Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Marian Hossa

Hráči National Hockey League a všetko okolo nich.

Majo strelil svoj premierovy gol v drese Pittsburghu :clap: len tak dalej.... :povzbudzovanie:
Konecne, ale ked uvazime, ze doteraz viac-menej len marodoval!
Majo v zapase proti New Jersey vystrelil 6 krat na brankara Fleuryho, ale gol nedal. :( Majo sa teda v zapape proti New Jersey strelecky nepresadil, ale tri krat prihraval na gol Pittsburghu a po zapase sa zasluzene stal tretou hviezdou zapasu. :clap:
Ovela lepšie je to ked je v PIT akokeby teraz ešte hral v ATL :clap: tešim sa na PO ked tam bude spolu s crosbym a prvou lajnou tahať PIT do finale :yahoo:
x-men píše:Majo v zapase proti New Jersey vystrelil 6 krat na brankara Fleuryho, ale gol nedal. :( Majo sa teda v zapape proti New Jersey strelecky nepresadil, ale tri krat prihraval na gol Pittsburghu a po zapase sa zasluzene stal tretou hviezdou zapasu. :clap:
Aj ja a že im natrepú s Crosbym aspoň 10 gólov :lol2:
ak nie proti ostrovanom tak na beton proti Jersey sa predstavi pokope, v 1 lajne dlhoocakavane duo Crosby - Hossa..uvidime, ako sa im spolocne povedie 8)
Najlepší slovenský hrač spolu z gáborikom tu neni o čom.
cepi píše:ak nie proti ostrovanom tak na beton proti Jersey sa predstavi pokope, v 1 lajne dlhoocakavane duo Crosby - Hossa..uvidime, ako sa im spolocne povedie 8)
Presne!Asi myslíš rovnako,ako ja :D
Majovi dnes moc neslo..riesil sice sympaticky Ice Time 22:54 ale pripisal si -3..snad mu to s Crosbym pôjde lepsie

ObrázekObrázekObrázek
cepi píše:Majovi dnes moc neslo..riesil sice sympaticky Ice Time 22:54 ale pripisal si -3..snad mu to s Crosbym pôjde lepsie
Na konte mal iba dva minusove body a nie 3. :wink:
:arrow: http://www.hokej.sk/clanok53807.htm
super, marian dal opet dolezity gol.
Kto je pred koncom základnej časti NHL najväčší konkurent Pittsburghu vo Východnej konferencii :?:

Pittsburgh má cieľ bojovať o prvé miesto, v tomto momente sa zdá, že oň budeme súťažiť s Montrealom a New Jersey.

Rysuje sa na Východe už nejaký favorit - napríklad na postup do finále Stanley Cupu :?:

To je zatiaľ ťažko povedať. Myslím, že dnes ešte žiadny favorit nie je.

Je v Pittsburghu veľa Slovákov - fanúšikov :?: Je to iné ako v Atlante :?:

Hovorí sa o tom, ale zatiaľ som sa ešte so žiadnym nestretol. Diváci sú ale iní ako v Atlante. V Pittsburghu má hokej väčšiu tradíciu, vždy máme plný štadión. Mesto hokejom žije, to je oproti Atlante rozdiel.

Si ešte v kontakte s hráčmi z Atlanty? Bol si naspäť v Atlante, odkedy ťa vymenili :?:

Sem - tam si napíšeme nejaké tie esemesky, udržujeme kontakt. Do Atlanty som sa však vrátil iba na to, aby som si zbalil veci. To bolo zatiaľ všetko, čo som stihol.

Akú máš v NHL prezývku :?: Dostal si v Pittsburghu aj nejakú novú :?:

Hoss. V Pittsburghu sa nezmenila.

Vnímaš dnes výmenu Hossa - Heatley spred troch rokov ako pre teba pozitívnu :?:

Dnes tú výmenu už neriešim.

Poznáš sa s generálnym manažérom Pittsburghu ešte z Ottawy :?: Mohlo to zavážiť, keď si ťa Penguins pred uzávierkou výmien v NHL vybrali :?:

Generálny manažér ma pozná, vie, aký hokejista som. Penguins vedeli, koho do tímu potrebujú, rozhodovali sa cielene. Inak by si ma nevybrali. Zatiaľ som tu, samozrejme, spokojný. Hoci som v Pittsburghu len krátku chvíľu, hokej je tu inakší, tvorivejší. To mi vyhovuje.

Ako budeš v utorok oslavovať meniny :?:

Sme na ceste, opäť hráme, na ľade New Jersey. Dúfam teda, že gólom. (stalo sa :cool: pozn.c.)

Si v kontakte s Richardom Zedníkom :?:

Keď sa mu stalo to nešťastie, písali sme si esemesky. Odvtedy sa ale už nerozprávali. (pravda)
debil píše:super, marian dal opet dolezity gol.
ale hadam mu ten gol pomoze a chyti sa. Moznoze bude o par dni rozhodovat zapasy :frajer2:
Je v Pittsburghu veľa Slovákov - fanúšikov :?: Je to iné ako v Atlante :?:

Hovorí sa o tom, ale zatiaľ som sa ešte so žiadnym nestretol. Diváci sú ale iní ako v Atlante. V Pittsburghu má hokej väčšiu tradíciu, vždy máme plný štadión. Mesto hokejom žije, to je oproti Atlante rozdiel.
hm no pred 4 alebo kolkimi rokmi prost e pred lockoutom tam chodilo ledva 10 000 divakov:-D
ehm, tak Maja zda sa v Pittsburghu prenasleduje nejaka "injury" kliatba :| proti ostrovanom nedohral..naraz do hlavy..odklusal po svojich..ze by otras mozgu :sad2: neviem, dozvieme sa rano..
Hossa opustil lad v case 16:23 do konca tretej tretiny po naraze od Sean Bergenheima. Uz v druhej tretine odisiel na chvilu do satne, ked si narazil koleno a par minut zostal lezat na lade. Jeho zranenie bolo klasifikovane ako "upper-body injury - day-to-day". :censored:
Konečne si zahrá z jedným z naj hráčov na svete v jednom útoku a hned sa(a opäť) zraní. :( To je smola. :thumbsdown:
Obrázek
Obrázek :neja:
Segiň. :sad2:
Bergenheima mal nejaky parchant, trebars Jarkoko Ruutu, zramovat s ladom a vytvorit z neho 2D obrazec! Majo je nepostradatelny. Ked uz je tam, tak nech hra. Snad este da nejake tie goly superom.
chorche píše:Snad este da nejake tie goly superom.
a dal. proti NYR vyrovnaval na 1:1 :thumbsup: . Som zvedavy ako mu to pojde v PO. Hadam sa Pens nebudu balit uz po prvom kole.
Pre uplnost uvedme, ze Pens vyhrali nad Rangers 3:1. Skoda. Ale spat k Majovi. Som rad, ze sa vratil a hned aj zavesil!
chorche píše:Pre uplnost uvedme, ze Pens vyhrali nad Rangers 3:1. Skoda. Ale spat k Majovi. Som rad, ze sa vratil a hned aj zavesil!
Myslím si,že sa nič iné čakať nedalo-Majo je proste n1! :thumbsup:
Ale da, ono vtip je v tom, ze nie vzdy ma aj ten najlepsi hrac na svete svoj den. Ale Majo ho mal, jeho ulohou je davat goly, dal, dobre! :wink:
no zatial sa mu v pens dari uvidime ako to pojde dalej ci sa tato vymena pens oplati ale je to jasne ze ano aspom dufam :clap: :clap:
572 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS