Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

BOSTON BRUINS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

:) Z Lucice je už teď vynikající hokejista.Taky jsem koukal :o ,kdo nám to v osobních soubojích bourá jednoho hráče za druhým.Ale nemůžeme se na nic vymlouvat,všechno fér!!!.Zatim ten kluk hrál naprosto čistě a pokud šel sedět,tak jedině za faul vyplívající ze hry.To beru!!!Na svůj mladý věk má mohutnou postavu a ohromnou sílu.Ale především je jako křídlo před bránou velice nebezpečný.Použitelný pro kombinaci i zakončení!!!Jsem rád,že se s námi nepere.Fyzický fond na to rozhodně má! :thumbsup: .Těžko by mu asi někdo od nás vzdoroval.Na druhou stranu by ho čistě pro práci rváče byla škoda.Před naší bránou byl u několika nebezpečných akcí a v minulém zápase nám dal v první třetině gól.Souhlasim-podobný tip hokejisty by se nám také hodil!!!!! :thumbsup: :yes:
thornton19snv píše:ten jeho styl chytania je nezabudnutelny nieco podobne ako Hasek ale on ma este by som povedal neortodoxnejsi (to ti je slovo skoro som si jazyk polamal kym som ho vyslovil)
je to tak, Timmy je jeden z mala brankarov, ktory riesi tusim, ze styl butterfly..je este z tej starsej gardy, ale tak ked to prinasa uspech, nie je co riesit 8) pocina si fantasticky a uprimne, mna moc mrzi, ze ma uz tych 34 :verysad: ja len dufam, ze si podobne oblubim aj nas finsky klenot menom Rask :wink: kazdopadne, Timmy zostane v mojom medvedom srdci forever.. :)

montry -) Price Vam musi stacit :P ale zhodnotil si ho :thumbsup:
No a Thomasa budeme vidiet aj na MS v brane USA. Takisto na MS ide aj Ein Kessel Buntes a Stuart.
Obrázek
Obrázek
ObrázekObrázek

...nie je dôvod smutit..

Obrázek

"Byl to skvělý rok. Hodně hráčů se zlepšilo. Z pohledu organizace jsme byli nadšeni hrou mladých hráčů. Jejich výkony musely naše fanoušky potěšit. Všichni tito hráči se ještě můžou v mnohém zlepšit.“ Cam Neely po posledním zápase.

..ja k celej sezone nemam moc co dodavat..hadam len

:taptap: :thumbsup2: :taptap:
:!: Providence Bruins vo finale Atlantickej divizie :thumbsup:

..superom nasich naslapanych medvedikov budu pirati z Portlandu..malokto pochybuje o nasom postupe do absolutneho finale a v nom ak siahneme na pohar tak, buducnost Bruins je jasne ruzova :yes: v Providence zarezavaju uz aj A hraci Sobotka + Nokelainen a istota v branke menom Tuukka Rask

Obrázek

:taptap: PRÍNOS K HOKEJU - Fred T. Hunt Memorial Award

Vďaka najväčšiemu prínosu k hokeju a slušnému správaniu získal túto trofej brankár Jorda Sigalet z Providence Bruins. Aj víťaza tejto trofeje určili všetci 29 tréneri. V roku 2004 mu počas jeho kariéry na univerzite diagnostikovali nervovú poruchu spojenú so sklerózou, ktorá môže mať následky v podobe pribratia kíl alebo straty zraku. V novembri 2007 počas tretej tretiny odpadol, dva týždne stratil v nemocnici a ďalšie dva sa dával dokopy a začínal sa pomaly učiť chodiť. Pred Vianocami sa pripojil k tímu späť a 11. januára sa vrátil do kolotoča stretnutí, keď počas 36 minút pochytal všetkých 18 striel. V roku 2001 bol draftovaný Bostonom Bruins a v aktuálnej sezóne odohral 19 zápasov (12-5-1). Dosiahol 90,3% úspešnosť zásahov a v priemere inkasoval 2,52 gólu na zápas. Založil aj vlastnú nadáciu na liečenie choroby, ktorú má. V minulom roku ju získal Mike Keane. (nhlprocz)

Obrázek :thumbsup2:
cepi píše:Timmy je jeden z mala brankarov, ktory riesi tusim, ze styl butterfly..
Timmy nechyta stylom butterfly- naopak Manny Fernandez je typickym prikladom stylu butterfly a prave kvoli zranenemu lavemu kolenu nemohol ist uplne dole do cisteho "motyla" lebo mu to koleno nedovolilo takze jeho vykony v tejto sezone boli ake boli.

Timmy ma svojsky styl, ale ukazal ze aj takto sa da druzstvo podrzat... v buducej sezone sa mame na co tesit.

Inak operacny tim Bruins je v plnom nasadi, po operacii Zdena Charu, pojdu na operacny stol v blizkej dobe aj Glen Murray a Dennis Wideman.
:oops: ale aj ten svojsky styl musi mat svoje pomenovanie :hmm: Hasekfly :D inak som zvedavy ako to bude v novej sezone co sa tyka Mannyho :eek2: brankarske zlozenie Thomas/Auld (Rask) mi absolutne staci ..no a dufam, ze Timmy potiahne svoj vyber na MS na nejaky ten medailovy stupienok (za nasimi samozrejme :wink:

fajn, ze sa daju chalani dokopy a v novej sezone budu v 100%nom zdravotnom stave :thumbsup: mam na mysli hlavne Bergyho..je vyborne, ze kader nepotrebuje vyraznejsiu obmenu, Chia nam vsak pocas leta pripravi urcite nejaky prestupovy bonbonik, ale kader je podla mna zlozeny na :thumbsup: chalani maju vzity Julienov system, tak predpokladam, ze to v novej sezone bude uz len vysperkovavat :yes:

ehm, na taketo chvile sa nezabuda a som presvedceny o tom, ze v novej sezone sa takto budeme vytesovat castejsie..!.. :fan:
Bruins win Game 6 vs Habs
Obrázek novinky od medvedov

:clap: Glen Metroplit + Aaron Ward podpisali s Bruins nove kontrakty :clap: (dodatocne upresnime)
Obrázek novinky od medvedov

:clap: O slovenského kanoniera hokejistov Pittsburghu Penguins Mariána Hossu sa zaujíma ďalší klub zámorskej NHL Boston Bruins.

Vedenie tímu, ktorého kapitánom je Hossov krajan Zdeno Chára, prejavilo záujem získať hviezdneho pravého krídelníka, keďže sa mu v končí kontrakt a 1. júla sa stane voľným hráčom

Podľa periodika Boston Herald Bostonu sa zatiaľ vedenie Pittsburghu nehrnie do rokovaní so slovenským reprezentantom, keďže vie, že si ho môže len ťažko dovoliť. O Mariána Hossu, ktorý momentálne úspešne bojuje s Pens o postup do finále Stanleyho pohára, sa ale zaujíma aj Montreal Canadiens a New York Rangers(sportaktuality)

co dodat, vedeli sme o tom uz nejaky ten mesiac dozadu, vid. trade dead line, ale bolo rozumne vyckat, tak uvidime, co nam prinesie leto :frajer2: Zdeno by mohol Majovi dohovorit, podobne ako jeho byvaly GM a nas dnesny Chia + jeho byvaly spoluhrac Savvy :yes: tak pod k nam Majo, v medvedom brlôzku Ti bude fajn :cool:
Nie,nie,ako tučniačik je zlatý a ešte aj skvele hrá! :good:
Nech néééééjde... :cry:
Moc bych zato nedal, že se zase bude radovat ten čtrvtej vzadu jak to tak u volých hráčů bývá :frajer2: A nezapomeňte, hráči jdou PŘEDEVŠÍM po penězích :wink:
Hokej-fanaticka píše:Nie,nie,ako tučniačik je zlatý a ešte aj skvele hrá! :good:
Nech néééééjde... :cry:
tak sa Sveti mrkni na rozpocet Pens a potom Ti dôjde.. :wink: v PO sa rozbehol, takze jeho cena nepôjde urcite dole a ak uz, tak len nepatrne..Pens s nim viac menej pocitali vyslovene pre tohtosezonne PO, vsetko vsadili na jednu kartu a to zisk SC s Majom, pocas leta Majo na 99% zmeni svoje pôsobisko..velmi horucim adeptom bude ale Montreal..podla mna sa rozhodne prave medzi Habs a Bruins :yes:

pls Bruins :modlenie:
Tak ked tak tak radšej Bruins,aspoň bude zo Zdenom.
cepi píše:
Hokej-fanaticka píše:Nie,nie,ako tučniačik je zlatý a ešte aj skvele hrá! :good:
Nech néééééjde... :cry:
tak sa Sveti mrkni na rozpocet Pens a potom Ti dôjde.. :wink: v PO sa rozbehol, takze jeho cena nepôjde urcite dole a ak uz, tak len nepatrne..Pens s nim viac menej pocitali vyslovene pre tohtosezonne PO, vsetko vsadili na jednu kartu a to zisk SC s Majom, pocas leta Majo na 99% zmeni svoje pôsobisko..velmi horucim adeptom bude ale Montreal..podla mna sa rozhodne prave medzi Habs a Bruins :yes:

pls Bruins :modlenie:
Klid cepíku. Do trhu volých hráčů je času ještě dost, takže si toto modlení nech na budoucí týdny. Ještě není vůbec jisté, jestli nepodepíše s Tučňáky, kteří mají pod platovým stropem místa habaděj (kolem 26 milionů) a pokud by přece jen peníze nevyšly, stále mohou vyměnit hráče jiné nebo s nějakými nepodepsat novou smlouvu :frajer2:
Tych volnych 26 melonov maju v tejto sezone? Lebo nezabudaj, ze Sid bude brat v dalsej devinu, to nam zostalo uz iba 17 o rok si vypina Malkin tiez tak 9-10 co sa scvrkne na 8-9 + musia podpisat aj Staala a urcite nejakych inych hracov. Pravdou vsak je, ze strop pojde hore ale ked sa predpoklada, ze Hossa si vypyta tych 6, bolo by to naaaaaaaaozaj dost tesne, nie vsak nemozne. Osobne vsak predpokladam, ze Hossa v Pit skoncil. Ale taky Caps..to by bolo miesto prenho :D
XruC píše:Tych volnych 26 melonov maju v tejto sezone? Lebo nezabudaj, ze Sid bude brat v dalsej devinu, to nam zostalo uz iba 17 o rok si vypina Malkin tiez tak 9-10 co sa scvrkne na 8-9 + musia podpisat aj Staala a urcite nejakych inych hracov. Pravdou vsak je, ze strop pojde hore ale ked sa predpoklada, ze Hossa si vypyta tych 6, bolo by to naaaaaaaaozaj dost tesne, nie vsak nemozne. Osobne vsak predpokladam, ze Hossa v Pit skoncil. Ale taky Caps..to by bolo miesto prenho :D
Ano, koukal jsem na příští sezónu a to jsem ještě něco ubral, takže kdyby to mělo být přesně tak něco okolo 27-28 milionů USD :wink:
a este sme zabudli na Marc-Andre Fleuryho (po sezone UFA) ten si tiez nieco popyta..je nerealne, aby Pens podpisali Maja na dlhsie obdobie a tak ako spominal XruC pod 6.000 nepôjde, ked ma teraz 7.000..ma dôvod, ked mu to v PO slape? nerealne...iba ak by sa Majovi v PIT tak zapacilo, ze by hral aj za 3.000 :D letne stahovanie podla mna v jeho pripade na 99,9%

ci pride k nam, ci nie, ja som moc rad, ze nam leto este nezacalo a uz sme na tom letnom trhu aktivny :clap:
Pozor!! Marc Andre Fleury není po sezóně UFA ale RFA, takže do prvního července ještě smlouvu mít nemusí. :!: Jinak si myslím, že o nějakém zvyšování platu Mariána Hossy.... no to asi neni diskuze na tom pravém místě. O 9 milionů si mohl říct po minulý sezóně, ale tahle byla pro něj krokem dolů a rozhodně mu v tom neprospěly ani ty spekulace o jeho budoucnosti. Uvidíme, já si však myslím, že pokud budou Pens chtít, tak ho podepíší ať to stojí co to stojí. :wink:
Ale Martin, ved tu nikto nepise ze by mal Hossa zhrabnut devinu. Ci daco mi uslo? :eek2: Tak tych 6 snad..inak to je jedno ci je Fleury RFA ci UFA zmluvu si moze vydupat sam (uz tam neni limit) a teraz v PO podava celkom kvalitne vykony, takze tiez nebude najnizsia. Ale ked tvrdis, ze ten platovy strop je uz na buducu sezonu aj s tym novym Crosbyho platom, tak potom urcite by sa tam naslo aj miesto pre Hossu. Len dako sa mi to nezda..naozaj prilis velka medzera, ale hadat sa nechcem..
XruC píše:Ale Martin, ved tu nikto nepise ze by mal Hossa zhrabnut devinu. Ci daco mi uslo? :eek2: Tak tych 6 snad..inak to je jedno ci je Fleury RFA ci UFA zmluvu si moze vydupat sam (uz tam neni limit) a teraz v PO podava celkom kvalitne vykony, takze tiez nebude najnizsia. Ale ked tvrdis, ze ten platovy strop je uz na buducu sezonu aj s tym novym Crosbyho platom, tak potom urcite by sa tam naslo aj miesto pre Hossu. Len dako sa mi to nezda..naozaj prilis velka medzera, ale hadat sa nechcem..
Ale ten můj předešlý příspěvek byl směřován spíše k cepimu. :) Není vůbec jedno jestli je hráč UFA nebo RFA. Při UFa ho může podepsat jakýkoliv tým od 1. července, kdežto když je RFA tak na něj má 1. července stávající klub pořád práva :!: JInak s tím platovým stropem, když nevěříš, koukni sem: http://www.nhlnumbers.com/overview.php?team=PIT
hej..to mas samozrejme pravdu, mne islo o to, ze si ale moze vypytaj plat, aky on chce.
MartinFC píše:Pravdou vsak je, ze strop pojde hore ale ked sa predpoklada, ze Hossa si vypyta tych 6, bolo by to naaaaaaaaozaj dost tesne, nie vsak nemozne. Osobne vsak predpokladam, ze Hossa v Pit skoncil. Ale taky Caps..to by bolo miesto prenho
ale ak hossa chce ostat v tyme ktory ma sancu nastanley cup a ma aj charakter tak by to mohol spravit ako sid alebo aj sykora ktory si pytali menej len aby mohly hrat pre tym ktory ma asi najlepsie vyhliadky do buducnosti a ak sa mu paci aj mesto tak by isiel aj na 5 melonov ale ak sa chce zaradit ku hracom ktory v nhl nic nedokazali a len sa poriadne nabalily tak moze ist kludne aj do edmontonu za 9 melonov :D
vela bude zavisiet od Mariana samotneho, ak ho budu chciet i nadalej, nebude mat najmensi dôvod odist..samozrejme, tym najdôlezitejsim aspektom budu dolariky, kedze sa vsak platovy strop vysplha opät hore, ako to tu uz bolo spominane, je realne, ze Majo zostane tucniakom aj nadalej..platovy strop cini tetkom 53ml. od noveho rocnika by sa mal vysplhat na takych 60ml. takze :ja_neviem:

:!: mame v brlôzku na dalsie obdobie dalsieho kvalitneho, aj ked uz pomerne znameho mackaChuck Kobasew

08/09 :arrow: 2.000
09/10 :arrow: 2.500
10/11 :arrow: 2.500
11/12 :arrow: UFA
v predoslych sezonach riesil 1.200

Obrázek

:arrow: inak, celkom zaujimave, jeho zmluva vyprsi v sezone 11/12 podobne ako Bergeronovi, Sturmovi, ci Charovi :roll:
Obrázek novinky od medvedov

tak uz to mame aj ofcialne, Aaron Ward na dalsie 2 roky mackom :good: mat v time takeho to srdciara je skveleee :yahoo:
Obrázek
Určitě dobrá zpárva, že jste podepsali s Wardem noviu smlouvu, jen se mi nezdá ta výše platu.... 5 milionů na dva roky :sad2: to se mi zdá trochu moc, ale počkáme na oficiální potvrzení
7906 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES