Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Marian Hossa

Hráči National Hockey League a všetko okolo nich.

Alex píše:Majo je az stvrty v kanadskom bodovani :( .Preskocili ho aj Selene aj Crosby...Tak je cas na utok na spicu hitparady!!
dufam, ze u Maja nastal ten nedavny cas, ked 1, 2 zapasy nic a potom prask ho 1, 2 zapasy = 8 bodov :)

kazdopadne, bude mat co robit, aby mu "ti vrchni" nezacali velmi utekat..

No moc tomu neverim cepi ale take 2 bodiky by mohol ziskat ale Crosbyho uz asi nedobehne.Jedine ze sa Sidney opet zrani co mu neprajem a nech radsej vyhra kanadske bodovanie :wink:

...

nejak mu to prestalo sypat..co sa deje

sa deje to ze daval vela bodov vtedy a teraz sa uz nevie vobec preadit treba aby si odpocinul a zacal celkom odznova

No hoši slovenští :D vypadá to veľa zle.... přibyl nám ten prevít Crosby a asi se prvního Slováka s Art Ross Trophy jen tak nedočkáte

hej lenze s Jagrom to neje o nic lepsie ja mu verim ze to dobene :cool: :cool:

Kdo Jágr nebo Hossa? Já teda netipuju ani jednyho leda, že by Crosbymu dal někdo hokejkou do papule... ( ale to zas né... fair play :roll: )

no ja si tiez myslim a este aj Selane dobre teraz hra ale Ja stale Majovi verim

Zajímavý rozhovor s Marianem si můžete přečíst zde http://hokej.idnes.cz/hossa-zkousim-si- ... 019_nhl_ot

zaujímavý článok :) akurát sa divím, že Mariín nevie po česky, však to aj ja viem, čo je hamoun a vesnice :? :D

no nato ze som polovicny cech neviem ani ja co to je hamoouch :cry: vesnica to vie snad kazdy a on to nevedel :lol: len nechapem ze ako to je mozne ze uz 4 zapasy nedal bod :idea:

medik911 píše:no nato ze som polovicny cech neviem ani ja co to je hamoouch :cry: vesnica to vie snad kazdy a on to nevedel :lol: len nechapem ze ako to je mozne ze uz 4 zapasy nedal bod :idea:
Nie vzdy sa dari.

Tak dnes to Majovi vyslo.Dal 2 goly a opet je najlepsim strelcom.

chvalabohu uz sem si myslel ze uz ani neda gol :lol: ale je to len a len dobre ze dal dva goly dufam ze sa mu uz bude darit :)

Supeeer.Konecne sa prebudil a to este dal goly v oslabovke.A premenil aj samostatny najazd....Len to treba udrzat,resp. este vystupnovat...Opat sa potvrdilo,ze ked sa dari Majovi,tak sa dari aj ATL. :cool:

Alex píše:...Opat sa potvrdilo,ze ked sa dari Majovi,tak sa dari aj ATL. :cool:
Alebo, mozno je to naopak :D Ale super, ze sa zase chytil, dufam, ze mu znova par zapasov vyjde :cool: :cool: :cool:

a v tretej tretine isiel aj sam na branu len blafakom Brodeura neoklamal :( mohol dat hatrick no co uz, aj dva nie su zle :roll: hlavne ze uz je prvy v goloch

Majovi to ide dnes prihral na 2 goly.

Badhed píše:Majovi to ide dnes prihral na 2 goly.
a hned je vidiet ako sa Atlanta dviha..bez jeho vykonov, bodov, je Atlanta polovicna!

Majo dneska 0+1 :cool:
Nj, bez jeho bodu to fakt nejde... :D

Tak Majo se asi rozhodnul, že se na góly vykašle a bude nahrávat...dneska 0+3 :cool:

a v suboji s Corsbym jasne vyhral :) ten zostal bez bodu a straca na neho uz iba 3 body

KLOBUK DOLE MARIAN V TEJTO SEZONE LEN TAK DALEJ :cool:

SNV_tino píše:KLOBUK DOLE MARIAN V TEJTO SEZONE LEN TAK DALEJ :cool:
Je na najlepsej ceste prekonat svoje bodove maximum s minulej sezony
572 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS