Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Zdeno Chara

Hráči National Hockey League a všetko okolo nich.

Zdena dal dnes gol, ale nedohral zapas kvoli zraneniu :cry: . Dufam, ze to neni vazne :(

No myslim, ze v Bostone sa uz nevedia dockat jeho presilovkovych golov v nasledujucej sezone. Dnes to znova dokazal, ze to ovlada perfektne.

Tak Zdeno sa nesetri ani v priprave. :cool: A zatial sa mu dari. Dufam, ze to tak bude aj celu sezonu. Nebol som moc rad ked odisiel z Ottawy, ale zda sa, ze tato zmena mu mozno aj prospela a jeho najlepsie roky budu prave tieto nadchadzajuce v drese Bruins. Uvidime...

Zdeno Chara sa stal kapitanom Bruins!!!! :cool:

Po Stanovi Mikitovi 1978-81 a Petrovi ©tastnom 1985-90, sa stal Zdeno tretím Slovenskym kapitanom v najprestiľnejsej hokejovej lige sveta!

Po Stanovi Mikitovi 1978-81 a Petrovi ©tastnom 1985-90, sa stal Zdeno tretím Slovenskym kapitanom v najprestiľnejsej hokejovej lige sveta!
Tak to som velmi rad ze prave Zdeno je po Thortonovi novym kapitanom Bruins,aj ked ma to prekvapilo,no ale stalo sa a je to super sprava.

Parada.Zasluzi si to

Verim tomu ze si to zaslouzi...ale de o to, jestli je na to vhodnej...nevim...nemuzu soudit...zato vim, ze nektery tymy daj C hracovi jen proto, "ze si to zaslouzi" a pak to spatne dopadne...

Verim ze sa mu to nestane.

Chara je jednoznacne vodcovsky typ. Ma na to aby hnal tim dopredu a v pripade, ze sa timu nedari, dokaze na seba zobrat obrovske mnozstvo prace.

ja len dumam,preco uz satan davno nie je C u islanders

Derryl píše:Po Stanovi Mikitovi 1978-81 a Petrovi ©tastnom 1985-90, sa stal Zdeno tretĂ­m Slovenskym kapitanom v najprestiÄľnejsej hokejovej lige sveta!
ved aj Miro Satan bol kapitanom Buffala,nie?ale to tam bol vtedy rotacny system.a Zednik mal minulu sezonu "A"

Derryl píše:Po Stanovi Mikitovi 1978-81 a Petrovi ©tastnom 1985-90, sa stal Zdeno tretĂ­m Slovenskym kapitanom v najprestiÄľnejsej hokejovej lige sveta!
Neviem,ale mne sa mari(nezistoval som to),ze este niekto bol "C" v NHL.Len kratko,ale bol.Sa mi zda,ze Satan este v BUF.Ale mozno sa mylim.....

Alex,pozri prispevok vyssie :lol: :lol: :lol: :lol:
©atan bol "C" Buffala,ale myslim,ze iba mesiac,pod jeho "vedenim" sa vtedy muzstu moc nedarilo,tak uz viac krat nebol,tak nejak to asi bolo

podla mna bude zdeno dobrym kapitanom 8) ,a k tomu satanovy mate pravdu bol kapitanom asi mesiac, ale vtedy sa nedarilo buffalu aj ked nebol kapitan :D

Kajo,sakra to som sa sekol,co?Absolutne mi to uslo :oops: :oops:

mate pravdu, ©atan bol kapitanom Buffalo este a trvalo to mesiac, ale to rata» ani nemusime :lol:

Alex píše:Kajo,sakra to som sa sekol,co?Absolutne mi to uslo :oops: :oops:
v pohode stava sa.ale uz sme dost off topic :D
takze sa uz tesim na to ako bude hrat Boston pod kapitanom Charom.myslim,ze na play off mozu pomyslat.maju hlavne dobru obranu:Chara,Stuartovci,Mara,Dempsey,York,Jurcina,ale aj utok je dobry,ved hraci ako Bergeron,Sturm,Murray,Boyes,Savard,Axelson,.. a este samozrejme Yanicko :lol: nie su na zahodenie.a k tomu sympaticki brankari Thomas a Toivonen.ale to uz som aj tak OT,toto nie je tema Bostonu :roll:

Chara dnes odohral zase nad 33 minut, ten snad nezchadza z ladu... hmmm chel by som jeho kondicku, inac neviete niekto ci vobec nejaky hrac v NHL travi tolko minut na lade? lebo mne sa to nejako nezda. :roll:

OpenFire píše:Chara dnes odohral zase nad 33 minut, ten snad nezchadza z ladu... hmmm chel by som jeho kondicku, inac neviete niekto ci vobec nejaky hrac v NHL travi tolko minut na lade? lebo mne sa to nejako nezda. :roll:
Brankari stravia asi 2x tolko casu na lade ako Zdeno :D :D .Ale vazne,pozrel som si dnesne nocne zapasy a jediny mu konkurovali torontski Kaberle a McCabe(33:50).Ale za tie prachy nech aj maka :D :wink:

(+/-) = -3 -) posledne 2 by som absolutne neriesil, to bola pro forma..

pekny frozen moment Zdena na nhl.com

http://www.nhl.com/nhl/app?service=page ... ozenMoment

8)

exaven píše:pekny frozen moment Zdena na nhl.com

http://www.nhl.com/nhl/app?service=page ... ozenMoment

8)
:thumbsup: a hned sa aj ocitol na sigu jedneho z fanusikov Bruins :cool:

Zdeno Chara

Skúste porovnať kvalitu tímu Bruins s tou vášho predchádzajúceho klubu z Ottawy.

„Nerád by som to porovnával. Je to inĂ˝ klub, inĂ© prostredie. MyslĂ­m si, Ĺľe naše muĹľstvo je dobre vekovo i hokejovo vyváženĂ© mixom mladĂ˝ch a starších hráčov, šikovnĂ˝ch aj tvrdo pracujĂşcich. MuĹľstvo v Bostone budujĂş. Vrátane mĹ

dna 18.03.´07 oslavuje tento nas slovensky (bostonsky) obrik svoje 30 narodeniny :!:

vsetko NAJ BIG Z Obrázek

Obrázek
241 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS