Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

PHILADELPHIA FLYERS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Obrázek
Myers, Patrick, Hagg, Ghost, 1st, 2nd, 2nd, 7th
-
Ellis and Ristolainen
:doh:


Cena velká, převeliká ale na jednu stranu jsem rád, že se u nás konečně něco dělo, ta obrana bude vypadat hodně slušně.

Giroux - Couturier - Konecny
Farabee - Hayes - Atkinson
JVR - Frost - Lindblom
Lanczynki - Laughton - NAK

Provorov - Ellis
Sanheim - Ristolainen
York/Zemula - Braun

Hart/+backup

Vypadá to dobře, CF má celkem koule... začínám se těšit na sezónu. :ciga:
Mně se to nelíbí... Teď k tomu Yandle...

3 ze 4 trejdů prohraný...

Future dojebáno na několik let.

Tenhle tým na :cup: prostě nemá IMO. Pak za dva roky někteří odejdou a my se z toho budeme lízat zase 10 let.
Zatím dobrý, líbí se mi předvedená hra, dle mě to šanci má.
No tak trošku vystřízlivění ...poslední zápas Lindblom - G - Atkinson, to by šlo...
Hele můžete mi v jednoduchých větách vysvětlit, proč tým který jsem tři roky zpět viděl v téhle sezóně na topu, má 40 bodů a prohrává kdeco?

Fakt jako.
Po smrti Snidera ztratili majitele aka Comcast o tým nějaký efektivní sportovní zájem.
Ve vedení jsou lidi, co se staraj maximálně o marketing.
Vývoj hráčů je uplně tragickej. Něco naznačoval už Voras po odchodu. Hráče se snažej neustále předělat na něco, co nejsou. Ale bohužel většinou ve špatnym směru.
Absolutně zabili kreativitu.
Nesleduji Flyers až tak dopodrobna, abych psal nějaký traktát, ale když se podíváš na všechny kroky, které udělali za ty poslední 3 kroky, tak to musí být jasné. Z těch pozitivních mně z hlavy napadá snad jen Ellis, jinak víceméně od špatných k horším krokům.

Já tajně doufám, že Yzerman zkusí získat Sanheima. V letošní sezóně klesla jeho trade value. Něco ve smyslu Sanheim - Zadina + 3rd round pick.
Já si těch kroků všiml, ale vždycky jsem to bral jako separátní záležitosti. Nějak jsem nekoumal, jestli je to systémově dobře, nebo naopak. Tým udělá nějaký move a když se v tom neorientuješ tak si řekneš něco jako v tom smyslu, že asi k tomu je důvod.

Ale tu konkrétně jsem prostě pár let zpět měl pocit, že to byl dobrý projekt, že tam je budoucnost. A pak třeba ob dvě sezóny vidíš, že nejvíc se ohledně Phily mluví když Yandle hitne streak a to jako wtf, to je největší téma? Ale ok, budu to brát tak že otěže převzali jelita.
Hrozný, vše špatně, trenér, GM... Frost,TK,Hayes,Yandle, Risto, JvR..

Světlé výjimky - Atkinson, Sanheim, Hart, York.

Do toho G pryč. :( defakto skoro za nic, resp. čas ukáže. Vyhlídky na dobré časy úplně nejsou ...
Jestli je z mladejch někdo špatnej, tak je to Provorov. Ale určitě né TK.

Jinak ale ano, organizace je totálně v prdeli.
Sam Morin, 1st round pick 2013 má tak vážné zranění kolene, že musí ukončit kariéru.
Chce se mi brečet při pohledu, kam to Flyers vedou už několik let.

Za mě momentálně nejhorší organizace v celé NHL (ano, horší i než Arizona). :hroza: :cry:
Torts to pozvedl a klucí lítají po prdeli aspon... vyjma ted proti Torontu.

škoda té marodky - Atkinson, Couts, Ellis, Brink.

btw. Rono co říkáš na Bellowse? low risk high reward potencionální ...
Kluci hrajou hrozně.

Bellows sice low risk, ale zatím teda úplně invisible. Nemá na to.
Matvei Michkov, Cutter Gauthier, Emil Andrae, Bobby Brink, Tyson Foerster, Alex Bump, Oliver Bonk, Elliot Desnoyers.

Zaplať pán bůh za Dannyho as GM! :-)

těším se na budoucnost.
michkov by mohol byt steal a vy si mozete dovolit nanho pockat, v najblizsich 2-3 rokoch asi velke PO ambicie mat nebudete
Konečně se ve Phille začaly hýbat ledy, ale bude to chtít velkou trpělivost, bude to na dlouho. Ale prospect pool bych řekl, že top 10 už je.
12294 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS