Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Marian Gaborik

Hráči National Hockey League a všetko okolo nich.

Gabymu to teraz ide a to je skvele.... Len tak dalej :thumbsup2: :slovakia:

:o tak gol, ktory teraz supol Gabby po spolupraci s Palim (na 3:1) nemal chybu :thumbsup: spolupraca s velkym S.. :poklona:

Tak to bola skvele prevedena situacia 2 na 1....bola to nadhera!!!!!! :cool:

tak Gabby je opat zraneny :( . Tentoraz je to celust. Hadam nevynecha vela zapasov. Minnesota ho teraz potrebuje, lebo zo zadu sa tlaci Colorado.

arek píše:tak Gabby je opat zraneny :( . Tentoraz je to celust. Hadam nevynecha vela zapasov. Minnesota ho teraz potrebuje, lebo zo zadu sa tlaci Colorado.
No mozna je to dobra sprava pre COL,lebo MIN bez Gabbyho je polovicna.Ale zelam mu skore uzdravenie...

nie nieje zraneny ako som pzoeral tak hovorili ze by mal nastupit uz v prvom laebo druhom zapase

arek píše:tak Gabby je opat zraneny :( . Tentoraz je to celust. Hadam nevynecha vela zapasov. Minnesota ho teraz potrebuje, lebo zo zadu sa tlaci Colorado.
No tak to mas pravdu Colorado sa derie doperedu jak salene a Buddy ma v tom najviac prsty..... Go Colorado Go :cool:

presne tak ako hovori medik nieje zraneny a vcera uz hral a pripsial si jednu asistenciu :cool: a v zapase bol velmi aktivny aj vdaka nemu Minnesota rozdrtila Buffalo 5:1 :roll:

jo chvala bohu zapas bol dobry mal aj dost sanci skoda ze mu to tam nepadlo :) ale ved padne ked bude treba a nie ked vyhravaju 5:1 :D
uz vidim ten titulok dnes : divosi vyhnali Millera z branky :P

Velmi pekny clanok o Gaborikovi :arrow: Mohol by Gáborík získať Hartovu Trofej? :)

Mariána Gáboríka chcú nominovať na cenu Billa Mastertona

Obrázek

:arrow: http://www.hokejportal.sk/index.php?p=c ... k_id=10618

Obrázek

Ten chlapec je sakra rychli

na margo tej trofeje mi to prijde take ze to ma dostat za to zepochopil ze sa ma zaciatku treningu musi zohriat a ponatahovat aby nedoslo k urazu? No ved to vie asi kazdy kto sportuje.

Ihned po vyĹ™ezenĂ­ z play - off kanadskoamerickĂ© NHL z tĂ˝mem Anaheimu šokoval slovenskĂ˝ forvard ve sluĹľbách Minesoty Marián GáborĂ­k prohlášenĂ­m , Ĺľe nadcházejĂ­cĂ­ tĹ™i sezony bude hájit barvy tuÄŤĹ

[quote="arek"]Ihned po vyĹ™ezenĂ­ z play - off kanadskoamerickĂ© NHL z tĂ˝mem Anaheimu šokoval slovenskĂ˝ forvard ve sluĹľbách Minesoty Marián GáborĂ­k prohlášenĂ­m , Ĺľe nadcházejĂ­cĂ­ tĹ™i sezony bude hájit barvy tuÄŤĹ

[quote="milos76"][quote="arek"]Ihned po vyĹ™ezenĂ­ z play - off kanadskoamerickĂ© NHL z tĂ˝mem Anaheimu šokoval slovenskĂ˝ forvard ve sluĹľbách Minesoty Marián GáborĂ­k prohlášenĂ­m , Ĺľe nadcházejĂ­cĂ­ tĹ™i sezony bude hájit barvy tuÄŤĹ

myslim si ze keby nebol pocas sezony zraneny tak by sa vyrazne problizil k 100bodom a mozno by 100 bodov aj prekonal

mato píše:myslim si ze keby nebol pocas sezony zraneny tak by sa vyrazne problizil k 100bodom a mozno by 100 bodov aj prekonal
jj....ja si tez myslim ze keby odohral celu sezonu tak by nazbieral mozno viacej bodov jak Hossa

Marian stihol odohrat v zakl. casti 48 zapasov, jeho produktivitu netreba nejako komentovat

- 30 G
- 27 A
- 57 B v 48 zapasoch..

- pre porovnanie, center Bouchard, dosiahol rovnaky pocet bodov no v kompletnej = 82 zapasovej snure..

- po zakl. casti sa v timovej produktivite delil o 3! priecku spolocne s Bouchardom; prve 2 fleky patrili Rolstonovi a Demitrovi, ktori nazbierali 64 kanadskych bodov

- v PO duo Gaborik - Demitra NAjproduktivnejsie spomedzi divochov

Obrázek

majo ma výhodu lebo je velmi rychly a s palom demitrom su velmi dobra dvojica pavol vie nahravat a robit akcie a zase majo vie strielat goly

edit: ucime sa gramatiku

Tak podÄľa mĹ

:offtopic: Dost velkym kandidatom je podla mna Phil Kessel. Bolo by to ale dost zaujimave, kedze tu cenu moze dostat hrac len raz za karieru a on by ju dostal hned na zaciatku tej svojej :)
:backtotopic: More Minnesota, less Slovakia :D Marian by mal stravit viac casu v zamori pred novou sezonou. To by malo pomoct tomu, aby sa znova neopakovali problemy so slabinami ako v tejto sezone. Snad to pomoze :roll:

Povazujem ho za technicky najtalentovanejsieho slovenskeho hokejistu

453 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS