Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

BOSTON BRUINS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

cepi píše:
odveta musi byt :!: ak sa o to nepostaralo pstrosie vedenie ligy, paci sa...samozrejme, nie som vypatlany natolko, aby som pocul pukat kosti, videl tecucu krv, ale tak fajne od podlahy :box: :box: :box: oko za oko, zub za zub... :smile03:

1:5 :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
A víš jak to nakonec dopadne. Toho blbce vyzve někdo na souboj, poperou se a protože většina bitek skončí po minutě, tak se mu nic nestane. Savard má po sezóně, Cooke bude hrát dál, pro hráče a fanoušky tůčňáků bude za hrdinu, že přijal bitku a fanoušci a hráči Bruins budou akorát naštvaní, protože za tu prasárnu odpovídající trest nebo odplata nepadne.
A že někdo podobným způsobem sejme Malkina nebo uplakance. To jsou jen kecy diskutujících na internetu a bylo by to nejhorší, co se může stát. Jeden Bertuzzi v lize totiž stačí.
Když už jsme u toho práva :D Dám takový příkladek, psal jsem to tady jinými slovy, ale zopakujuto. Je velký rozdíl jestli je někdo vážený občan,který je přínosem pro společnost, plnící své povinosti s čistým rejstříkem, nebo stará známá firma, která se danou věcí živí ( Vinny, Marty to jasně řekli, že Cooke je tím znám a že si myslí, že šlo o úmysl) k takovým lidem, se přistupuje velmi odlišně, za co jeden dostane podmínku, druhý jde okamžitě do chládku.
Kdyby tohle třeba provedl Datsyuk,Staal,Gaborík,Elias,Gagne,Iginla atd. tak bych to zase tak neřešil, jelikož hokej je tvrdá hra a proto nejde, tyto zákroky zcela eliminovat.
dejf píše:
cepi píše:
odveta musi byt :!: ak sa o to nepostaralo pstrosie vedenie ligy, paci sa...samozrejme, nie som vypatlany natolko, aby som pocul pukat kosti, videl tecucu krv, ale tak fajne od podlahy :box: :box: :box: oko za oko, zub za zub... :smile03:

1:5 :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
A víš jak to nakonec dopadne. Toho blbce vyzve někdo na souboj, poperou se a protože většina bitek skončí po minutě, tak se mu nic nestane. Savard má po sezóně, Cooke bude hrát dál, pro hráče a fanoušky tůčňáků bude za hrdinu, že přijal bitku a fanoušci a hráči Bruins budou akorát naštvaní, protože za tu prasárnu odpovídající trest nebo odplata nepadne.
A že někdo podobným způsobem sejme Malkina nebo uplakance. To jsou jen kecy diskutujících na internetu a bylo by to nejhorší, co se může stát. Jeden Bertuzzi v lize totiž stačí.
Přesně tak to vždy dopadne...
Ja si asi privstanem... A s Zeem je čo? Už hrá?
neis píše:Když už jsme u toho práva :D Dám takový příkladek, psal jsem to tady jinými slovy, ale zopakujuto. Je velký rozdíl jestli je někdo vážený občan,který je přínosem pro společnost, plnící své povinosti s čistým rejstříkem, nebo stará známá firma, která se danou věcí živí ( Vinny, Marty to jasně řekli, že Cooke je tím znám a že si myslí, že šlo o úmysl) k takovým lidem, se přistupuje velmi odlišně, za co jeden dostane podmínku, druhý jde okamžitě do chládku.
Kdyby tohle třeba provedl Datsyuk,Staal,Gaborík,Elias,Gagne,Iginla atd. tak bych to zase tak neřešil, jelikož hokej je tvrdá hra a proto nejde, tyto zákroky zcela eliminovat.
Já tě chápu Neisi, ale opět tady vznáším tu otázku, která je zde naprosto stěžejní, ale na kterou je naprosto jednoduchá a hlavně jednoznačná odpověď - Co Cooke provedl, fauloval snad Savarda, provinil se proti platným pravidlům?? Odpověď je nasnadě a je zcela vyčerpávající - NE, nikoliv. Chceš tyto zákroky eliminovat - prosím, já jsem pro, ale je nesmysl chtít ukřižovat hráče proto, že předvedl check, který má sice poměrně nepříjemné následky, ale kterým se proti ničemu neprovinil. Až se to změní, potom prosím, nechť dostane třeba 20 zápasů či bude stát tak dlouho jak bude stát hráč, kterému zranění způsobil, ale za stávajících pravidel (byť ne zrovna košér) - čistý hit, toť můj názor !!!!
...nalozit im 6:0, Sidnyeho cistym spôsobom hitovat na nasu striedacku, Cookemu riadne :box: , vyzliect z dresu a vyzleceny dres prehodit na trestnu... najlepsie aj s nim :frajer2:
ENGLAND-PHILLY píše:
neis píše:Když už jsme u toho práva :D Dám takový příkladek, psal jsem to tady jinými slovy, ale zopakujuto. Je velký rozdíl jestli je někdo vážený občan,který je přínosem pro společnost, plnící své povinosti s čistým rejstříkem, nebo stará známá firma, která se danou věcí živí ( Vinny, Marty to jasně řekli, že Cooke je tím znám a že si myslí, že šlo o úmysl) k takovým lidem, se přistupuje velmi odlišně, za co jeden dostane podmínku, druhý jde okamžitě do chládku.
Kdyby tohle třeba provedl Datsyuk,Staal,Gaborík,Elias,Gagne,Iginla atd. tak bych to zase tak neřešil, jelikož hokej je tvrdá hra a proto nejde, tyto zákroky zcela eliminovat.
Já tě chápu Neisi, ale opět tady vznáším tu otázku, která je zde naprosto stěžejní, ale na kterou je naprosto jednoduchá a hlavně jednoznačná odpověď - Co Cooke provedl, fauloval snad Savarda, provinil se proti platným pravidlům?? Odpověď je nasnadě a je zcela vyčerpávající - NE, nikoliv. Chceš tyto zákroky eliminovat - prosím, já jsem pro, ale je nesmysl chtít ukřižovat hráče proto, že předvedl check, který má sice poměrně nepříjemné následky, ale kterým se proti ničemu neprovinil. Až se to změní, potom prosím, nechť dostane třeba 20 zápasů či bude stát tak dlouho jak bude stát hráč, kterému zranění způsobil, ale za stávajících pravidel (byť ne zrovna košér) - čistý hit, toť můj názor !!!!
Dyť jsme to teďka řešili, komise nazakročila, nemá k tomu právní podklad, díky díře v pravidlech. Úředně je teda čistý jak lilie a hit jak píšeš čístý. Společensky je to pravý opak, tam totiž žádné díry nejsou a jen záleží jaký způsobem se k tomu společnost postaví a jestli Cooke ponese následky...
Špatně jsi mě pochopil - pro mě je to čistý hit i z toho jak ty píšeš "společenského" hlediska, protože to co jest v pravidlech resp. zákonech je pravda. A jelikož v checku Richardse ani Cooka jsem nespatřil úmysl protihráče zranit, tak v nich nespatřuji ani jak ty říkáš porušení jistých "morálních" či "etických" norem. No, pojďme to uzavřít s tím, že jsem tu pravděpodobně jediný kdo nechce nechat Cookea ukřižovat, já to každopádně nějak přežiji a za svým názorem si stojím !!!!
To jsou tak zbytečné debaty tohle a úplně off-topic..... Philly to napsal velmi dobře,souhlasím i s
Ohlundem,který např. check Richieho staví na stejnou úroveň a má pravdu,my si tu můžem prskat od
klávesnice jak chceme,ale ruce ani vysloveně loket do xichtu nebo na hlavu tam nebyl.......čili (čisté) .


Otázkou je,jak to chcete vyřešit.....udělat z hokeje bezkontaktní sport a zakázat hity všeobecně,
protože riziko zranění je tam vždy dosti velké nebo ustanovit nějakou komisi,která bude určovat,
co byl férový(čistý)hit a co už ne?
Moc se nedivím,že vedení takto přešlapuje na místě a neví co s tím dělat,protože to téma je
velice ožehavé.Střety a fyzické kontakty hráčů jsou velikým lákadlem pro fanoušky a je prakticky
nemožné,to z NHL vystrnadit,ale jak zaručit,aby v zápalu hry,vše proběhlo čistě a v duchu fair-play? :?: :?: :ja_neviem:
Baffy píše:To jsou tak zbytečné debaty tohle a úplně off-topic..... Philly to napsal velmi dobře,souhlasím i s
Ohlundem,který např. check Richieho staví na stejnou úroveň a má pravdu,my si tu můžem prskat od
klávesnice jak chceme,ale ruce ani vysloveně loket do xichtu nebo na hlavu tam nebyl.......čili (čisté) .


Otázkou je,jak to chcete vyřešit.....udělat z hokeje bezkontaktní sport a zakázat hity všeobecně,
protože riziko zranění je tam vždy dosti velké nebo ustanovit nějakou komisi,která bude určovat,
co byl férový(čistý)hit a co už ne?
Moc se nedivím,že vedení takto přešlapuje na místě a neví co s tím dělat,protože to téma je
velice ožehavé.Střety a fyzické kontakty hráčů jsou velikým lákadlem pro fanoušky a je prakticky
nemožné,to z NHL vystrnadit,ale jak zaručit,aby v zápalu hry,vše proběhlo čistě a v duchu fair-play? :?: :?: :ja_neviem:
Jednoduše - jakýkoli úder na hlavu je proti pravidlům a měl by být potrestaný. Tím z hokeje rozhodně bezkontaktní sport neuděláš a ochráníš zdraví hráčů. Jinak se tímhle tempem za chvíli dostaneme - ani nechci domyslet, kam...
Phila - Bruins 1:5 :clap:

No konečně zápas podle mého gusta :o),hezké akcičky až do kuchyně,Rasky předvedl skvělé zákroky a ani v tvrdosti jsme s Philou nepropadli ba naopak 2 "vyhrané" bitky STUARTA, skvělý check prcka MArchanda co poslal hráče na střídačku...opravdu konečně hra,kterou od bruins znám...samo nesmim zapomenout na minelistu Widemana,který opět nezapoměl nějakou vymyslet :twisted: :D ...

Taky mi nedá připomenout skok do zdi (mantinelu)od Carcilla,po kterém jsme dostali pro mne opet nepochopitelne 2min,tak jako nedávno Ryder - vím jak jsou v NHL rozhodčí nedotknutelní,ale poslední dobou jen kroutim hlavou co umí doslova "vymyslet" za fauly a co pro změnu umí posoudit jako čistý hit :o) všichni ví na co narážím...

Takže mackové jen tak dále :good:
Baffy: Tak to se omlouvám, jsme tu tedy 2, holt zakladatelé diskuze na nhlpro drží při sobě :wink: :thumbsup: .

Habs: No právě, to je ten nesmysl, aby byl JAKÝKOLIV, KAŽDÝ hit na hlavu takto posuzován. Někdy je to fakt shoda okolností a vinu nenese ani 1 z aktérů, někdy je to chyba spíše toho co inkasuje. A to již vůbec nemluvím o somatotypu a tělesných parametrech, vždyť takový Prongy k tomu fakt někdy přijde jak slepý k houslím, stačí aby se ten co inkasuje nepatrně sehnul a již mu jde najisto po kebuli a může s tím dělat co chce, ten pohyb již nezastavíš !!!!
ENGLAND-PHILLY píše:Baffy: Tak to se omlouvám, jsme tu tedy 2, holt zakladatelé diskuze na nhlpro drží při sobě :wink: :thumbsup: .
:roll: cas pokrocil a baffy zmenil svoj nazor.....riesili sme to na chate este v priebehu zapasu aj tesne po nom, holt vtedy mal na to kapanek iny nazor...co uz...

mf, mame 5 bodovy naskok pred NY a par zapasov k dobru s Habs....a 18.3. docela dôlezity match s Pens, co sa bodov tyka... :angel:
Jj,cepi,rozciloval jsem se,protoze nebýt to Pens,tak tam minimalne 2min. byly,ale jak je videt,rozhodci se zachoval spravne,komise zadny prohresek nevidela,dle platných pravidel to nic nebylo - Savard prezil......jedeme dál :(
v poho baffyku :wink:

dnes 4 bodovy zapas....na lade rozbehnutych Habs...ak motyka vystreli, bodik by mohol padnut, ak nie jedem dal....Rasky to u nas isti, na domacej strane by sa mohol po par zapasovom odpocinku predstavit Carey Roy :wink: .... oproti Habs mam 3 zapasy k dobru....s Rangers sme na tom zapasovo rovnako, nas naskok = 3 bodovy....vydolovat PO bez Savvyho to by bola :good: pokial sme stale v hre je to moc fajn :yes: uz ide do tuheho :scare:

Obrázek :arrow: Obrázek

Miro Satan laborujuci so slabinami sa zucastnil dopoludnajsieho rozkorculovania v Bell Centre, jeho start v zapase je vsak :?:
:) No právě proto,že máme o tři zápasy víc než medvědi musíme vás cepi porazit :wink:V PO jsme zatim jen o prsa a ztráta dvou bodů by nás zase vrátila pod čáru.
Poslední zápas Halákovi proti Edmontonu příliš nevyšel.Vychytal sice nájezdy,ale v zápase bych řekl,že podcenil dvě střely,které mohl krýt.Stane se,jinak Jarda je velká opora a na Price bych radši nespoléhal!!!!Ať radši sleduje dění ze střídačky a dá si hamburgra :wink:
Rozběhli jsme se výsledkově tak,že tomu sám nemůžu uvěřit a doufám,že vás taky dáme.Držim palce pěknému hokeji.
montreal píše::) No právě proto,že máme o tři zápasy víc než medvědi musíme vás cepi porazit :wink:V PO jsme zatim jen o prsa a ztráta dvou bodů by nás zase vrátila pod čáru.
Poslední zápas Halákovi proti Edmontonu příliš nevyšel.Vychytal sice nájezdy,ale v zápase bych řekl,že podcenil dvě střely,které mohl krýt.Stane se,jinak Jarda je velká opora a na Price bych radši nespoléhal!!!!Ať radši sleduje dění ze střídačky a dá si hamburgra :wink:
Rozběhli jsme se výsledkově tak,že tomu sám nemůžu uvěřit a doufám,že vás taky dáme.Držim palce pěknému hokeji.
Price bude dnes chytat... Jinak proti Bruins to bude zase hodně těžký a vůbec se neodvažuju tipovat. Doufám však, že minimálně bod doma zůstane!
habs píše:Price bude dnes chytat... Jinak proti Bruins to bude zase hodně těžký a vůbec se neodvažuju tipovat. Doufám však, že minimálně bod doma zůstane!
Skoda ze nechytal Carey... mozno by sme to vyrovnali (Jaro pekne vychytal Sturmovu sancu)

Strucne povedane po zapasoch ktore nam Rasky vyhral resp. vychytal, nam dnesny zapas "prehral" hlupou chybou... nechapem z akeho dovodu isiel za branu ked rozhodca signalizoval icing...
Kower píše:Skoda ze nechytal Carey... mozno by sme to vyrovnali (Jaro pekne vychytal Sturmovu sancu)
:verysad:
a to tesne pred koncom musel Jaro vytiahnut taky zakrok :evil:
Kower píše:Strucne povedane po zapasoch ktore nam Rasky vyhral resp. vychytal, nam dnesny zapas "prehral" hlupou chybou...
:hroza: toto by sa kuva stavat nemalo...predtym vytiahol paradny glove save a pak toto :hroza: aj ten 2 inkasovany gol bol taky nemastny neslany...bodik bol v pohode hratelny, co uz, musime bodovo poriesit tie zapasy k dobru a snad to nakoniec klapne :cinka:

inak toto Andrejovi vyslo :roll: a toto je pravy hit!!! Looch priste hlavu hore! :)

<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/0d_eCPLES5Y&hl ... ram><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/0d_eCPLES5Y&hl=cs_CZ&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>[/youtube]
Cherry se tentokráte postavil na stranu fanoušků, když řekl, že si tím NHL podřezává větev. „Můžete to klidně nazvat jako zákeřný zákrok, omračující zákrok, zákrok na poslední chvíli, můžete to zkrátka nazvat jak chcete, ale jedno je jisté – měla za to být suspendace,“ řekl Cherry. „Je až k neuvěření, že za to nebyla suspendance. Tohle je voda na mlýn všem kritikům NHL. Cooke to navíc neudělal poprvé. Už se snažil zranit také Lecavaliera a Colea, což jsou mnohem tvrdší chlapi.“

„Teď bych vám rád ukázal knihu pravidel. A něco si přečteme,“ dodal a John McLean za něj přečetl pravidlo 21, které říká, že hráč, který se úmyslně pokusí svého protihráče zranit, by měl být vyloučen do konce zápasu. Režie následně pustila několik Cookových nečistých zákroků a Cherry pokračoval: „Myslíte si, že by si tohle dovolil na Gretzkyho, kdyby tam byl Semenko, nebo na Yzermana, kdyby tam byl Probert? Ne! Je až neuvěřitelné, co tenhle člověk dělá.“

Zajímavý byl také střih na Crosbyho, který si po incidentu něco vyříkával s Patricem Bergeronem. „Podívejte se Crosbymu do obličeje. Myslíte, že je mu to jedno?“ řekl Cherry. „A když už Cooka krizitoval také jeho vlastní spoluhráč, Bill Guerin, který je v lize již opravdu dlouho, tak víte, že něco není v pořádku.“

„Cookovi bych dal desetizápasovou suspendaci a příští rok nejprve deset zápasů, potom dvacet zápasů a pokud to udělá i potřetí, tak suspendaci do konce sezóny. Akorát tím teď pošpinil dobré jméno National Hockey League.“ (nhlpro.cz)

Cherry je svojsky typek, ale toto nemohol trefnejsie zaklincovat....100 bodov!
jj pozeral som to vcera.. ten zostrich jeho zakernosti fuha bolo to dost drsne.. najme tie fahli na koleno.. hr uza :thumbsdown:
cepi píše: inak toto Andrejovi vyslo :roll: a toto je pravy hit!!! Looch priste hlavu hore! :)

<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/0d_eCPLES5Y&hl ... ram><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/0d_eCPLES5Y&hl=cs_CZ&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>[/youtube]
No já si právě taky myslím, že to byl čistý hit, a proto jsem vůbec nechápal, proč šli na trestnou oba dva...? Lucic si to samozřejmě nechtěl nechat líbit, ale bylo to oplácení čistého, byť tvrdého zákroku a měl dostat dvě minuty pouze on.
No nic, zápas jsme zvládli, i když jsem měl obavy, protože to bylo hodně vyrovnaný. Teď ještě zvládnout zápas na Rangers, to bude dost důležitý.
přesně Habsi...naprosto krásný a hlavně čistý ukázkový hit....i když Lucice chápu teš bych byl nasrany :D :D
habs píše:
cepi píše: inak toto Andrejovi vyslo :roll: a toto je pravy hit!!! Looch priste hlavu hore! :)
No já si právě taky myslím, že to byl čistý hit, a proto jsem vůbec nechápal, proč šli na trestnou oba dva...?

tomu taky nerozumím,za co šel Kostík ven :?: ....to bylo krásné vyčapení na hruškách........ :poklona2: :good:
dnes match na lade dablikov...v brane Timmy...navrat Satana + Ferenca sa blizi...Ference nakluse podla vsetkeho v klucovom zapase doma proti Rangers...Savardov stav sa vyrazne nemeni, nelepsi...Savvy ma zrejme definitivne po sezone :censored: :verysad:
7907 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS