VANCOUVER CANUCKS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

habs píše:
sob 05. led 2019 12:52
Vůbec to nevypadalo dobře a dost jsem se divil, že za to nešel Kotkaniemi ven... Pettersson je out se zraněním kolene a jsem hodně zvědavý, jak moc to bude vážné. Jako fandu Canucks by mě to neskutečně štvalo a Kotkaniemiho bych asi neměl zrovna rád, protože to bylo v dané situaci celkem zbytečné. Ve zbytku zápasu bylo vidět, jak tam mladý Švéd hlavně na přesilovkách chybí.
Proklínat Jesperiho nebudu, ale bylo to úplně zbytečný... Snad se Elias co nejdřív vrátí byla by škoda přijít o Caldera to by mě hodně mrzelo :-(
Tak zatím to s Eliasem vypadá na 14 dní, což je celkem dobrá zpráva podle toho jak tam měl tu nohu stočenou. Snad to nebude delší a bude pokračovat ve výkonech co předváděl před zraněním.
Loni přišel o Caldera kvůli zranění Brock, tak snad se to nebude zase opakovat.

Teď máme šest zápasů doma a chtělo by to aspoň čtyři výhry abychom se udrželi v boji o play-off.

Jinak jsem rád že konečně dostane šanci Demko, ale za Nilsona jsme měli získat víc než jen volbu v šestém kole.
mirah píše:
úte 08. led 2019 06:33
Jinak jsem rád že konečně dostane šanci Demko, ale za Nilsona jsme měli získat víc než jen volbu v šestém kole.
Proč myslíš? Běží mu poslední rok smlouvy a je děravej. Je zázrak, že jsme za něj vůbec něco dostaly, ale hlavně důvodem proč je Demko a ne protihodnota.
Je pravda, že potom co vrátil po zranění se mu moc nedaří, ale na začátku sezóny podával lepší výkony než MARKSTRÖM. Asi nemá na to aby dělal někde jedničku, ale na to aby byl slušnou dvojkou určitě má.

Čekám co začne předvádět Demko, protože od doby co odešel Luongo marně hledáme jedničku. Ještě teda nesmím zapomenou na Ryana Millera.
Škoda, že Jonathan nedostal šanci zahrát si v prvním týmu. V kempu pěkně fungovala jeho spolupráce s Eliasem, tak jsem se těšil co spolu předvedou během sezóny. Myslím si, že jeho výměna je velká škoda. :cry:

Jinak jsem ale velmi spokojen s výměnou Erika za TANNERA PEARSONA :good:

K postupu do osmičky nám sice moc nechybí, ale nevěřím, vzhledem k našim zraněním, že se tam probojujeme. Ale to jsem nečekal ani před sezónou.

Základ týmu pro další roky je hodně slušný, sehnat ještě nějakou posilu do obrany a hurá pro pohár. :clap:
Škoda těch zranění Petterssona.. Tu sezónu měl rozjetou opravdu fantasticky. I tak samozřejmě výborný výkon, o tom žádná. Ten Calder bych mu moc přál i proto, (jak už bylo zmíněno), že Boeserovi minulý rok Calder unikl o fous.
0A9D184A-9F9A-4495-BF5D-06B53C4DFD7A.jpeg
Canucks konečne predstavili štvoricu nových dresov v ktorých budú hrať vo svojej 50. sezone...
Blues sa konečne po 50 rokoch dočkali, na rade sme my s Buffalom :hmm: .

https://50thcollection.canucks.com

Konečne odstránili ten názov mesta nad logom, inak som celkom spokojný, len pri tých bielych mi tam ten modrý rukáv moc nejde, inak by boli TOP.. ten stick in rink je meh a skate je klasicky :good:
Alex podpis na 2 roky za 12 mega. :good:

Já jsem s tímto podpisem spokojen, podle mě rozumná cena a hlavně délka. Jeho zkušenosti určitě pomůžou našim mladým obráncům (Hughes, Juolevi, …), kteří by ho měli nahradit. Pokud by se při draftu povedl ještě Philip Broberg (moje přání), tak si myslím, že budoucnost naší obrany je na pár let vyřešená.

https://www.youtube.com/watch?v=MKYCej14-KM
Ohlund píše:
pát 14. čer 2019 01:20
Canucks konečne predstavili štvoricu nových dresov v ktorých budú hrať vo svojej 50. sezone...
Blues sa konečne po 50 rokoch dočkali, na rade sme my s Buffalom .

https://50thcollection.canucks.com

Konečne odstránili ten názov mesta nad logom, inak som celkom spokojný, len pri tých bielych mi tam ten modrý rukáv moc nejde, inak by boli TOP.. ten stick in rink je meh a skate je klasicky
Zklamání i tak... Čekal jsem, že se konečně vrátíme k původním dresům s hokejkou nebo aspon k Johnnymu, ale toho se asi nedočkám. Bludnej kruh :hroza:
Nedovedu pochopit, že nedáme Huttonovi kvalifikační nabídku, necháme odejít Pouliota, který se upsal Blues za 700tis na rok a vezmeme Myerse 30M/5let a Benna 4M/2roky. :hroza:
Huttonovi by sme museli dať kvalifikačnú vo výške 4M a to je na 3rd pair obrancu moc.. Pouliot bol príšerný ten musel ísť ... Ale tie náhrady tiež za veľa nestoja, big tough vet presence :cinka: . Škoda že kvôli tym Benningovym predraženým kontraktom už nemáme prachy na dalších hráčov , Guseva alebo Johanssena/ Dzingela by som ešte bral a mali by sme fajn top6 .. keď nedáme PO tak dúfam že Benninga vyhodia, JT a Myers sú len ďalšie zúfalé pokusy preplazit sa do PO aby si zachránil job... Nato že sme posledné roky najhorší tím ligy je až nepochopiteľné že nemáme miesto pod stropom a to sme ani raz nevyužili cap tak ako Arizona/ Car že by sme zobrali zlý kontrakt za picky / prospekty.. my si tie zlé kontrakty urobíme aj sami a zadarmo
Myers je taky jen hráč do třetího páru a za 6M. Myslím, že by bylo lepší nechat si Huttona za 4M klidně taky na 5 let. Myers je o tři roky starší a už teď mě ta jeho smlouva straší. Co asi bude chtít za peníze Brock, když vidí kolik jsme nasypali Myersovi. Pod stropem máme cca 5,5M a to kromě Brocka, jehož podpis je priorita, nemá smlouvu ještě Goldobin.
Příští rok končí smlouvy Tanevovi a Stecherovi, kteří by asi měli mít lepší nebo minimálně stejný peníze jako Myers. To jako budeme mít čtyři obránce po 6M za rok?!!!!

Případný Benningův nástupce to bude mít hodně složitý. Zbavit se smluv LE, TM ,AR, JB ... a mít dost místa na podepsání EP, QH ... .
ten depth v obrane máme stále strašne slabý a kvôli tomu bude aspoň prvé 1-2 roky Myers určite top4 u nás aj ked u contendera by asi nebol... my máme na pravo len Stechera a potom ešte Taneva ktorý posledné roky riadne upadá a má smolu na zranenia.. takže ja to vidím asi takto do budúcej sezony:
Edler - Stecher
Hughes - Myers
Benn - Tanev

bol by som rád keby si fleka vybojoval aj Juolevi ale moc optimisticky to nevidím :neviem:
Co to ma byt? Ferklund vo vancouveri?
2864 příspěvků
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS