Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DALLAS STARS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Ano, raz za 15 zapasov....

chorche píše:Ano, raz za 15 zapasov....
:) , tak takhle jsem to opravdu nemyslel........... :cool: !!!!

Je to voci nemu krute, ale je to tak.

chorche píše:Je to voci nemu krute, ale je to tak.
Jestli v Dallásku zůstane, tak si příští rok povíme.......... 8) !!!!

...ze to bol zasa jeden genitalny tah....

PHILLY FOREVER píše:
chorche píše:Je to voci nemu krute, ale je to tak.
Jestli v Dallásku zůstane, tak si příští rok povíme.......... 8) !!!!
v Dallase urcite nezostane, neprejavili zaujem predlzit s nim zmluvu. Bude volnym hracom.

tak to dufam, ze bude :!: styl Dallasu mu ocividne nesedi a mne duplom :!:

cepi píše:tak to dufam, ze bude :!: styl Dallasu mu ocividne nesedi a mne duplom :!:
Dallas už je cepi holt takový.Jejich hra je založena na precizní defenzívní činnosti,což je ideální pro boje v play-off,ale jen za předpokladu,že dají nějaký ten gól navíc,bohužel tam je to očividně dost velký problém.Proto by mělo vedení Stars o útočníky typu Laca usilovat a ne se jich zbavovat. :?

cepi píše:tak to dufam, ze bude :!: styl Dallasu mu ocividne nesedi a mne duplom :!:
No vidíš to Cepi, já takový styl hokeje miluji.............. 8) !!!!

philly -) ak si spominam, aj tuto "defenzivnu problematiku" sme uz rozoberali :) ale ok, ved nemĂ´zeme mat stale rovnake (suhlasne) nazory :wink:

baffy -) tak, tak, ak goly nema kto davat, tazko sa vyhrava..bez debatky, podstatna je defenziva, ale ak je utok out, potom to s hviezdami dopadne v PO tak, ako uz po niekolko x rokov spät..Lacimu proste tento styl nereze a cim skôr zbali svestky tym lepsie..

nj copak vy defensivní milovníci také lidi bych střílel co apelují na precisní defensívu ble ble kšááá kšááá philly :lol:

NevĂ­te co je kvalitnĂ­ a dobrĂ˝ hokej chlapci......... 8) !!!!

dobrej hokej je ked padá vela gólů a ne že se tam mažou u mantáků hlídaj střední pásmo jak vo život a za třetinu si každej 5x vystřelí a pak to skončí 1:0 v lepšim případě :lol:

Právě že když hrají dobře dozadu, a třískají soupeři o manťáky a jedou na 100 % - to je to pravé ořechové........... :cool: !!!! A nějaký ten gólek vždy padne.......... :) !!!!

jj jeden a eště ktomu ušmudlanej :lol:

Někdy se spokojím i s ním, když hraje můj tým, jak se mi to líbí................ :cool: !!!!

si ale přízemní :lol:

Dallas hral vynikajúco defenzívne proti nám v 5. a6. zápase.Ich pasca v strede bola skvelá,škoda že to bol Vancouver čo sa len zúfalo snažil nahadzovať puky do predu a Turca ohrozili asi 18-20 krát za zápas, :evil: Potom bolo jasné že Turco mal shotouty to moc ťažké nebolo s takou obranou :eek2:

Ohlund píše:Dallas hral vynikajĂşco defenzĂ­vne proti nám v 5. a6. zápase.Ich pasca v strede bola skvelá,škoda Ĺľe to bol Vancouver ÄŤo sa len zĂşfalo snaĹľil nahadzovaĹĄ puky do predu a Turca ohrozili asi 18-20 krát za zápas, :evil: Potom bolo jasnĂ© Ĺľe Turco mal shotouty to moc ĹĄaĹľkĂ© nebolo s takou obranou :eek2:
Ano, přesně na tom je hra Dallásku založena, skvělý gólman a dokonalá defenzíva........ :wink: !!!! Jinak tu prohru v 7. záp. s Van jsem obrečel, fakt mne to dostalo, pár dní jsem byl "death man".......... :cry: :cry: !!!! Příští rok fin SC........................ :cool: !!!!

Bum-bum "hokej" sa nenosi! To nie je hokej, ale otlkana. To chce kombinacie, nahravky, pekne akcie - z Dallasu to dokaze Modano, ZUbov, zopar Finov a mozno Barnes. Komu cest, tomu cest. Jediny narazac, co sa mi tam rata, je Barnaby.

chorche píše:Bum-bum "hokej" sa nenosi! To nie je hokej, ale otlkana. To chce kombinacie, nahravky, pekne akcie - z Dallasu to dokaze Modano, ZUbov, zopar Finov a mozno Barnes. Komu cest, tomu cest. Jediny narazac, co sa mi tam rata, je Barnaby.
Ked chceš vidieť pekný hokej tak mám jednu radu pre teba,sleduj zápasy Canucks!! Ked sa darí Sedinovcom tak je to krása na to sa pozerať,takých zohraných dvojíc útočníkov neni vela,a hlavne ked hrajú presilovky to vedia roztočiť v rohu pri mantinely a Henrik dokáže nádherne prihráť strielanou prihrávkou Danielovi a ten už len priloží hokejku tečuje do vynkla a gooooool.Mal by si pozrieť pár highlightov Vancouveru,napr. s Carolinou to bol prvý zápas čo do týmu prišiel Tremblay-obranca vynikajúci na presilovky a hned v tom zápase sme dali tušim tri goly v presilovke...No škoda že v play off si už Anaheim aj Dallas dali na nich velký pozor ale bolo to aj prvé play off pre nich v ktorom mali byť vodcami útoku tak to moc dobre nedopadlo,ale určiťe o rok ked postúpime to bude lepšie...
Obrázek

Vo Vancouveri su zaujimave akurat Dvojcata, ale nikto viac. Aspon z utocnikov. Smokeho mozno pustia k vode. Takze preto je prijemnejsie sledovat DALLAS STARS!

chorche píše:Bum-bum "hokej" sa nenosi! To nie je hokej, ale otlkana. To chce kombinacie, nahravky, pekne akcie - z Dallasu to dokaze Modano, ZUbov, zopar Finov a mozno Barnes. Komu cest, tomu cest. Jediny narazac, co sa mi tam rata, je Barnaby.
Nejlepší "hitman" v Dallásku je Steve Ott, můj oblíbenec, jinak já hokej praktikovaný Dalláskem miluji, naopak krasobruslení co předvádí např. Buffalo nesnáším.......... !!!! Dallásek je spolu s Philly nej klub v NHL.............. 8) 8) !!!!

Ott je zaujimavy tip hraca, ale radsej mam pekne pohladne akcie Buffala, ak im vypadne nejaky center a Rangers zasibe a zoberu trebars Gomeza a nebudu chciet Nyleta, tak Nylet by do Buffala vynikajuco zapadol, je to majster hokejovej elegancie! YOdkukal to od Lidstroma, alebo Lidstrom od neho? :roll:

Buffalo nemám rád jako klub obecně a Steve Ott je "FRAJER"....... :cool: !!!! Lidström mi nevadí, ale letos tu cenu vyhrát neměl.............. :( !!!!
822 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS