Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

BOSTON BRUINS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

pozitivna sprava ohladom Bergyho..maka vraj o 106 a je to na jeho telesnej schranke poznat

"Patrice je impozantny hrac," GM Chia "Ak sa pozriete na vysledok jeho fyzickej skusky, získal o 25% viac sily, ako v minulom roku. Velmi dobre korculuje a zda sa byt fit".

Sturmy - Bergy - Recchi takto nejako by to mohlo vyzerat :frajer2:
cepi píše:pozitivna sprava ohladom Bergyho..maka vraj o 106 a je to na jeho telesnej schranke poznat

"Patrice je impozantny hrac," GM Chia "Ak sa pozriete na vysledok jeho fyzickej skusky, získal o 25% viac sily, ako v minulom roku. Velmi dobre korculuje a zda sa byt fit".

Sturmy - Bergy - Recchi takto nejako by to mohlo vyzerat :frajer2:
Patrice uz dnes ukazal ze je v pohode a ak mu konecne vydrzi zdravie tak bude sa radost na neho pozerat.

Inak ja si skor myslim ze sezonu zacne v rovnakom zlozeni ako minuly rok Recchi- Bergeron- Kobasew (samozrejme ak nedojde k vymene)

V kratkosti moj nazor na dnesny zapas:
Sabourin- jeden gol dostal uplne hlupy, pocas nasho oslabenia ale z takeho uhla ze to musi chytat ak chce stazit Raskovi poziciu v NHL

Obrana nastupila papierovo v silnejsom zlozeni ako vcera, ale na hre to nebolo citit, najma v prvej polovici zapasu to skor vyzeralo na sutaz kto spravi viac chyb... Morris, Hunwick, Wideman spravili zopar chyb ktore v ich podani dufam v sezone nebudeme vidiet... ale Derek sa nakoniec rozohral a krasne rozohral akciu na Bergerona a potom z toho skoroval Wozniewski. Inak on sa mi celkom pozdaval a ak bude takto hrat dalej moze 6-7 miesto obrancu patrit prave jemu. Aj dnes ma takisto ako vcera milo prekvapil v obrane McQuaid.

Co sa tyka utoku tak ked boli na lade Brad Marchand -Patrice Bergeron -Blake Wheeler vzdy to stalo za to. Marchand je dalsim prekvapenim v doterajsom priebehu campu a myslim ze Sobotka bude mat co robit aby v tejto sezone nebol tym 13-14 utocnikom na jeho ukor prave Marchand. Celkovo utok Vladimir Sobotka -Jamie Arniel -Michael Ryder bol na lade asi najslabsi, mozno opat Ryder bude mat pomaly start do sezony alebo skor to bude tym ze nemali tvorivejsieho centra. Zaujimava je spolupraca niekdajsich nepriatelov Begin- Thornton, tiez ich bolo na lade vidno a zasluzene dali gol.

Jedine ma sklamalo to ze v zapase bolo vela bitiek a zial sme v nich tahali za kratsi koniec... teda bitky ma nesklamali, tie patria k hokeju, len ich nepriaznivy vysledok ma sklamal.

A este aby som nezabudol na Stuart-a, myslim ze z nasich obrancov podal najvyrovnanejsi vykon pocas celeho zapasu a s Widemanom si celkom rozumeli takze mozno prave takto bude vyzerat nasa 2. obranna dvojica.

V sobotu nas cakaju opat Rangers a predpokladam ze ak nie pred tak isto po tomto zapase uz pride prva vlna zostihlovania kadra.

A aby som nezabudol na "telenovelu Kessel"... pocas zapasu bol rozhovor s GM Maple Leafs- na otazku ci sa dnes rozpraval s GM Chia (ktory bol tiez na zapase) odpovedal ze pred zapasom mali stretnutie, ale v zapati povedal ze nema ziadne nove spravy... na doplnujucu otazku ci by povedal keby sa tieto rokovania pohli, odpovedal ze NIE... takze mozno sa nieco pohlo a mozno nie... telenovela pokracuje s neistym koncom...
kowi dik za reportik :thumbsup:
som presvedceny o tom, ze niekto zo "zadnej pozicie" vyskoci, inak zlozenie Sobotka - Arniel - Ryder, to by mi nevonalo uz pred zapasom :)

Steve Begin
Obrázek
si u nas okrem streleckeho zapisu otvoril aj zapis :box: :D
ObrázekObrázek

tebou spominany Adam McQuaid
Obrázek

ako dobre ze na tych fotkach nebadat, ze dostavame na frak :D pohodka, Looch v ostrom zapase listky poupratuje :giggle: ale pozdava sa mi, ze sa chalani aj takymto stylom prezentuju :box: zapasy s Leafs budu zrejme aj o tomto :frajer2:

Obrázek

Bergy (1+1) so svojim tradicne zastrcenym dresom :)
Obrázek
podla mna o bitky nemusime mat strach Lucic s thortonom sa o to poriadne postaraju a ak by bol fakt problem Big zee je tu vzdy aj ked jeho radsej uvidim na lade ako na tresnej ale raz za cas si to moze dovolit
Phil Kessel medvedom este par dni, ci hodin.. :?:
:arrow: http://www.thefourthperiod.com/news/bos090917.html

fajn, chcem uz konecne vediet mena tych, ktori k nam za Kessyho poputuju..!.. :dup: len ziadne draftove vybery :beee: Chia mas moju dôveru :D tak to nepo..kaslaj :modlenie: len ho posli pls niekam na Zapad..
Winter Classic dres

Obrázek

Moze byt :thumbsup:
:thumbsup: parada, presne takuto zlatistu sadu dresov som si zelal v ramci 3 dresov..je cierna, ale tak aspon ta v ramci winter padla :good: inak vedel by som si tu zlatistu farbu v pohode predstavit aj ako sadu 1 dresov :yes:

Obrázek
Obrázek
<object width="560" height="340"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/KyYT-tcBBJA&hl ... ram><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/KyYT-tcBBJA&hl=en&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="560" height="340"></embed></object>[/youtube]
Tak zajtra sa konecne ukaze aj Marc na lade.

Toto je ocakavana supiska: Arniel, Begin, Boychuk, Fata, Hamill, LoVecchio, Lucic, MacDonald, Morris, Penner, Rask, Ryder, Sauve, Savard, Stuart, Sturm, Thomas, Thornton, Whitfield, Wideman.
Podle NESN.com se Maple Leafs a Nashville Predators přetahují o Phila Kessela a konkurují si v nabídce. Toronto je sice stále považováno za favorita, avšak Nashville přišel s neméně zajímavou nabídkou. Leafs podle zprávy nabízejí dva výběry v prvním kole draftu, výběr v dalším kole draftu a mladého hráče. Preds naopak nabídli první výběr v draftu, práva na Alexandra Radulova a nejlepšího mladého obránce klubu (nhlpro.cz)

fiiha tak to je uz podstatne zaujimavejsie :roll: :roll: ta ponuka od predatotov nevyzera vôbec zle..najlepsi mlady obranca klubu..?..neviem Shea Weber..?..ak ano tak ten riesi 4.500 tak netusim, akoby to mohlo klapnut..a uz vôbec netusim, ci sa jedna prave o tohto obrancu..obranca by vsak v kazdom pripade bodol..!..prava na Radulova..?..tam je to zrejme dost zamotane tak :ja_neviem: kazdopadne ak by ta transakcia od predatotov bola realna, hm,hm,hm...Leafs nech si so svojimi draftovymi vybermi + mladym hracom trhnu :fucker: ten mlady hrac, tusim ze by sa mohlo jednat o Jiriho Tlusteho..ako som vsak uz x krat spomenul, posilinit nasho divizneho konkurenta :beee: ten Nashville...
tak tak od Leafs sa spomina Tlusty a este Viktor Stalberg- on sa mi velmi pozdaval v zapase s nami, je velmi rychly a aj technicky dobre vybaveny.

Ale najnovsia spekulacia je este lepsia... 3-jita vymena TOR-BOS-NYR kde by Kessel siel do TOR a k nam Dubinsky... su tam medzi tym aj nejake draft picks a mlady hraci ale nechce sa mi to teraz presne hladat.... tento trade by bol uplne idealny...
A este doplnim ze podla vsetkeho Kessel je ochotny podpisat zmluvu len s TOR resp. byt tam vymeneny preto sa to cele natahuje, ale vraj ak sa do konca tyzdna nic neudeje TOR GM je pripraveny mu dat podpisat offer sheet.
Brandon Dubinsky se stále neobjevil na přípravném kempu Rangers a podle deníku NY Post slevil ze svých platových požadavků. I když jeho agent zatím neprozradil detaily, má se za to, že Dubinsky požaduje buď jednoletý kontrakt na 1,1 mil. dolarů nebo dvouletý kontrakt na 2,15 mil. dolarů. více na stránce NYR (nhlpro.cz)

kua tak Dubinsky by bodol..ale rozhodne sa mame na co tesit a za Kessyho ziskame zrejme docela zaujimavy materialik :)
cepi píše:Brandon Dubinsky se stále neobjevil na přípravném kempu Rangers a podle deníku NY Post slevil ze svých platových požadavků. I když jeho agent zatím neprozradil detaily, má se za to, že Dubinsky požaduje buď jednoletý kontrakt na 1,1 mil. dolarů nebo dvouletý kontrakt na 2,15 mil. dolarů. více na stránce NYR (nhlpro.cz)

kua tak Dubinsky by bodol..ale rozhodne sa mame na co tesit a za Kessyho ziskame zrejme docela zaujimavy materialik :)
Ja si myslim ze Dubinskeho cas v drese Rangers je zratany... uz si nepamatam na presne slova ale pocas nasho zapasu s Rangers sa ich GM vyjadril na jeho konanie ze nie je v kempe v zmysle ze to co robi je HLUPE a podla vsetkeho nema volu mu dat viac ako mu ponuka t.j. 700-800 na rok.
Kower píše:TOR GM je pripraveny mu dat podpisat offer sheet.
to znamena, ze da na stôl oficialnu ponuku a ak ju Chia nevrovna tak smola pre nas..?
nieco podobne co poriesil GM Oilers..?..si pamätam pak, ze GM TOR bol z tohto postupu rozhorceny..neviem, mozno sa mylim, tak bud kowi trosku konkretnejsi :)
cepi píše:
Kower píše:TOR GM je pripraveny mu dat podpisat offer sheet.
to znamena, ze da na stôl oficialnu ponuku a ak ju Chia nevrovna tak smola pre nas..?
nieco podobne co poriesil GM Oilers..?..si pamätam pak, ze GM TOR bol z tohto postupu rozhorceny..neviem, mozno sa mylim, tak bud kowi trosku konkretnejsi :)
Hej presne tak to je... ved prave preto ze to v minulosti kritizoval tak sa snazi najprv s nasim GM dohodnut na vymene ale ak to nepojde tak da offer sheet... samozrejme potom je moznost ten plat dorovnat ale vraj Kessel chce dlhorocny kontrakt na 5 mil. rocne, s tym ze Toronto je v pozicii zostavit kontrakt tak aby napr. v prvom roku Kessel dostal az 8-9 mil. co samozrejme nas GM nevyrovna.
tak to Chiovi nezavidim teda...urcite riesi najzlozitejsi trade v ramci svojho pôsobenia v BOS
GM TOR chapem a kvitujem, ze sa najskôr snazi razit cestu debatky a moznosti vymeny..je jasne, ze po Kessym ide a necudoval by som sa, ani ho neobvinoval, ak ten offer shet zlozi...
Chia nema teda na vyber a musi urychlene konat, t.j. trejdnut Kessyho a ziskat co to za neho..Dubinsky by sa mi pozdaval, podobne ako ponuka od Predators..nevravim, ze ponuka Leafs je od veci, ale ako trefne poznamenal skorpy
Skorpion píše:posunut Kessela k diviznemu rivalovi je blbost. Menit ho za drafty...neviem, neviem. Moc mi to nesmakuje. Draft je beh na dlhe trate (3-5 rokov) a radsej by som videl posilu na dalsiu sezonu
takze z ponukanej moznosti radim Leafs az na same "dno", nepochybujem o tom, ze to takto vnima aj Chia, lenze, ako sa spomina aj tu
:arrow: http://www.tsn.ca/columnists/bob_mckenzie/?id=291529 a ako si kowi sam spomenul, Kessyho to taha viac do Toronta (logicky) takze :sad2:

loooooool :doh:
Obrázek
cepi píše:Brandon Dubinsky se stále neobjevil na přípravném kempu Rangers a podle deníku NY Post slevil ze svých platových požadavků. I když jeho agent zatím neprozradil detaily, má se za to, že Dubinsky požaduje buď jednoletý kontrakt na 1,1 mil. dolarů nebo dvouletý kontrakt na 2,15 mil. dolarů. více na stránce NYR (nhlpro.cz)

kua tak Dubinsky by bodol..ale rozhodne sa mame na co tesit a za Kessyho ziskame zrejme docela zaujimavy materialik :)
To verím cepi,že by ti Dubi bodol, ale na to môžeš zapomenúť :smile03: .To čo je v hre, pro nás zajímavý není ,když už by sa ho Sather rozhodol vymeniť, tak rozhodne bude chcieť adekvátnu náhradu na jeho post.Ja myslím,že sa dohodnú a Dubi s Rangers zmluvu podepíše.
Tak je to tady !!!:

Phil Kessel (BOS) :arrow: (TOR)
1st Round 2010+2011,2nd Round 2010 (TOR) :arrow: (BOS)

Tak newim,ale říkám si asi nejhorší scénář,hned po tom přetažení nabídkou smlouvy,kterou by BRUINs nevyrovnali a ztrátě Kessela bez kompenzace...takhle máme 3-výběry,ale chybí mi ve výměně hráč,kterého bychom mohli využit už teď,či alespoň příští sezónu...takže palec dolů :thumbsdown: (podle mého názoru!) :o)
:doh:
Kessel okamzite podpisal kontrak v dlzke 5 rokov na 27 milionov dolarov.

Konferencia o vymene sa bude konat dnes o 17. hodine.
Tak osobně si tedy myslím, že jste za Kesella dostali velmi dobrou nabídku, která se jen tak neodmítá. Budoucnost budete mít velmi dobrou. Stačí si to jen z počítat.

Draft 2010
Dva výběry v prvním kole
Dva výběry v kole druhém

Draft 2011
Dva výběry v prvním kole
Jeden výběr v kole druhém

To je přeci perfektní budoucnost. A už teď máte dost nadějných hráčů. Takže si myslím, že vás čekají velmi příjemné roky.

Takže gratulace k velmi dobré výměně.
dawe nevím podle mě to až tak zase dobrý trade není pro Boston...Kessel bude možná budoucí hvězda NHL a kdo ti zajistí že draftovaní hráči budou kvalitní? je jasné že z tak vysokých pozic by to měli být kvalitní hráči ale nikde to napsane není
Martin #27 píše:dawe nevím podle mě to až tak zase dobrý trade není pro Boston...Kessel bude možná budoucí hvězda NHL a kdo ti zajistí že draftovaní hráči budou kvalitní? je jasné že z tak vysokých pozic by to měli být kvalitní hráči ale nikde to napsane není
Tak to máš samozřejmě pravdu, že to nikde napsané není, ale přeci jen oni vybírají sedm hráčů za dva roky z vysokých pozic. Takže se tam někdo najít musí. A myslím, že se jich najde více. To se dozvíme až tak nejdříve za dva roky a to opravdu nejdříve. No jo, no skauti Bostonu se musí snažit.
:censored: toto je najhorsi mozny scenar aky sa nam mohol pritrafit a ktoreho som sa tak obaval...som nespokojny, znechuteny.. :!: ...za Kessyho som chcel jednoznacne hotoveho hraca..!..drafty, drafty, to je sice pekne, ale je rozdiel brat draft od priemerneho timu ako od Leafs, ktori pôjdu pekne nahor...bez tych draftov by som sa zaobisiel, o nasu buducnost obavy nemam, nakolko nasa farma je na tom viac ako dobre a ako spomina martin, kto nam zaruci, ze za tie drafty ziskame hraca podobnemu Kessyho kvalit..to silne pochybujem...

na strane druhej chapem nasho GM, nemal moc na vyber, Kessyho jedinou tuzbou bolo Toronto a ak by Chia vahal,vahal, Burke by zlozil ofeer shet a bolo by aj po draftoch...nechapem vsak, preco Chia vahal pocas TDL ked mal na stole Kaberleho...ved ten jeden prekliaty draft, na ktorom to cele stroskotalo + spominay Kessy by za to stal...!..takuto vymenu by som bral vsetkymi 10timi, ale takto :?
vcera sme sa o tom s kowim bavili, ze v hre je aspon nejaky ten mlady hrac od Leafs, Tlusty + nespomeniem si tetkom, ale muka, nic, len same drafty...f*ck!..najviac som vsak vytoceny z toho, ze sme posilnili nasho divizneho rivala, sniperom s velkym S, ktory ma pred sebou buducnost ako hrom, z toho mi je sakramentsky spatne :thumbsdown: f*ck!!!!
Taktiež by som sa mohla spýtať, či bude mať Phil Kessell vždy takú cenu, za akú bol vymenený. Podľa môjho názoru Kessell čiastočne ťažil z dobrých centrov v Bostone, najmä Savarda. I keď jeho kvality nespochybňujem. Podĺa mňa je to dobrý obchod.
7906 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS