Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Marian Gaborik

Hráči National Hockey League a všetko okolo nich.

Čo si myslíte, kde zakotví nakoniec Gabby? :) Teraz odmietol novú zmluvu od Minnesoty na 5,5 mil. dolárov :roll: . Asi z toho bude arbitráľ. No uvidíme, či ho Minnesota vymení alebo si ho ponechá :roll:

No ak to bude arbitraz,tak ho asi vymenia(dufam).A najlepsie do DET :cool: :D

to nie, v detroite by sa tazko presadil medzi tolkymi hviezdami

Ale tie hviezdy pomaly koncia... Teraz podla mna nastane cas, ked Detroit bude preskupovat rady, proste zacnu stavat novy tim

Handzus? USlo mi daco :roll: ?

jaj, ja ze dakdo dakam prestupil a ja som zase spal :D .

No a uz su dajaky zaujemcovia o gaborika ak by sa nedohodol s Minesotou?

co taka carolina??bude mat dost penazi, konecnce by aj tam mohol zakotvit daky slovak-okrem maleca :D

Marian, v Detroite si vítaný pod k nám :cool: a navyse v Detroite je nadbytok centrov a malo kridelnikov!

V Atlante by mali najrychlejsi utok v historii :D ...Hossa, Kovalcuk, Bondra, Gaborik....

Philippe píše:V Atlante by mali najrychlejsi utok v historii :D ...Hossa, Kovalcuk, Bondra, Gaborik....
Lenze v Atlante maju problem s obranou, tam by sa hodil drvic Chara. A do brany jasne Budaj. :taptap:

kelemantia píše:Lenze v Atlante maju problem s obranou, tam by sa hodil drvic Chara. A do brany jasne Budaj. :taptap:
drvica Charu netreba, lebo tam pride drvic Valabik :wink: :) . Dufajme, ze uz buducu sezonu.
Ale :backtotopic:

Majo Gaborik by si urcite zasluzil ist do lepsieho klubu ako je Minnesota,aj ked v Avalanche mi az tak nesedi.Pasuje mi v Atlante alebo NJ Devils. 8)

Je to moj naoblubenejsi hrac a najlepsi slovensky talent poslednych 5 rokov

Jimmy píše:Je to moj naoblubenejsi hrac a najlepsi talent poslednych 5 rokov
Je to aj dost vidiet :cool:

Gaborika obdivujem uz niekolko rokov este z cias ked hraval za Trencin a v tusim 18 rokoch stvaral divy, uz vtedy som vedel ze to bude neuveritelny hrac, je radost sa na neho pozerat a to ma este len 23 rokov, Podla mna z neho o take 2 roky bude najlepsi utocnik celej NHL.

Podla mna by Gaby mal ist do Detroitu kde by nahradil Shanahana, a ja ho chapem ze nechce prijat 5,5 mil pretoze ma urcite na viac 8)

urcite ma na viac. Mozno planuje postavit novu halu v TN, tak za to pyta viac :D .

arek píše:urcite ma na viac. Mozno planuje postavit novu halu v TN, tak za to pyta viac :D .
NHL NEWS/NHLPro
Slovenský útočník Marián Gáborík poľaduje po vedení klubu maximální moľný kontrakt, který by mu vynesl 8,5 mil USD za sezónu.
V TN uľ můľou stavět základy :D tento kontrakt bude velmi tučný!

ee Gaby chce postavit halu aj v TN, v BA, este jednu v KE a aby mu nebolo luto tak este aj v Poprade jednu postavi... vąak čo s teµo peneľi? (dobre som to napisal kosican? :D )

OpenFire píše:ee Gaby chce postavit halu aj v TN, v BA, este jednu v KE a aby mu nebolo luto tak este aj v Poprade jednu postavi... vÄ…ak ÄŤo s teµo peneÄľi? (dobre som to napisal kosican? :D )
Kosice uz novu maju, ale ja som z nim vcera telefonicky rozpraval a spominal ze v Ziline by to uz naozaj chcelo novy stadion a ze ide vybavovat stavebne povolenia na novy, aby ho stihol postavit este pred sezonou. lebo ten starucky ( 2hy najstarsi v SR) sa mu nepaci. :hufi:

OpenFire píše:ee Gaby chce postavit halu aj v TN, v BA, este jednu v KE a aby mu nebolo luto tak este aj v Poprade jednu postavi... vÄ…ak ÄŤo s teµo peneÄľi? (dobre som to napisal kosican? :D )
ta skoro dobre len na co sa nedava mäkčen :D a nee v koąiciach postavi halu Laci Nagy,Gaborikovu nechceme :twisted:

Ked chce Gaborik 8 000 000 $, nech ide prec.

:bye2:

BREAKING NEWS: GABORIK RE-SIGNS

Tak Marian Gaborik zůstává hráčem Minnesoty podepsal novou smlouvu na tři roky.

Myslim,ze je to dost logicke,ze sa dohodli.Podla mna museli prist kompromisi,Majo chcel podla mna viac,ako podpisal.......Uz sa tesim na jeho spolupracu s Palom,nech sa im vyhybaju zranenia......
453 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS