Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Marian Hossa

Hráči National Hockey League a všetko okolo nich.

wolf169 píše:no zatial sa mu v pens dari uvidime ako to pojde dalej ci sa tato vymena pens oplati ale je to jasne ze ano aspom dufam :clap: :clap:
Jasné,že sa oplatí.
Kvalitný hráč ako on patrí do lepšieho mužstva než sú Trashers :wink: A to Penguins určite sú! :)
"Rád by som všetkým dokázal, že môžem byť v play off užitočný," povedal Hossa, ktorý v doterajšej kariére strelil v play off NHL zatiaľ iba 13 gólov a pridal 22 asistencií, pritom absolvoval už 55 duelov v bojoch o Stanleyho pohár.

V prvom kole vyraďovacích bojov sa Pittsburgh stretne s Ottawou, s ktorou rodák zo Starej Ľubovne vstúpil na scénu NHL. "Musím hrať naplno a svoje výkony ešte vystupňovať. Nechcem si pustiť k telu príliš veľký tlak a myšlienky typu, že by som mal v každom zápase skórovať," povedal Hossa.

"Musím sa riadiť svojím hokejovým inštinktom a potom snáď tímu pomôžem na oboch stranách klziska. Ak postúpime, budem šťastný."

Najproduktívnejší hráč uplynulého ročníka Crosby by spoločne s Malkinom a Hossom mali utvoriť najúdernejšiu ofenzívnu silu v NHL. "Keď máte vo formácii takého spoluhráča, dosť to pomáha," vyjadril sa Crosby.

"Vždy sa snažíte mať okolo seba správnych ľudí, bez ohľadu na to, čo robíte. Je to vynikajúci hráč, nevyhýba sa súbojom a nechápem tých, čo tvrdia, že nie je dobrý pre play off," pridal na adresu slovenského útočníka kapitán "Pens" (pravda)
http://slovaknhl.sk/3134-hossa-chce-s-p ... y-cup.html

To akože nechápem-prečo veta "že nie je tým hráčom, za ktorého ho všetci považujú "? :evil:
To kto si to o ňom myslí?! :evil: Nech to povie mne a hned sa s ním porátam! :evil: :lol2:
Zatoal dobre, 2 zapasy, 3 asistencie, chcelo by to este nejaky ten golik!
Treba mať aj šťastie :) A,pri Malkinovi sa goly nedavaju ľahko :D
No, to je otazne, som videl tie uzasne asistencie Pens, nahadzovane prihravky, goly padli nie z nahody, ale nahravky boli dost haluzne miestami.... A Hossa tusim minimalne jednu taku dal....
Majo odklial svoju PO kliatbu a v Pens si mydlia ruky, aky trade to pocas trade dead line poriesili :yes:
velmi Marianovi prajem :cup: .....on a Pitts su teraz jedinym dovodom,aby som po vypadnuti Caps sledoval NHL.Go Marian ...GO Penquins
„Mal som niektoré slabé playoff a mal som už aj dobré playoff,“ povedal Hossa na túto tému pre Globe and Mail. „Nemôžem kontrolovať, čo hovoria iní ľudia o mojej výkonnosti. Ale vždy sa snažím a teraz som v skutočne výbornom tíme. Veci sú omnoho ľahšie a ja si túto jazdu vychutnávam.“

Marián Hossa je aj dôsledný brániaci útočník, ktorý si plní svoje defenzívne úlohy. Presne to isté tvrdí aj tréner Michael Therrien: „Hossa, to nie je len skórovanie. Je to o tom, ako hrá na oboch stranách klziska. Som rád, že sa mu dostalo odmeny.“

ObrázekObrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
ObrázekObrázekObrázek
Obrázek
Obrázek
cepi píše:Obrázek
Fešák :twisted:
hmmm, tak Majo sa nam rozstrielal a dokazuje, ze je to ozaj kvalitny borecek aj pre PO :yes:
ObrázekObrázek
Hokej-fanaticka píše: http://www.sport.aktuality.sk/hokej/nhl ... hce-boston

Tak to nie!!!Nechcem,aby sa rozpadli traja mušketieri :cry:
:good:
cepi píše:
Hokej-fanaticka píše: http://www.sport.aktuality.sk/hokej/nhl ... hce-boston

Tak to nie!!!Nechcem,aby sa rozpadli traja mušketieri :cry:
:good:
snad nám neodejde! :? jako tučnákovi mu to de výborně.... :good:
.:Mike:. píše:
cepi píše:
Hokej-fanaticka píše: http://www.sport.aktuality.sk/hokej/nhl ... hce-boston

Tak to nie!!!Nechcem,aby sa rozpadli traja mušketieri :cry:
:good:
snad nám neodejde! :? jako tučnákovi mu to de výborně.... :good:
A navyše je v úžastnom kolektíve :D
Hokej-fanaticka píše:A navyše je v úžastnom kolektíve :D
přesně tak!!!
Crosby,Malkin,Hossa fakt goood trojka!!! :good:
Na ľade aj v šatni. :good: I toto by nemal zanedbať,aj ked takto asi hokejisti nerozmýšľajú,bohužiaľ :cry: :oops: :|

Prečo vlastne nemôže mať podpísanú zmluvu na 10 rokov ako Ovečkin? :|
Hokej-fanaticka píše:Na ľade aj v šatni. :good: I toto by nemal zanedbať,aj ked takto asi hokejisti nerozmýšľajú,bohužiaľ :cry: :oops: :|

někteří jo :wink:
"Všetko zatiaľ ide tak ako chceme, najlepšie, ako len môže," vraví Marián Hossa, keď sa v šatni Pittsburghu pred štvrtým finále Východnej konferencie NHL vymaní zo zástupu novinárov. "Lepšie než to, čo práve ako tím prežívame, môže byť snáď len vyhrať Stanleyho pohár," tvrdí. "Ale nesmieme predbiehať. Máme pred sebou ešte veľa roboty," dodáva.

Prvý útok Penguins Hossa - Crosby - Dupuis si robotu na ľade očividne užíva, v posledných týždňoch sa zohral na možno najlepšiu trojicu v lige. Pre jeho lídra a kapitána tímu musí Pittsburgh organizovať extra tlačovku - toľko mikrofónov by sa okolo neho v šatni nepomestilo.

Uvedomil si, keď vo februári prišiel do tímu Hossa, akého skvelého spoluhráča získa, počúva Crosby otázku. A opakuje už každodenné slová chvály. "Isteže áno, ale netušil som jedno: ako dobre vie Marián brániť. Vedel som, že je to zodpovedný chlap, ale toto ma až prekvapilo. Nikdy sa nezabudne vrátiť a podržať nás, keď súperi rozbiehajú protiútok."

Frankokanaďan Pascal Dupuis, donedávna nenápadný hokejový robotník, s Hossom hrával už v Atlante. Do Pittsburghu ich vymenili v ten istý deň. "Nečakal som, že sa dostanem do takého skvelého útoku. Aj v Atlante sme sa s Mariánom na ľade vždy len míňali. Prežívam najkrajšie týždne v živote. Nikdy som nemal na ľade takú radosť."

Pri dvoch hviezdach má mať na starosti čiernu robotu. Teoreticky. "Kto rozumie hokeju, vidí, že všetci traja - Sidney, Marián aj ja robíme na ľade všetko, čo treba. Len tak môže útok fungovať. Kto je najbližšie k puku, rozmýšľa, čo s ním. Ak puk získa súper, kto je najbližšie, okamžite ho napáda. A každý z nás ide do súboja, všetci sme pripravení na bolesť."

Žiari aj tréner Pittsburghu Michel Therrien. "Hossu dlho kritizovali, že v play off sa mu v minulosti nedarilo," odpovedá na otázku, či už je spokojný s februárovou výmenou. "Ale viete čo? Vedeli sme, že to vyjde. Teraz hrá svoje najlepšie play off v kariére. Ku Crosbymu zapadol parádne, presne takého chlapa sme k nemu potrebovali." (pravda)

Obrázek
K tomu niet čo dodať čo si sem pridal Cepi lebo sa to fajne čita :) mám silneho tušaka že majo donesie CUP na slovensko :frajer2:
1G + 3A :good:
:clap: :clap: :clap:
Keby on dal aj vo finále víťazný gól :roll: V predĺžení :wink:
A už je v tabuľke pens druhý! :yahoo: Odsunul Malkina! :clap:
Obrázek
Obrázek
ObrázekObrázek
Obrázek
Fešák no... :twisted:
572 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS