Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Zdeno Chara

Hráči National Hockey League a všetko okolo nich.

Mozno sa to niekomu zda ako blbost ale podla mna Zdeno velmi dobre vie co robi... 7,5 mil by neprijal len blááázon + reklama a tak... Myslim ze by mohol postavit nejaku halu :)

Zdeno povedal ako si váľi novozvoleneho trenera Lewisa, ktory naposledy viedol Detroit a aj svojho GM Jeffa Gortona.
No bodaj by si ho neváľil ked mu pojde do vrecka 7,5 mil. bubákov :lol:

No ja niesom spokojny ze skoncil prave v Bostone,zasluzil si nejaky lepsi klub,aj ked uvidime mozno Boston v buducej sezonne zaberie a bude bojovat o SC.

Tak Zdeno to vymakol,co sa tyka platu,ale co sa tyka muzstva,sliapol vedla.......No Boston ma teraz dvoch slovenskych obrov. :D

Boston získal kvalitního útočníka Marca Savarda který patří k nejlepąím centrům v NHL.Určitě to bude hlavní leader útočných řad medvědů a je jasné,ľe Boston začíná skládat velmi zajímavé muľstvo.Z.Chára moľná nepodepsal Bostonu jen pro ty úľasné prachy,ale naskýtá se moľnost působit v kvalitním týmu který můľe doznat podstatného zlepąení proti poslední sezoně.

Savard je dobry ale nemyslim si ze je jeden z najlepsich centrov v NHL, podla mna patri medzi takych ani nie vynikajucich ani nie strednych proste nejaky take prechod, ale Boston sklada naozaj silne muzstvo a podla mna Chara spravil dobre ze tam prestupil, mlade esá ako Boyes, Bergeron, Jurcina ci skúseny borci ako Leetch alebo Strum su zarukou kvality a podla mna este nejake to eso získaju

Chára v Bostonu s číslem 44

Obrázek

no hadam tam v Bostone s Jurcinom spravia kvalitny obranny val :D

Jurcina by mohol prestupi» do lepieho muľstva akym je Boston!
Ale na platoch nesetria tento rok:
Chara 7 500 000 USD, Savard 5 000 000 USD, G.Murray 4 150 000 USD, Zhamnov 4 100 000 USD.

Derryl píše:Jurcina by mohol prestupi» do lepieho muÄľstva akym je Boston!
Ale na platoch nesetria tento rok:
Chara 7 500 000 USD, Savard 5 000 000 USD, G.Murray 4 150 000 USD, Zhamnov 4 100 000 USD.
Savard si 5tku urcite nezasluzi a Zhamnov detto :evil:

mohli radsej podpisat Bondru za 1,5 a usetrit si 2,6 mil na este nejakeho kvalitneho.

ani Murray si ten plat nezasluzi, ved odkedy odisiel Thornton, tak nic nehral.
A nechapem, preco si dal Chara cislo 44, ved jeho 3 nema v Bostone nikto :(

OpenFire píše:
Derryl píše:Jurcina by mohol prestupi» do lepieho muÄľstva akym je Boston!
Ale na platoch nesetria tento rok:
Chara 7 500 000 USD, Savard 5 000 000 USD, G.Murray 4 150 000 USD, Zhamnov 4 100 000 USD.
Savard si 5tku urcite nezasluzi a Zhamnov detto :evil:

mohli radsej podpisat Bondru za 1,5 a usetrit si 2,6 mil na este nejakeho kvalitneho.
tak to urcite nie, Savard moÄľno 4 a tie ostatne platy su velmi prehnane podla mna a tieÄľ suhlasim z arekom.
Lewis to skratka prebral z Detroitu :D

3 je vyradene cislov Bostone (D Lionel Hitchman 1925/26-1933/34). :)
Len tak pre zaujimavost z prvej desiatky aj 2, 4, 5, 7, 8, 9.
Ved 44 je docela pekne cislo, ale Chara by si za svoje parametre zasluzil aj cislo nad 100, napr. 103. :D

stranka o Zdenovi Charovi

Kód: Vybrat vše

http://www.zdenochara.com/

ty vole tak Zdenko ma aj stranku no pekne :cool:

Podle listu Boston Globe se obránce Zdeno Chára zřejmě stane stabilním kapitánem v týmu Boston Bruins kam v létě přestoupil."Byla by to pro mě velká pocta,protoľe Boston je jeden z ąesti tradičních klubů NHL.Neměl bych strach vést tým a udělal bych vąe proto,abych byl co nejlepąím kapitánem."citoval list Cháru.Funkci kapitána si ze Slováků dosud v NHL vyzkouąeli jen Peter ©tastný a Miroslav ©atan.

Tak to bude super.Skvela sprava.Zdeno kapitanom.Myslim si,ze kedze tam neni uz Thorton,tak Zdeno si to zasluzi....Este raz super

Fuha tak to je bomba sprava... vsak prisiel len tuto sezonu a uz ho chcu za kapitana :roll: :cool:

a chara kedy prestupil do bostonu? uz mi asi totalne sibe :?

janik píše:a chara kedy prestupil do bostonu? uz mi asi totalne sibe :?
Toto léto - jeden z nějvětąích přestupů léto ( někdy v červenci )

BigPete píše:
janik píše:a chara kedy prestupil do bostonu? uz mi asi totalne sibe :?
Toto léto - jeden z nějvětąích přestupů léto ( někdy v červenci )
aha na to som uz aj zabudol ale som rad ze bude kapitanom hadam mu to vydrzi dlhsie ako mirovi

No a Zdeno ma zase nove cislo 33 :D :)

janik píše:a chara kedy prestupil do bostonu? uz mi asi totalne sibe :?
to vidno ze uz nechodime spolu do skoly ze nemas aktualne info :D

Takze Zdeno debutoval v drese Bruins golom, asistenciou a i bitkou. :cool: Ktovie, ci ju aj vyhral, tak by to totiz bol tzv. hattrick Gordie-ho Howe-a. :taptap: Skvely debut. Uz by mu mohli to "C" konecne prisudit. :dup:

WildCelt píše:Takze Zdeno debutoval v drese Bruins golom, asistenciou a i bitkou. :cool: Ktovie, ci ju aj vyhral, tak by to totiz bol tzv. hattrick Gordie-ho Howe-a. :taptap: Skvely debut. Uz by mu mohli to "C" konecne prisudit. :dup:
:taptap: :taptap: :taptap: Skvele Zdeno, dufam ze Bruins sa este tuto sezonu posilnia o nejake to ofenzivne eso lebo neviem ci Boyes a Bergeron to sami zvádnu aby tahali tím celu sezonu. vsak Peto Bondra je free :roll:
241 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS