v podani flyers a jednu dajme tomu vyhru Charu. Ano Kower, aj v bitkach ste mali jasne navrch :moj: :good:
kajo píše:
Kower píše:v bitkach sme mali jasne navrch...
ano boli ste lepsi, bol to zapas blbec, v ktorom nam nevyslo nic a vam kazde :ho*no: na ktore ste stupili a :blabla: :blabla: :blabla:
Ale v ktorych bitkach ste mali jasne navrch? Ako ja si na tom vobec nezakladam, ci hrac "vyhra" alebo nie bitku, ale aj podla hlasovania tu http://www.hockeyfights.com/fightlog/" onclick="window.open(this.href);return false; z troch bitiek vyhral u vas len Chara (aj to bolo len to jedine, co ta gorila vie a to zapasnicky stiahnut supera na lad. A zmysel tej bitky bol aj tak inde- dostat Charu z ladu, za co Shelley :klobuk_dole: ). Hartnell vs Boychuk to bola plichta a Rinaldo (inak jeho vyska 5-11) to Hortonovi (6-2) solidne nalozil. Cize ako pocitam tak pocitam, vidim tam jednu remizu, jedno "jasne navrch" v podani flyers a jednu dajme tomu vyhru Charu. Ano Kower, aj v bitkach ste mali jasne navrch :moj: :good:
Kajo, čo iné môžeš čakať od kowera :doh: ešte povie v ďalšom príspevku, že Lucic vôbec nefauloval Rinalda :roll:
V bitkách jasne navrch? Ani to čo spravil Zdeno sa nedá považovať za výhru. To sú vtipy toto zas. :lol3:
Getzo5 píše:V bitkách jasne navrch? Ani to čo spravil Zdeno sa nedá považovať za výhru. To sú vtipy toto zas. :lol3:
to bol suverénny valec, však aj celý zápas sa hral v obrannom pásme philly a pred thomasom sa ani nehralo :lol2:
7907 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG