Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

BOSTON BRUINS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Steve Ott, Mike Modano, and Jere Lehtinen dnes nenastupia.

V brane za nas Thomas a za Dallas Turco... verim ze dnes aspon bod ziskame a zajtra 2... cize cakam navrat s 3 bodmi :)
ENGLAND-The3LIONS píše:Tak Medvědi, dneska se připravte na pořádnou nálož, párat se Vámi v Dallásku určitě nebudeme :wink: :yes: . Očekávám parádní hokejovou bitvu ke které každý tým něčím přispěje a nakonec snad 2 body zůstanou u nás :good: :good: !!!!
No na vela ste sa dnes nezmohli :yahoo:

Dnes sme konecne videli hokej aky v tejto sezone od Bruins cakam... dufam ze to aj zajtra napodobnime a potom pride potrebna pohoda v time.
Gratuluji Vám ke zcela zasloužené výhře, byli jste zkrátka lepší (pomohl Vám ovšem včera ne zrovna jistý Turcie), 2 b máte zaslouženě. Těch pár šancí co jsme si horko těžko vytvořili pochytal včera v klídku chytající Tho, vůbec ta tvorba něčeho kloudného v našem útočném pásmu byla přes skvěle fungující obranu Bos něco poměrně neřešitelného. Hráči Dallásku do toho dali vše, holt nestačilo to jak na nějaký ten bodík tak ani na 1 jediný vstřelený gól, který jsme si snad za max. nasazení zasloužili. Upřímně říkám že jsem velmi potěšen, že se s Bruins v této sezóně již nepotkáme :wink: :yes: !!!!
Stary dobry Bruins. Som dufal ze savy da aj treti to by bola paradna oslava.
Zo zaciatku to nebola ziadna slava, ale po prvom gole sme sa chytili (ako v kazdom doterajsom zapase, do nasho prveho golu hrame slabo). Savard mal kus stastia ked si to tam Turco tecoval sam. Ale aj to treba. Tim konecne poriadne zachytal a snad to zopakuje aj dnes.
zmena domaceho prostredia prisla ocividne vhod a zabral kompletne cely tim, tak, ako sme na to boli zvyknuty min. sezonu

"V domácich zápasoch sme sklamali," netajil kouč Bostonu Claude Julien, "vedeli sme, že sa očistiť musíme vonku." Jeho zverenci nemohli dať na nepresvedčivé výkony lepšiu odpoveď. Defenzíva Bruins pracovala na ľade Stars príkladne: aktívnou obranou znemožňovala domácim rozohrávku, držala ich v rohoch útočného pásma a pred vlastnou bránkou nepripúšťala žiadne dorážky. "Dvadsať hráčov bojovalo za spoločný cieľ," komentoval výkon spoluhráčov brankár Tim Thomas.

u kojotov neocakavam prechadzku ruzovou zahradkou, ale snad nejaky ten bodik vydolujeme aj u nich :cinka: a dostavi sa pohoda jahoda, ci pohoda lesna :D (ako spomina Juli)
No zatiaľ to nieje ten Boston ako minulú sezónu, ale ešte to nič neznamená, je len začiatok. V Dallase to bol tímový výkon, zaslúžená výhra. Dnes u kojotov to budze ťažké, ale verím, že nesklameme a vyhráme, aby sem najak sa pokúsili o najakú šnúru víťazstiev a potom príde aj dôležitá pohoda, celkovo alebo v presilovkách, či koncovke, vlastne o niečo podobné sa pokúšame aj v HC KOŠICE
dnes bude absentovat Looch (? zranenie) v zostave ho nahradi :box: Guillaume Lefebvre...jeho stats su viac ako zaujimave :roll: v minulej sezone AHL (Springfiled Falcons) ...70 Z - 206 PIM v tejto sezone za Providence 4Z - 25 PIM :D

Obrázek
zrejme si budeme musiet v tejto sezone zvykat na kolisave vykony, vysledky...nas tim mi pripomina ako zensku..raz lazko plazko, inokedy des a hruza :lol2: (ospravedlnte damy toto moje prirovnanie :angel:
neviem vôbec ci je co hodnotit, este dobre, ze pp zatial "ignorujem" takto si usetrim drahocenne hodiny spanku + pohody.. nebyt Timmyho, zrejme odideme s pocetnejsou golovou nadielkou, em radsej neriesim, tetkom doma tragicky Nashville, ktoreho ak nezdolame, co nezdolame, nevypukame :beee:
Mno nebyly jsme tak úplně lepší jak vypadá výsledek.... Měli jsme štěstí, že nám tam toho spadlo víc.... Nám dobré šance chytil Bryzgalov.... Vám to to tam 4x spadlo, když Thomas ani nevěděl (2x mezi betony) 2x nechytalnou od tyče.... V tom byl dneska rozdíl....

I tak jsme hráli ale skvělej defenzivní hokej .... good game... a havně skvělej výsledek
Big Sad Bruins :-( Zapas som nevidel, mozno Kower hodi nejaky postreh. Aspon zo statistik:

36 striel na Thomasa je od tymu ako Phoenix (bez urazky) vela. To snad uz aj Bryzgalov mal aspon zo dve strely na branu! Hraci by, okrem ineho, mali zacat trenovat aj vhadzovania. Savard mal bilanciu 3/10! Buly sustavne prehravame a to sa potom tazko bojuje. Zaujimave je tiez ze Chara nemal ani jednu strelu na branu,pricom patri medzi najcastejsie strielajucich hracov Bruins.
Skorpion píše:Big Sad Bruins :-( Zapas som nevidel, mozno Kower hodi nejaky postreh.
Ani ja som cely zapas nevidel,zlyhala technika- vypadaval mi kanal kde to slo... videl som par minut z 2. tretiny kedy sme znizili na 1-2 ale potom bol dost prisne/ zbytocne vyluceny Recchi a tesne pred koncom presilovky sme dostali gol a potom sme sa uz nedostali do tempa.
GM dlho necakal s prvym trade-om v sezone... opusta nas Kobasew smer Minnesota... Chuck v tejto sezone akosi nemal strelecku musku a dalo sa cakat ze bude na neho tlak... ale vymenu tak skoro som necakal a uz vobec nie ked mame zraneneho Lucica (zlomeny prst). Kedze sme ziskali zatial len drafty tak zrejme sa crta nieco vacsie v pozadi... mozno teraz alebo neskor pred trade deadline.
Takze aktivita GM dnes vecer pokracovala v tom ze Milan Lucic je na listine dlhodobo-zranenych hracov takze minimalne 10 zapasov resp. 24 dni nam bude chybat so zlomenym prstom.

Takisto z farmy boli povolany Brad Marchand, Vladimir Sobotka, a Guillaume Lefebvre (on uz hral za Bruins aj v sobotu ale na nedelu ho opat poslali zahrat zapas za Providence).
Kower píše:GM dlho necakal s prvym trade-om v sezone... opusta nas Kobasew smer Minnesota...
fuuha Chia to berie pekne od podlahy :roll: :roll: tento trade ale beriem :yes: nazor na trade z nhlpro,sa mi docela pozdava

Bruins získali:
[li]poměrně dostatek prostoru pod platovým stropem (Kobasew je stál 2,5 mil. dolarů)[/li]
[li]Weller, zahájil letošní sezóně na farmě Wild v Houstonu (AHL) a je možné, že v této lize bude pokračovat i nadále (Bruins by se měla hodit především jeho postava a schopnost hrát do těla.)[/li]
[li]Fallstrom má do NHL stále daleko a Boston si může dovolit počkat. Švédský mladík hraje momentálně za Harvardskou univerzitu, zatímco jeho bývalý trenér ze St. Mary ho přirovnal k Tomasi Holmstromovi.[/li]
GM Peter Chiarelli jeho zisk může vnímat jako třešničku na dortu. Tento obchod se mu opravdu povedl.

priznam sa, jedno zo sklamani zostavy Bruins bol prave Chucky o to viac ze ho mam aj v yahoo :D nie a nie mu to tam padnut, ociividne sa strelecky trapil, takze hadam mu zmena prostredia pomôze; na strane druihej nemusi lutovat ani MIN, Chuck je bojovnik na pohladanie a ak opät bodovo pookreje bude prinosom, 2 lajna u divochov by to mala istit

tie nase nazbierane draftove vybery vyzeraju doost zaujimavo a pevne verim, ze usetrene peniazky vyuzijeme trebars k podpisu so Savvym :oslava: ale ako spomina kowi, predpokladam, ze s bliziacim sa TDL vytasi Chia nieco z rukava :)

pre Vlada Sobotku nastal cas, stat sa plnohodnotnym medvedom, tak snad svoju nukajucu sa sancu chyti za pacesy :cinka: crta sa nam zaujimave zlozenie 2 lajny, tzv. ceske :)

LINEUP:
Obrázek

Sturm - Savard - Ryder
Sobotka - Krejci - Wheeler
Recchi - Bergeron - Marchand
Lefebvre - Begin - Thornton

Chara - Morris
Stuart - Ference
Hunwick - Boychuk

Thomas
Uz mame tolko draftovych vyberov, ze by sa mali nasledujuce drafty konat v Bostone, aby to hraci potom nemali daleko :D

Chuck hral minulu sezonu velmi sympaticky, skoda, ze nenadviazal. :coucou:
Skorpion píše:Uz mame tolko draftovych vyberov, ze by sa mali nasledujuce drafty konat v Bostone, aby to hraci potom nemali daleko :D
haha... toto si dobre napisal, ale myslim si ze do konca sezony sa zoznam nasich draftov znizi... rozhodne Sobotka ma teraz zivotnu sancu prerazit v NHL a dufam ze to vyuzije.
Boston Bruins General Manager Peter Chiarelli announced today that the club has acquired forward Daniel Paille from the Buffalo Sabres in exchange for Boston’s natural third round pick in 2010 and a conditional fourth round pick in 2010.

PS:Tak nevim jestli je to ten pravý na probuzení BRUINS... :frajer2:
Lepi sa nam smola na paty... Savard na long term injured listine...
UPDATE: Savard ma zlomenu lavu nohu, chybat bude podobne ako Lucic 4 az 6 tyzdnov. Na jeho miesto bol povolany Trent Whitfield z farmy.

Snad sme si zranenia uz predcerpali na cely zvysok sezony.

DOPLNENIE: Marc Savard sa zranil este pocas treningu pred sezonou ale nastupoval na zapasy aj s bolestou... zial vcera sa to zhorsilo a po blizsom vysetreni zistili ze ma zlomeninu. Nastastie to nevyzaduje operaciu.
fuuha to su mi novinky :roll: :roll: ehm, nespominam si, kedy bol Chia naposledy tak aktivny :) samozrejme, iste veci su zial vynutene ako je to v pripade Loocha ci :shock: Savvyho..toto je velka strata a momentalne budem dost opatrny co sa nasich vysledkov tyka...

prakticky sa nam kompletne pozmenili utocne formacie od 1 po 4 lajnu :eek2: , isty cas zrejme potrva kym si hraci na seba zvyknu...na strane druhej, som presvedceny o tom, ze farmarikovia na cele s Vladom Sobotkom (mimochodom hrac uplynuleho tyzdna v AHL..) + novicom Paillom zabojuju a nechaju na lade aj dusu...pozitivnou spravou je Widemanov navrat do zostavy..tak omrknime nasu vynovenu zostavu :roll:

LINEUP:
Obrázek

Sturm - Bergeron - Ryder
Sobotka - Krejci - Wheeler
Paille - Whitfield - Recchi
Marchand - Begin - Thornton

Chara - Morris
Wideman - Ference
Hunwick - Stuart

Thomas


Dan Paille - 25 rocne lave kridelko, 20.draftovy BUF vyber 2002, 1.350,- po sezone riesiaci statut RFA...73Z / 12G / 15A / 27B tot sezona predosla
podla mna fajn trejdik, obetovali sme nase preplnene draftove policka :D a "cmajzli" od nasho divizneho rivala nadejne vyzerajuceho hracika, ktory sa bude zrejme snazit zaplatat dieru po Chuckym..som spokojny s tymto Chia tahom :yes:

co ma potesilo este viac su slova Savvyho...

"Je to miesto, kde by som to chcel ukoncit. Chcem zostať v Bostone. To je miesto, kde som rad. Milujem ludi. Milujem fanusikov. To je miesto, kde chcem byt." :good: Chia vystizne dodava "Nemam obavy o Savvyho zmluvu" :frajer2:
Uff, same zle spravy :-( Prva lajna nam v podstate odisla na marodku. Horsie snad uz nebude. Savvy patril jednoznacne medzi nasich najlepsich hracov v doterajsom priebehu.

Nerozumiem vymene Kobasewa a naslednemu angazovaniu Pailleho. Paille je hrac tak do tretej formacie a svoj potencial doteraz nenaplnil.
co sa da robit, beriem to vsak tak, ze "lepsie" sa zraneniami dodzubkat teraz, ako keby tomu malo byt v case ked sa bude lamat PO chlebik...tych "par" tyzdnov ubehne ako voda a neverim, ze za ten cas nenazbierame nejaky ten bodik :D pre farmarikov jedinecna sanca pobit sa o miesto v zostave, snad sa tie utocne formacie daju cim skôr dokopy...to som naozaj zvedavy na nase vykony, no najmä vysledky, dnes by moc moc bodli 2 bodiky, sebavedomie by slo urcite nahor

...tým od řeky Niagary měl na soupisce příliš mnoho útočníků. Paille totiž musel vysedávat mezi náhradníky, což při jeho talentu a také poměrně vysoké gáži, je hodně nevýhodné. Jak pro samotného hráče, tak pro vedení Sabres.
GM Darcy Regier začal mezi kluby NHL hledat zájemce o dvacítku draftu 2002. „Inicioval jsem celou výměnu. Ne přímo s Bostonem, ale oslovil jsem pár manažerů a informoval je o naší situaci,” komentoval včerejší trejd Regier. Svého bývalého svěřence si váží, nicméně kvůli místu pro další mladíky ho musel poslat dál. „Je to výborný hráč, stejně jako všichni má svoje přednosti a slabiny. Podle mě v jeho hře výrazné slabiny nejsou. Je to opravdu skvělý hráč. Momentálně je ale v našem systému několik talentů, od kterých očekáváme, že se brzy připojí k týmu. Na Dannyho nezbylo místo.” (nhlpro)

stale mame usetreny nejaky ten milionik, samozrejme padli nejake drafty, ale stale ich mame slusnu kôpku :) podla mna taka primerana alternativa za Chuckyho, mudrejsi vsak budeme po par odohratych zapasoch :frajer2: good luck Dan :cinka:
k tej zostave: dnes je start Thornton-a viac ako otazny (nespecifikovane zranenie) posledne 2 dni netrenoval a dnes korculoval len sam este pred timovym rannym rozkorculovanim.
Kower píše:k tej zostave: dnes je start Thornton-a viac ako otazny
fajn, pocas najblizsich zapasov sa nam prestavi Providence Bruins..
7907 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS