Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DALLAS STARS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Dallasu drzim palce skvely tym v play off cez prve kolo prejdu ako noz maslom takze neni o com Brad Richards super hrac dufam ze sa mu bude darit. :wink:
Po prichode ku stars ma bilanciu lepsiu, nez bod na zapas, to v Tampe nebolo, tam to bolo tak 0,8!
dneska mi golem v oslabení udělal radost, to Holmer mě zklamal, má navíc a tenhle zápas nezachytal nejlépe :( Dostal šanci a nevyužil jí, teď už si asi zase dlouho nezachytá
Inak Robidas bol dnes inak strelecky aktivny, vsimli ste si to?
Philly-The Scud píše:Tak dnes s úhlavním nepřítelem Ana, musíme vyhrát.......... :good: :good: !!!! Bude to taková generálka na PO........ !!!!
Hmmm,tak ti shitaři přece jen tak špatně nehrají,co?A pak tu plácejte hovadiny o slabém týmu Kačen Obrázek ,říkám od začátku sezóny,že to je jeden z největších favoritů na SC.ObrázekObrázek
Philly-The Scud píše:Jsou to sra*ky, které dávají góly jen z PP a ještě jim jdou na ruku rozhodčí - skandál, hnus a ať jdou do prdele............ :evil: :evil: !!!! Doufám že ty hajzly dostaneme hned v 1. kole PO, ubožáky........ !!!! DALLÁSEK FOREVER......... !!!!
Uff,tady se zdá,že se prohra nějak těžko skousává :frajer2: .Jo,President v pytli,vítězství v divizi v pytli a po 1.kole dovolenka?Trochu černý scénář,co? :pleaseantry: 8)
No Dallasu vobec nejde karta ale ved maju dostatocne skuseny tym aby sa to napravilo a play off maju skoro istu takze uz len sa dostat do dobrej formy a play off to rozbehnut na plno. :good:
no anahaim bol dobry a este ktomu hraly aj bez prongera zasluzena vyhra :clap:
Niedermayer píše: Jak říkám, já chci tyto hajzly hned v 1. kole PO......... !!!! Roztrháme je na kusy....... !!!!
radsej by som bol ticho lebo vieme ako vzdy dopadne dallas v zakladnej casti ziary a v play of skonci v prvom kole minuly rok to bolo proti slabemu vencouveru tak ak dostanete silny tym ducks tak cez prve kolo zrejme neprejdete 8)
Tak Dallas urcite cez prve kolo prejde ale bude to fuska ale prejde co sa budeme nad tym zayslat.
Philly-The Scud píše:!! Raději se přeorientuj na jiný tým, ať pro Tebe PO nekončí již v 1. kole........ !!!!
aj keby anahaim prehral v prvom kole co sa nestane tak sa nepreorientujem ved ty mi hadam poradis ako sa stym vyrovnat ked vypadnu tak skoro ved uz par krat si to zazil tak v tomto si skusenejsi :thumbsup:
Niedermayer píše:
Philly-The Scud píše:!! Raději se přeorientuj na jiný tým, ať pro Tebe PO nekončí již v 1. kole........ !!!!
aj keby anahaim prehral v prvom kole co sa nestane tak sa nepreorientujem ved ty mi hadam poradis ako sa stym vyrovnat ked vypadnu tak skoro ved uz par krat si to zazil tak v tomto si skusenejsi :thumbsup:
Ha ha Anaheim este ani nevedel co je pla off ked Dallas uz mal tituli :lol2:
ale v hokeji treba aj stastie bez stastia sa to neda 8)
Dallas dnes prostě musí vyhrát,jinak v Play - off nemají co dělat :lol2:
Philly-The Scud píše:Tak dnes beru jedině výhru a to velmi přesvědčivou...... :good: :good: !!!! LA musíme jednoznačně rozstřílet a poté co bukvice ztratily, tak se na ně můžeme na 4. místě dotáhnout....... :clap: :clap: !!!!
DALLÁSEK FOREVER........ !!!!!!!!
:lol2: :lol2: :lol2: MAMLLÁSEK - KINGS .....radši bez komentáře,s takovým výkonem-1.kolo a adieu na dovču :juchu: :pleaseantry:
No soráč , ale já si nemyslím , že by to bylo smůlou . To co předvádí Dallas do ofenzívy je jedním slovem katastrofa . Tippett ven !!!
Doufám,že máš pravdu,ale podle mě to nemělo s obranou nic společného :D kdyby na ně pořádně vlítli a dali LA hned ze začátku pár golů tak se nemuseli strachovat o závěr zápasu :!: opravdu velmi dobrá taktika , bránit doma 1:0 s LA :lol2: navíc absolutně nezapadl Richards , zdá se mi i že Dallasu cyhbí Halpern ... který dobře pasoval do systému ...
Philly-The Scud píše:Tak ze SJ si vezeme 1 bod, myslím, že to není až tak špatné...... :good: :good: !!!! Ale co s námi zase v prodl. dělali ti sudí, nad tím již zůstává rozum stát....... :cry: :cry: !!!! S bukvicemi se ještě popereme o 4 místo a již se těším, jak je v 1. kole PO rozmašírujeme, vše totiž nasvědčuje tomu, že se utkáme právě s nimi......... :cinka: :box: :cinka: :box: !!!!
Takže to znamená,že sezona bude znovu krátká :lol2: :frajer2:
Veru mislym ze anahaim sa len tak lehko porazit neda a dalas neni az tak kvalitne muzstvo
a ak budu hrat zase obranny hokej ze strelia dva goli na zapas tak prehraju urcite lebo anahaim v obrane nema konkurenciu :x
Philly-The Scud píše: A to, že Burkeovi ruplo v bedně a nakoupil Nie, Pro či Schn na tom zcela jistě nic nemění......... !!!!
ale meni 2 z troch najlepsich obrancov ligy hraju spolu nevravym ze Zubov je zly obranca ale napis jeden tym ktory ma tak kvalitnu obrannu dvojicu ako niedermayer a pronger ked k tomu pripocitas schnaidera s Boucheminom tak viac kvalitnych obrancov v ziadnom tyme nieje 8)
No tohle :o :shock: :cool: ,Hvězdy daly více než 2branky! :lol2: Že by se hráči přeci jen naučili dávat góly? Nebo to bylo jen díky o nic nehrajícímu a odevzdanému soupeři? :frajer2: :eek2:
:arrow: Brad Richards si dnes připsal 500 bod (152+348) v kariéře!!! A jestli se nepletu, stačilo mu k nim něco přes 560 zápasů!!! Gratulace! :)
Richards nezapadol? Poslite ho do CHicaga! Obrana Stars starne, zislo by sa vam omladenie, beriete Barkera? :D
Jak říkám,vidím to na to 1.kolo,proti Duckies nemají nárok a počítám spíš,že to bude i celkem rychlé!
:frajer2:
Tak Richards měl po většinu sezony mononukleozu , měl už ji v Tampě , nevěděl o tom . Nechci ho nějak omlouvat , ale určitě i tahle infekční nemoc sehrála určitou roli v nevydařené sezoně :eek2: . Jinak léčí se až 8 měsíců , nevím co to je za svinstvo , každopádně Richards na PO bude :) což je pro Dallas klíčové . Stejně klíčové jak Sergej Zubov , ten asi bohužel začátek PO nestihne ... ta Anaheim nasadí asi na Ribeirovu lajnu Pahlssona , čili bude hodně zalážet na Modanovi s Bradem :shock:
822 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG