Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

BOSTON BRUINS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Děláte si ze mě prdel tady? Já soucítim s fandama Bruins, že to, co udělal Cooke, nemá omluvu a měl dostat pořádnou suspendaci + pokutu jak hrom. A samozřejmě nějakou odplatu v dalším zápase. Ale vybíjet svojí odplatu na hráčích, co s incidentem nemají nic společnýho? Furt tady jak frajeři mluvíte o spravedlnosti a přitom si serete do držky že je potřeba sundat Crosbyho aby se "vyrovnali" účty nebo co. At třeba Chára hodí Cookea za plexisklo, ale odplata má bejt mířená proti hráči, který si jí zaslouží. Crosby ani Malkin nemůžou za to, že se Cooke chová jako prase a odplatou na jednoho z nich mi přijde spíš ubohost.
PainKiller píše:Děláte si ze mě prdel tady? Já soucítim s fandama Bruins, že to, co udělal Cooke, nemá omluvu a měl dostat pořádnou suspendaci + pokutu jak hrom. A samozřejmě nějakou odplatu v dalším zápase. Ale vybíjet svojí odplatu na hráčích, co s incidentem nemají nic společnýho? Furt tady jak frajeři mluvíte o spravedlnosti a přitom si serete do držky že je potřeba sundat Crosbyho aby se "vyrovnali" účty nebo co. At třeba Chára hodí Cookea za plexisklo, ale odplata má bejt mířená proti hráči, který si jí zaslouží. Crosby ani Malkin nemůžou za to, že se Cooke chová jako prase a odplatou na jednoho z nich mi přijde spíš ubohost.
Hokej je kolektivní sport a na zranění Savarda doplatí celý Boston, skore je třeba vyrovnat s celým Pens, nějaké rozplasknutí Cooka skore nevyrovná, jelikož Boston je teoretický soupeř PO. To by pak mohli trenéři vytáhnout nějaké bezvýznamné bijce z kravských lig a posílat je na hvězdy soupeře... Kdyby se jednalo o neštastnou náhodu, nebo špatnou shodou okolností, tak neřeknu ani slovo, ale jestli toho nebylo cílené odstranění největší hvězdy Bostonu, tak už fakt nevím, co by se za úmysl dalo považovat.
neis píše:
PainKiller píše:Děláte si ze mě prdel tady? Já soucítim s fandama Bruins, že to, co udělal Cooke, nemá omluvu a měl dostat pořádnou suspendaci + pokutu jak hrom. A samozřejmě nějakou odplatu v dalším zápase. Ale vybíjet svojí odplatu na hráčích, co s incidentem nemají nic společnýho? Furt tady jak frajeři mluvíte o spravedlnosti a přitom si serete do držky že je potřeba sundat Crosbyho aby se "vyrovnali" účty nebo co. At třeba Chára hodí Cookea za plexisklo, ale odplata má bejt mířená proti hráči, který si jí zaslouží. Crosby ani Malkin nemůžou za to, že se Cooke chová jako prase a odplatou na jednoho z nich mi přijde spíš ubohost.
Hokej je kolektivní sport a na zranění Savarda doplatí celý Boston, skore je třeba vyrovnat s celým Pens, nějaké rozplasknutí Cooka skore nevyrovná, jelikož Boston je teoretický soupeř PO. To by pak mohli trenéři vytáhnout nějaké bezvýznamné bijce z kravských lig a posílat je na hvězdy soupeře...
Svatá pravda neisi :good:
Timhle způsobem ale bude odveta pokračovat donekonečna nemyslíš? A hráči jako Cooke a jim podobní budou hrát bez odvety (když už unikly suspednaci), a naopak hráči co s tim nemaj nic společnýho dostanou kotel. To bude pak na ledě jak ve zvěřinci... každej hráč by měl dostat co proto, za to, co udělal. Takhle pak v každym týmu zbydou akorát bitkaři a všechny hvězdy budou na vozíčkách díky skvělému "vyrovnání" :thumbsup: Btw, takže jako když někdo někoho brutálně sestřelí u mantinelu, tak čapnu nejvetšího borce poblíž a zmlátim ho? Asi blbost.
PainKiller píše:Timhle způsobem ale bude odveta pokračovat donekonečna nemyslíš? A hráči jako Cooke a jim podobní budou hrát bez odvety (když už unikly suspednaci), a naopak hráči co s tim nemaj nic společnýho dostanou kotel. To bude pak na ledě jak ve zvěřinci... každej hráč by měl dostat co proto, za to, co udělal. Takhle pak v každym týmu zbydou akorát bitkaři a všechny hvězdy budou na vozíčkách díky skvělému "vyrovnání" :thumbsup:
To si právě nemyslím, pokud Boston sejme třeba Crosbyho, tak je skore vyrovnané a v příštích zápasech by se už nemělo nic stát, jelikož oba týmy jsou si vědomy, že jinak přijde tvrdá odveta, která zapříčiní absencí hvězd i na zápasy proti ostatním týmům. Jak se říká dva se perou a třetí se směje. To máš stejné jako v reálu, kdy na sebe státy míři atomovkami a proto prakticky nic nehrozí. Kdyby atomovku měl jen jeden, tak to by teprve byl průser jak mraky.... Boston musí ukázat razantně tak to teda né, ale podle mě nic neudělá, jelikož z pens má každý strach.
Si spíš myslim, že by byl větší klid, kdyby někdo udělal Cookovi stopku na stejnou dobu jako má Savard. Jak to bylo když Richards sestřelil Bootha? Booth byl a je hvězdou Floridy, navíc ho nesestřelilo prase jako je třeba právě Cooke.
PainKiller píše:Si spíš myslim, že by byl větší klid, kdyby někdo udělal Cookovi stopku na stejnou dobu jako má Savard. Jak to bylo když Richards sestřelil Bootha? Booth byl a je hvězdou Floridy, navíc ho nesestřelilo prase jako je třeba právě Cooke.
Když už zmiňuješ toho Richardse, tak měl být určitě suspendovaný i on, minimálně na 2 zápasy, ale přesto by ten jeho zákrok dost jiný. U Richardse to vyšlo převážně ze smolného načasování, ale i tak je za to zodpovědný. Naopak Cooke, mu šel naproti rukama a vše bylo v jeho režii. Druhá věc je, že Richards je kanadský reprezentant, kapitán Flyers. Tím nechci říct, že by měl mít výhody, ale chci jen poukázat na to, že on nemá tyto zákroky zapotřebí, není od toho placený. Proto si myslím, že to bylo opravdu nechtěné a bohužel v kontaktní sportu se těmto zákrokům úplně vyhnout nedá, pokud se hraje naplno. Naopak práce Cooka a jemu podobných je drtit a provokovat soupeře, proto by se k zákrokům od takový hráčů mělo přistupovat úplně jinak, nebo by to mohlo dopadnout jak jsem psal výše, že si týmy vytáhnou nějaké bíjce z pralesních lig a ti budou beztrestně prasit hokejisty...
Zaujímavé je "všetci" čo sem píšu,ani nefandia Bruins, no všetci kričia po krvi-(koniec koncov odplata sa stala pre vás tou hlavnou témou,už vás asi nezaujíma čo bude/je zo Savardom,už vám ide len o to ako bude pomstený,-vážne ste potrebovali tento faul k tomu,aby ste pýtali krv?)... "zub za zub oko za oko?"
No nikto tu nespomenul,ako sa k danému incidentu vyjadril Cooke,...

A ešte k tomu ,že vyradiť Sida či Malkina ,... :lol3: neverím že sa ich niekto "dotkne" našťastie tí ludia ktorých sa to priamo týka majú viac rozumu ...(o mnohých z vás tu pochybujem v tomto smere). Cooke v tom zápase nenastúpi zo strachom max.sa s niekym pobije,ale on je tiež borec...


To aby sa pomaly lepší hráči báli vyjsť na lad,či zahrať si nhl-lebo previnenie jedného spoluhráča by ich mohlo stáť "krk" :lol3:

Myslím,že v tom nebol žiadny úmysel,ani to nebolo cielené,a už vonkoncom nie likvidačné,to že to bolo nečakané?-bolo ale dnešná Nhl je proste taká,kto má puk-je vlastne malým cielom...Cooke jednoducho atakoval strieľajúceho hráča a podľa mňa mu bolo jedno či to strieľa Savard alebo Vladimir Sobotka.... Nanešťastie Savard pri svojej výške,predklone a pohybu "odstredivej" sily dostal uder do hlavy,- ramenom.

Pečo asi tak myslíte,že nedostal žiaden postih? Keby v tom vedenie vidí,niečo tak čierne ako vy pravdepodobne si už Cooke nezahrá ani na rybníku. Takže si dajte dolu čierne okuliare.


Pritom mi je Savarda taktiež lúto.

Painkiller :thumbsup:
Sage píše:Painkiller :thumbsup:
PainKiller píše:Sage, moc pěkný názor. :)
Chcelo by to ešte nejakú pusinku na záver. :hroza:
Už jsem si myslel, že tady žádný moralista nepříjde, který tady bude ukazovat jak je nad věcí... budiž my nemáme rozum, ty jsi zase naivka, ale ty barvičky by jsis mohl odpustit ;)
neis píše:
PainKiller píše:Si spíš myslim, že by byl větší klid, kdyby někdo udělal Cookovi stopku na stejnou dobu jako má Savard. Jak to bylo když Richards sestřelil Bootha? Booth byl a je hvězdou Floridy, navíc ho nesestřelilo prase jako je třeba právě Cooke.
Když už zmiňuješ toho Richardse, tak měl být určitě suspendovaný i on, minimálně na 2 zápasy, ale přesto by ten jeho zákrok dost jiný. U Richardse to vyšlo převážně ze smolného načasování, ale i tak je za to zodpovědný. Naopak Cooke, mu šel naproti rukama a vše bylo v jeho režii. Druhá věc je, že Richards je kanadský reprezentant, kapitán Flyers. Tím nechci říct, že by měl mít výhody, ale chci jen poukázat na to, že on nemá tyto zákroky zapotřebí, není od toho placený. Proto si myslím, že to bylo opravdu nechtěné a bohužel v kontaktní sportu se těmto zákrokům úplně vyhnout nedá, pokud se hraje naplno. Naopak práce Cooka a jemu podobných je drtit a provokovat soupeře, proto by se k zákrokům od takový hráčů mělo přistupovat úplně jinak, nebo by to mohlo dopadnout jak jsem psal výše, že si týmy vytáhnou nějaké bíjce z pralesních lig a ti budou beztrestně prasit hokejisty...
Sám za sebe si netroufnu rozhodně říct, zda Richardsův nebo Cookeův zákrok byl či nebyl veden úmyslně, ale když si je dám vedle sebe, tak jsou to téměř shodné zákroky! A rozhodně bych neobhajoval jednoho nebo druhého tím, že to bylo "smolným načasováním"... Prostě oba trefili soupeře do hlavy a oba za to měli pykat, to je bez debat!
habs píše:
neis píše:
PainKiller píše:Si spíš myslim, že by byl větší klid, kdyby někdo udělal Cookovi stopku na stejnou dobu jako má Savard. Jak to bylo když Richards sestřelil Bootha? Booth byl a je hvězdou Floridy, navíc ho nesestřelilo prase jako je třeba právě Cooke.
Když už zmiňuješ toho Richardse, tak měl být určitě suspendovaný i on, minimálně na 2 zápasy, ale přesto by ten jeho zákrok dost jiný. U Richardse to vyšlo převážně ze smolného načasování, ale i tak je za to zodpovědný. Naopak Cooke, mu šel naproti rukama a vše bylo v jeho režii. Druhá věc je, že Richards je kanadský reprezentant, kapitán Flyers. Tím nechci říct, že by měl mít výhody, ale chci jen poukázat na to, že on nemá tyto zákroky zapotřebí, není od toho placený. Proto si myslím, že to bylo opravdu nechtěné a bohužel v kontaktní sportu se těmto zákrokům úplně vyhnout nedá, pokud se hraje naplno. Naopak práce Cooka a jemu podobných je drtit a provokovat soupeře, proto by se k zákrokům od takový hráčů mělo přistupovat úplně jinak, nebo by to mohlo dopadnout jak jsem psal výše, že si týmy vytáhnou nějaké bíjce z pralesních lig a ti budou beztrestně prasit hokejisty...
Sám za sebe si netroufnu rozhodně říct, zda Richardsův nebo Cookeův zákrok byl či nebyl veden úmyslně, ale když si je dám vedle sebe, tak jsou to téměř shodné zákroky! A rozhodně bych neobhajoval jednoho nebo druhého tím, že to bylo "smolným načasováním"... Prostě oba trefili soupeře do hlavy a oba za to měli pykat, to je bez debat!
Ty ruce jsi tam ale doufám u Cooka viděl ne?
Hvězdy Lightning kritizují verdikt disciplinární komise. Podle mě bylo otázkou času, kdy se někdo ozve, a že zrovna tihle dva maníci :)
neis píše:
habs píše: Sám za sebe si netroufnu rozhodně říct, zda Richardsův nebo Cookeův zákrok byl či nebyl veden úmyslně, ale když si je dám vedle sebe, tak jsou to téměř shodné zákroky! A rozhodně bych neobhajoval jednoho nebo druhého tím, že to bylo "smolným načasováním"... Prostě oba trefili soupeře do hlavy a oba za to měli pykat, to je bez debat!
Ty ruce jsi tam ale doufám u Cooka viděl ne?
No mně přišlo, že oba zasáhli svého soupeře spíš ramenem, lépe řečeno horní částí paže.
neis píše:Už jsem si myslel, že tady žádný moralista nepříjde, který tady bude ukazovat jak je nad věcí... budiž my nemáme rozum, ty jsi zase naivka, ale ty barvičky by jsis mohl odpustit ;)
Som rád,že si si to práve ty všimol,poznámka splnila účel,našla si príjemcu :D Áno správne ty teda rozum nemáš.A nasledujúce citáty naozaj nepotrebujú komentár...vážne a doslova ťa zasa neberiem,ale je to i tak nanajvýš hlúpe :censored: :hit: ps:Cez tie okuliare si si bohužiaľ všimol,len farebné písmo.
neis píše:Už se těším na další zápas Boston vs Pens, aspoň se ukáže, jestli Bostoňáci stojí při sobě a risknou odvetu proti vyvoleným. Psal jsem, že by trest měla zařídit komise, ta samozřejmě nic neudělala, takže nyní by měla nastoupit razatní odveta. Pokud nejsou tučnáci hloupí, tak Cooke ani nenastoupí.
neis píše:Hmm...tak to nechci vidět letošní PO :shock: Odveta za Savarda by měla být i s úroky, takže nejlepe Malkin,Crosby a jako bonus Staal ;)
neis píše:Hokej je kolektivní sport a na zranění Savarda doplatí celý Boston, skore je třeba vyrovnat s celým Pens, nějaké rozplasknutí Cooka skore nevyrovná, jelikož Boston je teoretický soupeř PO. To by pak mohli trenéři vytáhnout nějaké bezvýznamné bijce z kravských lig a posílat je na hvězdy soupeře... Kdyby se jednalo o neštastnou náhodu, nebo špatnou shodou okolností, tak neřeknu ani slovo, ale jestli toho nebylo cílené odstranění největší hvězdy Bostonu, tak už fakt nevím, co by se za úmysl dalo považovat.
begbeee píše:Chcelo by to ešte nejakú pusinku na záver. :hroza:
:moj: :cosi:
begbeee píše:Počkaj príde nejaký PensManiak a napíše, že Malkin alebo Crosby nie sú adekvátny strate Savarda :D
..........

PainKiller tu ako jeden z mála má trochu nadhlad a nezaujatosť.
PainKiller píše:Já soucítim s fandama Bruins, že to, co udělal Cooke, nemá omluvu a měl dostat pořádnou suspendaci + pokutu jak hrom.Furt tady jak frajeři mluvíte o spravedlnosti a přitom si serete do držky že je potřeba sundat Crosbyho aby se "vyrovnali" účty nebo co. At třeba Chára hodí Cookea za plexisklo, ale odplata má bejt mířená proti hráči, který si jí zaslouží.
PainKiller píše:Timhle způsobem ale bude odveta pokračovat donekonečna nemyslíš?
Na túto tému už naozaj nemám chuť sa s vami baviť.Úroveň diskusie je príliš nízka :wink:
Sage píše:
begbeee píše:Chcelo by to ešte nejakú pusinku na záver. :hroza:
:moj: :cosi:
begbeee píše:Počkaj príde nejaký PensManiak a napíše, že Malkin alebo Crosby nie sú adekvátny strate Savarda :D
..........

PainKiller tu ako jeden z mála má trochu nadhlad a nezaujatosť.
PainKiller píše:Já soucítim s fandama Bruins, že to, co udělal Cooke, nemá omluvu a měl dostat pořádnou suspendaci + pokutu jak hrom.Furt tady jak frajeři mluvíte o spravedlnosti a přitom si serete do držky že je potřeba sundat Crosbyho aby se "vyrovnali" účty nebo co. At třeba Chára hodí Cookea za plexisklo, ale odplata má bejt mířená proti hráči, který si jí zaslouží.
PainKiller píše:Timhle způsobem ale bude odveta pokračovat donekonečna nemyslíš?
Na túto tému už naozaj nemám chuť sa s vami baviť.Úroveň diskusie je príliš nízka :wink:
Máš pravdu, tato diskuse nemá cenu. Ještě že jsi přišel ty, vypotřeboval jsi skoro celou paletu barviček a všem si nám ukázal pravdu pravdoucí;) Díky díky Sage !
Jako teda už ostřílený fanda BRUINS si taky rýpnu :o)...
...ale leda tak vážně na adresu vedení LIGY co to za ty 3dny vysmolili za blud...postavili se za už "proslule" nefér hru Cooka a jak hráči Bruins řekli..."Mysleli jsme si,že se o to Liga postará"...nepostarala a mezi řádky citím,že se o to postaraji bijci bruins :box: ,ale myslim,že i oni mají víc soudnosti než někteří pisatelé tady a jejích terčem bude pouze Cooke :o)...ať už tvrdou hrou do těla nebo fer :box: :box: ...

Co se Cooka týče...myslím že každy soudný člověk vidí,že když měl čas si nachystat loket a rameno na uder,měl čas i ten uder spravně namířit,nebo od něj upustit,bylo jasne,ze svým zákrokem už žádnou "AKCI" překazit nestihne :hroza: ... (můj názor)

Letošní sezonu máme asi od paní štěstěny za tu minulou...ale ať už skončí jakkoliv a já věřim,že se hráči ještě víc poperou...hlavní je,aby se Savy dal co nejdřív do kupy a vrátil se k hokeji,protože pro budoucnost Bruins je pro mne nepostradatelný!!!! Všichni máme v dobré paměti Patrice...pomalu se dostavá do fazony,ale také mu to zranění dost vzalo :o( ...

Zee :bitka: Cooke
Ja to vidim jednoducho. Cooke nech dostane co mu patri :cert: A je mi jedno kto a ako a za kolko. Myslim ze sezona je u nas uz totalne v riti tak nech to stoji za to. A nevadilo by mi keby skoncil aj Sid, alebo malkin. (viem ze je to na urovni 14 rocneho dedincana, ale som tak nasraty ze mi je to jedno)
Nj Cooke dlouho nic neprovedl....on se moc nelisi od hracu typu Avery,Tootoo,Ruutuu....ale ted to ku*evsky prehnal :bitka3:
Podľa môjho názoru by si mali Medvedi podať Crosbyho. Samozrejme čisto, bez akéhokoľvek úderu na hlavu. To preto, aby si hráči Pens uvedomili, čo si môžu dovoliť k hviezdam súpera.

S Cookom by mali spraviť krátky proces, aby na to dokonca svojej kariéry nezabudol. Samozrejme to neznamená, že mu majú spôsobiť ťažký otras mozgu, alebo inak nebezpečne ublížiť.

Sage, ty si neuvedomuješ, že ak si hráči súpera nepodajú najväčšiu hviezdu súpera, nič sa nezmení? Cooke bude za svoj zákrok očakávať odvetu, jemu to vadiť nebude, v ďalších zápasoch s Bruins (a nielen s Bruins) bude veselo pokračovať ďalej. Ako bolo správne napísané, takýto hráči sú za takéto správanie sa platení.
mt-svk píše:Podľa môjho názoru by si mali Medvedi podať Crosbyho. Samozrejme čisto, bez akéhokoľvek úderu na hlavu. To preto, aby si hráči Pens uvedomili, čo si môžu dovoliť k hviezdam súpera.
Hráči Pens? To na Savarda naskákla půlka týmu nebo co? Snad jenom Cooke ne? Nebo by se ti líbilo, kdyby tě někdo zbil proto, že tvuj kámoš se chová jak prase?
mt-svk píše:...ak si hráči súpera nepodajú najväčšiu hviezdu súpera, nič sa nezmení? Cooke bude za svoj zákrok očakávať odvetu, jemu to vadiť nebude...
Nebude mu to vadit... a myslíš že když sejmou Crosbyho tak mu to hned vadit bude?
Skús sa PainKiller ešte raz zamyslieť nad mojím príspevkom, keďźe pravdepodobne nechápeš na to, na čo narážam.
A ja si myslím, že Cook-a mal dosť 5+DKZ a disciplínarku na toľko koľko nebude môcť hrať Savard (to by som zaviedol všeobecne).
Ak nie v ďalšom zápase ho medvedíci mali do#&##rđ*ť.
Ak by ho Pens nenominovali na zápas, určite by si niekto z Bruins mal podať Crosbyho alebo Malkina ako adekvátnu hviezdu z Pens. A nemyslím, že špinavo. Jednoducho ho zbiť.

Takto to vyzerá, že si môže robiť kto chce čo chce.
7907 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG