Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Marian Hossa

Hráči National Hockey League a všetko okolo nich.

cheataĹ™ píše:DobrĂ˝ obránce.
To ako keby som ja nevedel ze Výborny je trápny :D

jj. Zaslouzene...

Pro Mariana Hossu bude duleľité jak si bude rozumět ve hře s novým centrem Niko Kapanenem který bude asi jeho hlavním spoluhráčem.Ostatní centři Atlanty jsou spíąe obrané typy Holík, Rucchin...První útok očekávám ve sloľení Ilya Kovalchuk - Niko Kapanen - Marian Hossa

Jo ho teda spis ocekava s Ruchinem,ale uvidme:)

cheataĹ™ píše:DobrĂ˝ obránce.
pekna provokacia. :cool:
kedy ziska Jagr Vezinovu trofej? :D

prej dobry obrance.))) kdyby byl obrance tak tezko prekona sto bodovou hranici

Ery91 píše:prej dobry obrance.))) kdyby byl obrance tak tezko prekona sto bodovou hranici
Kdyby byl Hossa dobrej obrance, tak ji klidne prekona i tak. ...jenze on je jeste lepsi utocnik... 8)

Marian dnes znova odohral svoj standard 1+1. Dufam, ze aspon takto bude pokracovat.

podla mna ano, je to jednoznacne nas najlepsi hrac a ked ma pri sebe este nejakych schopnych hracov neje ocom 8)

O tom niet asi pochyb,ze Majo bude utocit na prvu desiatku v kan. bodovani,len ci to teamu pomoze.Uvidime.

Ked bude hrat v utoku s Kovalcukom tak asi tolko golov ako si vsetci prajeme nedosiahne :evil: hadam sa Rus nauci prihráva» :roll:

Tak rozbehol sa vyborne :roll: 2 zapasy a 5 bodov 8) dufam ze to bude pokracovat

Videli ste niekto ten gol co dal vcera? tak to bola nadhera, skvele rychle ruky a inteligentne zakoncenie co k tomu dodat. :super:

OpenFire píše:Videli ste niekto ten gol co dal vcera? tak to bola nadhera, skvele rychle ruky a inteligentne zakoncenie co k tomu dodat. :super:
Tipicky gol Maja:rychlost ,natlacenie sa pred branu a efektne aj efektivne zakoncenie!!! :cool:

A dulezity je, ze je dava za Atlantu :D

dobra fotka :lol: :lol: :lol: :lol:

Obrázek

:lol: :lol: :lol: to si kde nasiel :lol: :lol: :lol:

:D :D :D Super fotka,este aj cisla su zrkadlovo otocene.:D:D:D:D

kuko píše::lol: :lol: :lol: to si kde nasiel :lol: :lol: :lol:
na stranke Atlanty :)

Pekny foto... :D

Tak to se im povedlo.

Marian dal uz 9 golov v 8 zapasoch 8) keby to takto pokracovalo celu sezonu tak by mal na konte niejakych 92 golov a vyrovnal by Gretzkeho rekord :D

To by mi nevadilo...jen at v Atlante jede!!!! 8)

zaujimavy clanocek o Hossovi a Atlante a Heatleymu a ottawe
http://www.nhl.com/nhl/app?service=page ... eid=281625

no s tym sa da suhlasit........akurat,stale sa podcenuje greg devries.......ani sa nespomina poriadne,ze aj on bol castou trejdou a pri tom je to vyborny zadak!
572 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS