Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Zdeno Chara

Hráči National Hockey League a všetko okolo nich.

preco nie do rangers??podla mna by sa im dakto taky hodil, boli by dobri, mozno by aj norrisa ziskal

Chara asi do Rangers nepojde... tych 8 melonov to bola len kačica, Rangers maju prijoritu ziskat dvoch klavitnych zadákov pravdepodobne Johnssona a Mckeeho, a nie jedneho elitného typu Chára.

Takze o Charovi sa rozhodne do dvoch týzdnov, Ottawa si ho chce zjavne udrzat, ale zjavne sa nevie rozhodnut co spravit, v hre ostava stale Redden ale Ottawa by chcela oboch... Chara by vsak nemal pristupit na mensiu sumu ako 5 mil dolarov, objavuju sa informacie ze tuto sumu mu ponukaju jazdci z New Yorku. Ja osobne by som bol najdradsej keby ostal senatorom.

Charu chce aj Phoenix :) . Som zvedavy, ako to nakoniec dopadne :roll:

ostane po arbitrazi v ottawe, podla mna

Rokovania Ottawy s Chárom na dobrej ceste

Klub zámorskej hokejovej NHL Ottawa Senators je tesne pred podpisom zmluvy s obrancom Wadom Reddenom. Podµa zdroja kanadskej televízie TSN sú na najlepąej ceste aj rokovania so Slovákom Zdenom Chárom. Redden by mal podpísa» dvoj alebo trojročnú zmluvu na 6,25 aľ 6,5 milióna dolárov za sezónu, podobný kontrakt pravdepodobne dostane aj Chára.

Slovenský obranca vąak môľe dosta» aj vyąąiu sumu, keďľe o jeho sluľby je na trhu veµký záujem. "S oboma stále rokujeme, myslím, ľe rozhovory sa vyvíjajú správnym smerom. Chceme eąte pred 1. júlom vedie», na čom sme," povedal generálny manaľér Ottawy John Muckler, ktorého teraz čaká aj vyrieąenie brankárskej otázky.

Potom, keď Florida vymenila Roberta Luonga do Vancouveru, je dos» moľné, ľe jednotkou Senators bude aj naďalej Dominik Haąek. Český brankár by mohol ma» v budúcej sezóne len základný plat 500-tisíc dolárov plus bonusy. "S Dominikom som sa nerozprával. Jeho agent Ritch Winter mi vąak potvrdil, ľe sa chce vráti»," uviedol Winter.

30. 6. 2006 - 22:26 - Ottawa Senators si sice pojistila obránce Wade Reddena, avąak jeho spoluhráč Zdeno Chára patrně z hlavního města Kanady odejde.

Chárův agent Matt Keator odmítl poslední nabídku Senators a řekl, ľe jeho klient zkusí ątěstí jako volný hráč.
Generální manaľer Senators John Muckler uvedl, ľe klub bude o víkendu hledat za Cháru náhradu.

Slovenský bek proľil v Ottawě vynikající sezónu, přičemľ si zvedl osobní maximum v gólech(16) i bodech (43).

kam podla vas pojde?

Tak, ze vraj zaujem ma aj Minnesota. To som si sice moc nepripustal, ale... :?:

Rangers,Minnesota alebo Phoenix :?:
najradsej Wild :cool:

mne sa ku wild nehodi

mne sa ku Wild hodi :)

To co som predpokladal sa stalo skutocnos»ou! Redden a opora senatorov podpisala 2 rocny kontrakt za 13 mil. Euro a pre Charu urcite peniaze nenajdu a ten sa stane volnym hracom!
Podla mna do Minnesoty nepojde a najvacsiu sancu davam jazdcom z Rangers!

Boze len nedopust aby isiel do Rangers. :cry: To je tak skazeny tim. Je mi uplne nesimpaticky a teraz by som ho musel mat rad, keby tam isiel Zdeno. :? :protest:
Verim, ze ho ziska Minnesota. :modlenie:

:modlenie: Modlim sa s tebou Kelemantia. :modlenie:

Ja by som bol za Minnesotu alebo Edmonton :-)

No a Chara ide do Bostonu :x

jj, akurat som to aj ja cital. Je to fakt bomba, ked sa vobec nehovorilo aj o Bostone :roll: . Ma to na 7,5 miliona, cize celkom dobre :D . Mohol by hravat v obrannej dvojici s Jurcinom :)

1. 7. 2006 - 22:05 - Zdeno Chára patří Bruins
Slovenský bek odmítl nabídku Ottawy a nakonec skončil v Bostonu. S Bruins uzavřel pětiletý kontrakt, jenľ mu vynese 7,5 miliónu ročně. Ve smlouvě je kluzule, která zakazuje přestup.

Preco podpisal tak blbo stavanu zmluvu, ze zakazuje prestup? Ale za 7,5mega rocne ajajaj. To bude stadionov. :lol: :lol:

ta zmluva nezakazuje prestup. Zdeno moze byt vymeneny, ale iba s jeho suhlasom

Boston sa vobec nespominal. :o Dufam, ze si to dobre premyslel, preco siel prave tam a ze to nebolo iba o peniazoch. :hmm: Jurcina snad od neho nieco pochyti, je toho urcite dost. Ale takyto dvaja obri asi spolu v obrannej dvojici hrat nebudu, aj ked by z nich siel strach urcite. :evil:

Som smutny, ze zamieril do Bostonu, ale urcite ovela lepsie ako NYR. Ja si myslim, ze to bolo pre peniaze, Bostom mu dal dlhodoby kontrakt a pozadovany plat, tak isiel. Ine v tom asi nebolo. :cry: :cry:

Prekvapenie pre mna! Vyhoda je, ľe moľe hrava» spolu z Jurcinom, pri oslabovkach :lol:
Ale ako podpisa» 5 rocny kontrakt, no tuto jednoznacne zaváľili peniaze. A z 3,5 zaraba» zrazu 7,5 mil. USD rocne, kto by nebral!

jj....peniaze rozhodli...ale s rukou na srdci, kto z vas by toto neprijal??:)

JA NIE :!: :D
241 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS