Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Marian Gaborik

Hráči National Hockey League a všetko okolo nich.

excelent píše:NevĂ­te nÄ›kdo kdy uĹľ bude hrát???NÄ›jakĂ© novĂ© info?
http://www.bleskovky.sk/cl/12/136246/Ga ... -na-navrat
:x vyse 30 zapasov...

BigChief píše:
excelent píše:NevĂ­te nÄ›kdo kdy uĹľ bude hrát???NÄ›jakĂ© novĂ© info?
http://www.bleskovky.sk/cl/12/136246/Ga ... -na-navrat
:x vyse 30 zapasov...
sakra marian :(

Marian Hossa go! a ÄŤo najviac bodov

Gaby je skvely hokejista, o tom nikto nepochybuje ale ma obrovsku nevyhodu oproti Marianovi Hossovi a aj najlepsich hracov v NHLke a tym su zranenia a tym padom sa nemoĹľe zaradiĹĄ medzi top svetovych hokejistov.

skoda ze majo je este zraneni.....

PATO KK PRECITAJ SI UPOZORNENIE :!: :!: :!:

http://hokejforum.com/viewtopic.php?p=34735#34735

:cry: Tak toto snad necakal nikto, ze Marian bude takto dlho pauzovat :? No nezostava nic ine len dufat, ze aj ked pomaly :( predsa len sa to bude otacat uz len a len k lepsiemu :) Najdolezitejsie je to, ked sa uz vrati, aby uz hral az do konca sezony. A ak sa vrati taky Gabby, aky sa vratil v minulej sezone po podobnom zraneni, tak to bude parada. Takeho Gabbyho Minnesota momentalne potrebuje. A verim, ze Marian bude po navrate nezadrzatelny a poriadne hladny po strielani golov. A ze konecne dostane duo Gaborik-Demitra zelenu :twisted:

Gabby znova naplno trenuje s muzstvom. V najblizsom zapase proti Atlante este hrat nebude. Ale vo zvysnych 2 zapasoch z 5-zapasoveho pobytu doma v Minnesote proti Tampa Bay a Colorado mozno uz nastupi. Trener Lemaire uz rozmysla o zaradeni Mariana do zostavy, takze snad nezostane tentokrat len pri slovach a Marian sa skutocne na lad vrati :modlenie: :modlenie: :modlenie:

No uz naozaj by bolo na case.Ved uz pomaly aj na neho zabudnem 8) :D .Drzim mu palce nech sa vrati vo velkom style!!!!!

urcite sa nikto na navrat Gabbyho netesi tak, ako divocak WildCelt :D
pridavam sa a dufam, ze to bude pre neho v jeho kariere posledny takyto dlhodoby vypadok :?
za inych okolnosti figuruje (min.) v prvej 10tke kanadskeho bodovania!

podla mna sa Gabby vrati v novej sezone :D 2007-08.
Ved to je uĹľ nenormalne ako sa to naĹĄahuje, kolkokrat uĹľ vraveli, Ĺľe nastupi a Ĺľe uĹľ bude fit, toto sa moĹľe staĹĄ jedine s Gaborikom :lol:

Derryl píše:podla mna sa Gabby vrati v novej sezone :D 2007-08.
Ved to je uĹľ nenormalne ako sa to naĹĄahuje, kolkokrat uĹľ vraveli, Ĺľe nastupi a Ĺľe uĹľ bude fit, toto sa moĹľe staĹĄ jedine s Gaborikom :lol:
:x :x :x
V prestavke pocas zapasu Wild s Thrashers bol rozhovor s Gabbym a skutocne to vyzera, ze v jednom z 2 najblizsich zapasov uz naozaj nastupi :dance: :frajer:

Marian Gaborik sa dnes v noci po 34! zapas. absencii opät predstavil v drese divochov; jeho ice time -) 12,58

HITS -) HITS Wolski - Gaborik

"Nohy boli v poriadku, ale ruky boli este trochu zhrdzavene," povedal po zapase Gaborik. "Som ale velmi rad, že som mohol opät hrat. Stal som totiz velmi dlhy cas."

Trener Wild Jacques Lemaire bol i napriek prehre s hrou svojho timu spokojny a pochvalil i Gaborika. "Jeho hra sa mi pacila," vyslovil sa Lemaire.

Obrázek

nastupi uz uvidite :roll:

Takuto smolu moze mat asi len Gaborik, a v nedavnej minulosti aj Ziggo Pallfy.
Su to proste smoliary zranenia asi nejako pritahuju.Dufam, ze to bolo v blizkej buducnosti posledne Gaborikovo zranenie.Nech konecne predvedie svoje utocne kvality.

Gabimu sa vracia jeho stara forma. Dva Golz Super. Este sa k nemu pridal aj Branko golikom a Demo ma dve nahravky :cool:

No dufam,ze sa Majo prebudza a nasliapne riadne tempo.Verim,ze sa popri nom bude darit aj Brankovi a Demovi.....Boj v Severozapadnej konferencii pokracuje...

Podla mna to niesu odvazne reci ale keby sa Gaby nezranil tak dvojica Gaby - Demo by bola urcite v prvej desiatke kanadskeho bodovania.

Dneska další dva goly, pěkně začal po zranění 8)

Vcera dva goly, dnes dva goly.Skvely navrat po 34 zapasoch.Len nech mu to vydrzi bes zranenia az do konca sezony

Vyborne Marian.Je vidiet,ze ako mu ten hokej chybal.A ked ma formu,tak to sype.Len nech to vydrzi co najdlhsie!!!!Pekneee Gabby pekneee!!!!

tak teraz je Majo asi v skvelej forme dva zapasy 4 goly :cool: :cool: :cool:
nech mu to tak vydrzi aj nadalej a ked dava body majo tak Min vihrava :)

Takze Gaby drvi dalej opat dal gol a to dokonca v oslabeni ked, bol s obrancom na jednej urovni a tam proste nestiha ziadny hrac je to proste borec, Demo zase rozhodol zapas v najazdoch blafakom... kebyze to niekto najdete na youtube tak hodte link please rad by som si pozrel najma "Sonic-a" v akcii.

gaborik gool :wink:

tak Majovi to slape vynikajuco a tu je krasne vidiet, co znamena pre MIN Marian Gaborik...

link :arrow: Gaborikov gol na 2:3
453 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES