Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Zdeno Chara

Hráči National Hockey League a všetko okolo nich.

a moj bratranec prave v ten isty den svoje 2.narodeniny... dvojnasobny dovod na radost, gratulujem Zdeno :cool:

Chara si nechal 3 dni na rozhodnutie a vyjadri sa v stredu. Supler dnes v sporte po spravach.

Moj nazor asi poznate, ja nie som za to napchat tam vsetkych z nhl. Som za viacej europsky vyber.

tak co sa tyka Zdena, bez komentara :!: s Milanom by sa mali vo vybere urcite o com porozpravat..verim, ze si bude chciet vylepsit naladu po spackanej sezone a v svk partii je na to idealna prilezitost..
navyse, brusim si zuby na jeho podpis, takze sup, sup Zdenko :wink:

v tomto vybere sa miesto pre mimo NHL borcov utrcite najde..

Obrázek

Doufám,že na MS nepojede :wink: sorry,ale pro ostatní repre by to bylo určitě lepší. :D

pravy Slovensky fanusik 8)
Obrázek
nwm ci to tu uz bolo, ak hej tak zmazte :D

zdeno je najlepsi slovensky obranca

edit: ucime sa gramatiku

Zdeno je potrebny typ hokejistu - lahko si ziska respekt, uz len svojou postavou... Taky je potrebny v kazdom time
tento titulok nema chybu : Boston vyhral nad Chicagom, Chára nad Kočím :lol: :lol: :lol:
no akoze dobre mu rozbil nos. Som cumel :shock: . Koci si ani netukol, nedociahol.
To je fakt možme byť radi že mame takeho hraca v nhl-ke a este obrancu....je najvyssi, ma najvacsi dres v celej nhl a je k tomu aj kapitanom teamu ktory bol pri zakladani nhl-ky tusim...opravte ma ak sa mylim :frajer2:

Takže Zdeno is the best.....
coloradcan píše:a je k tomu aj kapitanom teamu ktory bol pri zakladani nhl-ky tusim...opravte ma ak sa mylim :frajer2:
nemylis sa coloradcan :frajer2:

..RESPECT ZEE..
:arrow: Blázon ten, kto sa doňho pustí

Každý rok pozostáva Chárov letný tréning aj zo zápasenia a boxu. Trikrát do týždňa sa potí na žinenke. Otec potom v hokejovej sezóne skúma, aký chmat z prípravy využil v bitke. Keď predčasom hodil na „vychyľovačku“ kohosi z Rangers a proti Torontu použil Zdeno znehybnenie hlavy a trupu, synov kouč si pohmkal od spokojnosti. Aj proti Kočímu Zdeno zablokoval Čechovu hlavu a už mal jednu „vzduchom chladenú“ na nose. Mimochodom, na boxerský tréning vyrobil otec pre syna vrece z kúskov starej žinenky a zavesil mu ho doma v Trenčíne do záhrady.

Obrázek
no tak koncene sa Zdeno Chara kapitan Boston Bruins po dlhom case pobil, s ceskym obrancom Kocim bola ta fakt dobra bitka a isla aj krv a slovensky obranca z nej vysiel vitazne parada :box:
Zee sa dnes chvalabohu vyvaroval kiksu a v stretnuti proti ostrovanom podal opät jeden kvalitny, standardny vykon, za co bol po zapase odmeneny 2 hviezdou zapasu..jeho ice time sa blizil k 30 minutam :roll:

:arrow: Zdeno Chara v akcii -) 0+0 / 29:23 / +-0 / 2st. / 2PIM

ObrázekObrázek
No cepi dnes to tiež dobre zahral priam vyborne :thumbsup: okolo 33 minut dve plusky a jeden gol ... no nemam k tomu co dodať :clap: len tak dalej :fight: :fan:
jj tych 33 minut je obdivuhodnych, no tie +2 bodiky este viac..po 26 odohratch zapasoch +6 je fajn bilancia, ked si ju porovname s tou minulorocnou..Zdeno jednoducho momentalne slape ako spravny kapitan, co sa potvrdzuje aj v All Star hlasovani (ucast v 1 formacii) kde mu vo Vych. konferencii patri momentalne celkovo 3 priecka so ziskom 132 077 hlasov :good:

Obrázek
Obrázek
dnes Zee opät max. spolahlivy..pocas kratkej prestavky ukazali priebezne AllStar poradie na Vychode, kde Zdeno figuruje na 3 priecke spomedzi vsetkych hracov Vych. konferencie..jeho aktualny pocet hlasov = 165 014 :good:

:arrow: Zdeno Chara v akcii -) 0+1 / 27:01 / +2 / 0st. / 0PIM
31:48 je vazne masaker icetime. dobre je ze dalsi +1 do statistiky.
debil píše:31:48 je vazne masaker icetime. dobre je ze dalsi +1 do statistiky.
veru tak Mitch, ten ice-time je uz vazne brutalitka :roll: Majo Hossa (pre ATL nepostradatelny) sa sice cez neho zoparkrat dostal, ale inak odviedol Zee opät perfektnu robotku :good:
Zee dnes opät predviedol sympaticky, spolahlivy vykon, pricom si vylepsil svoju statistiku o 2A a zaknihoval +2..na lade stravil opät uctihodnych 30:33 :roll:

zaujimavost, v mesiaci december vladli rebricku NHL ice time (priemer) 2 obrancovia Bruins: Dennis Wideman (28:35) + Zdeno Chara (28:59)..neuveritelne ciselka

a som velmi rad, ze sa Zdeno otriasol z nejakeho toho nepodarku, ktory sa obcas pritrafi a dufam, ze na dlhsi cas zvarel vsetkym pochybovacom papulu! Zdeno ma momentalne na konte 18A a 23B v 38Z..akk si udrzi sucasnu formu a bude mu sluzit zdravie, mohol by prekonat svoje maximum v pocte ziskanych bodov (43)..a co je este potesujuce je jeho +5 v hodnoteni +/- :good:

Obrázek
paraaadicka Zee, slapes jedna radost :good:

vyborna robotka vzadu (s jednym zakrokom par excellence), bez naznaku kiksu, bodyceky, suverenne odstavenie Ovechkina a 2 bodiky ako ceresnicka na torte.. great job :good:

:arrow: Zdeno Chara v akcii -) 1+1 / 26:53 / +-0 / 3st. / 2PIM

"Videli ste, co pre nás "Z" urobil tam vzadu. Toto je nas umysel, preto mu vzdy davame na starost typy hracov ako Oveckin," pochvaloval Zdena trener medvedov Claude Julien.

"Alex bol na lade velmi casto, ale my sme museli hrat svoju hru. Ja som robil svoju pracu mozno 45 sekund za striedanie a ak sa rozhodol ostat na lade dlhsie, tak ho po mne prebral niekto iny," vyslovil sa Chara na temu branenia Oveckina.

Obrázek
Obrázek
Nie nadarmo ho chcu vidiet fanusikovia v otvaracke All Star Game 8)
myslim ze ulohu postrazit Alexa spravil na Jednotku...ovi to musel mat tazke ! :-D
"Je to velka pocta. Musim podakovat vsetkym, ktori mi dali svoj hlas (i cepimu pozn. c :D i spoluhracom. Dostalo sa mi velkeho privilegia, bude mi ctou to akceptovat," povedal pre denník Boston Globe Chara po tom, co sa prvykrat v kariere predstavi v otvaracej formacii Zapasu hviezd NHL :thumbsup2:
Parada, vedel som, ze sa mu to podari :taptap: . Aj ja som mu samozrejme dal hlas.
241 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES