CALGARY FLAMES

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Asi to bude ocenene viac v buducnosti, teraz po tom trapnom plejof vykone nieje moc co oslavovat.
Obrázek
Je to tu. Milan Lucic je u nas. sice o desat rokov neskor ako som chcel ale predsa. v prvom rade by sa treliving mal zamyslet preco dal nealovi takto debilny kontrakt a teraz ho prebil podobne kvalitnym lucicom s este horsim kontraktom pretoze sa neda vykupit.
Lucic nedosahuje kvalit Neala ani náhodou, to si můžeš nalhávat co chceš. O Hollandovi jsem už neměl velké mínění, ale tohle se mu povedlo. Lucic bude jen horší, Neal podle mě letos bude mít bounce back sezónu, pořád má kvalitu. Jemu ještě hodně lidí věří, Lucicovi nikdo.
LOL Rieder a Lucic vsetky goly proti oilers.

wau :slintac:
Joe S. píše:
pát 01. lis 2019 10:40

wau :slintac:
A tady se někdo podivoval nad jeho smlouvou, která mně třeba přišla ještě mírná. Tkachuk je skvělý.
Hrame tak nejak vlazne bez nejakych top vykonov ale pokial sa drzime na plejof pozicii aj s tymito vykonmi tak som s tym ok. Lepsie peakovat v druhej polovici sezony ako na uvod. samozrejme nijaky peak nemusi vobec prist :) .
2233 příspěvků
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS