Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Marian Gaborik

Hráči National Hockey League a všetko okolo nich.

:arrow: Zdravie Gáboríka kľúčom k úspechu Wild

"Milujem jeho pracovnú morálku. Nie je to typická superhviezda, s akými som počas svojej kariéry hrával. Práve preto ho všetci v šatni milujú." to sa fajn cita :thumbsup:
zapiše sa do historie NHL ako hrac ktory nikdy v kariere neodohraje vsetkych 82 zapasov zakladky :eek2: :D
Dnes 2 goly,ale to nestačilo Wild na víťazstvo,no čo už,ale Marián je fakt GOOD...
jj,trocha sa rozbehol,neviete,kedy sa demitra k nemu prida?
jeden z mojich oblubenych strelcov proste je perfektny genialita :thumbsup:
no tak Marian Gaborik je jeden z najlepsich Slovenskych utocnikov spolu aj z Marianom Hossom 4ever :thumbsup:
4ever

Obrázek
Obrázek
Obrázek
fotky patria do inej sekcie :!:
:o Hašek naučil Gáboríka lietať chvalabohu, ze to takto dopadlo..

Obrázek

Také niečo sa nevidí každý deň. V zápase Detroitu s Minnesotou sa slovenský útočník Marián Gáborík presvedčil, že letecký deň nie je len výsada pilotov lietadiel. Niečo podobné mu totiž pripravil v závere duelu brankár Red Wings Dominik Hašek.

Jeden z najrýchlejších hráčov sveta Gáborík sa dostal do samostatného úniku a pred ním zostal už len gólman Hašek. Ten po zvyku vykorčuľoval z bránky až medzi kruhy, vrhol sa dopredu hokejkou v snahe vyraziť puk. To sa mu aj podarilo, no Gáborík, ktorý mal už v tom čase extrémnu rýchlosť, sa nestihol rodákovi z Pardubíc vyhnúť. Nasledovalo nebezpečne vyzerajúce salto do obrovskej výšky. Hašek dostal za celý "incident" dve minúty, keďže rozhodcovia posúdili stret ako podrazenie.

:arrow: http://www.youtube.com/watch?v=W5u0khFn ... &start=645


"Najskôr som zasiahol puk, ako nedovolený zákrok to nemalo byť posúdené," povedal Hašek a pokračoval: "Mal hlavu dole, nechcel som ho zraniť, šiel som len po puku. Ten som zasiahol ako prvý, potom sme však narazili. Trafil som ho nohami, ale aj ja sa musím brániť, ramenami doňho ísť nemôžem," dodal ochranca svätyne Detroitu. Opačný názor mal kouč hostí Jacques Lemaire: Myslím si, že šiel po ňom. Mohol ten pohyb stopnúť, Gáboríka prekvapil a ohrozil ho." (pravda)
jasne ze siel po nom ... vedel ze mu da gol a už bude mať po shutoute tak ho radsej sejmoul ... ja by som mu dal trest na par zapasov hasekovi jednemu ... uznavam ho za to co dosiahol ale toto co teraz urobil tak to je hanba ze hrac jeho formatu urobi taku chybu ... isiel jednoznacne ponom !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :evil:
Ja budem mať asi iný názor, ale podľa mňa na tom nič zlé nie je. Hašekovou úlohou je nedostať gól. Od toho je tam brankár. Nech zasiahne akokoľvek je dôležité, že tím nedostane gól!
Síce pravda tie niektoré jeho "strmhlav" zákroky už sa vykláňajú z roviny zdravého rozumu, určite nešiel tam s tým ho zraniť. Navyše Gáborík počas MS preskočil ležiaceho obrancu tak prečo to nezopakoval teraz. Viem, že brankársky výstroj je trochu širší a tým pádom je aj ťažšie prekonateľný, ale to by bol potom macher. To by potom nikto nenadával na Hašeka, že čo spravil resp. čo chcem spraviť. Nehodnoďte výsledok, ale to ako to ten dotyčný chcel spraviť.

Inak štastie, že Gáborikovi nič nie je. Lebo mohol veľmi škaredo dopadnúť na hlavu.
No ten pád vyzeral otrasne ...hlavne ak si zrátame tie nespočetné problémy našej rakety so zdravotným stavom ...tak zamrzí.

Podľa mňa urobil Gabby chybicku ...no ale zase preskočiť Hašeka ...tak to by bol aký frajer.
Netreba mať preto na Hašeka nervy ...veď každý vieme aký je agresívny, keď mu prepne ...našťastie toto nebolo na inline hokeji hehe :o
Ak mam prevdu poveat tak by si Hasek zazluzil za ten zakrok bitku od Hardinga :box: :fight: .Pradsalen si vysliapol na hviezdu timu a to by sa nemalo prepiect nikomu.A to ci je agresivny alebo nie tak to by sa mal kortit lebo neni v ringu alebo by mal ist do dochodku konecne.....tfuj :samovrazda: ...vyburil som sa...tak teda....mozme byt radi ze je Gabo v poriadnku a nic sa mu nestalo a moze mu to oplatit golmi v sieti :oslava:
podľa mňa na tom nebolo nič také zákerné, na niektorých Slov. a Českých stránkach z toho spravili medzinárodnú záležitosť, až som mal pocit, že Hašek to spravil naschvál, lebo videl Slováka :roll: ale ani druhá strana nezaostávala, takže ma prekvapuje, že tu je nejak ticho :)
Nemyslim si ze to bolo zakerne... Hasek proste vzdy chyta tak, ze si lahne na zem, to je o nom proste zname, a aj Gaborik to vie, mal sa pozerat pred seba...
Hoši hoši čisty zakerak....nikdy tak brankar rozumny normalny nevybehuje sak AMjo bol odneho daleko a hask do takej vzdialenosti vybieha ? je v pohode ? myslim ze vtedy nebol a bolo to naschval lebo nexcel zostat v hanbe ked by dostal gol tak radsej taky zakerak :evil: jednoznacne trest by som mu dal a takisto by som reagoval ak by takyto zakrok urobil an hocijakeho hraca (na kanadana alebo amika atd.) :!: :!: :!:
Moj nazor: cisty zakrok

P.S.: coloradcan, co to vety za poskladal si :D
Skorpion píše:Moj nazor: cisty zakrok

P.S.: coloradcan, co to vety za poskladal si :D
:taptap: :skodoradostny: :skodoradostny:

:poster_spam: c.
Dobre kazdy mame svoj nazor a ja ho nikomu neberiem ale ak sa to niekedy este stane u haseka a nemusi to byť na Maja, ale dopadne to horsie tak potom bude neskoro ked sa takyto hraci budu nechavať hrať ... len tolko

A sorry za chyby :( nikto nie je dokonaly :|
Skorpion píše:coloradcan, co to vety za poskladal si :D
:lol2: fajn sa tak ja vyjadrim k veci teraz, ale vlastne ani nemam k comu, preto je tu J0man tak ticho; ak uz, Haskovi by som (mozno) supol max. 2 minuty a bodka; tymto je pre mna tento „incident“ uzavrety

poho coli :smile03:
Pekne si to uzavrel Cepi, uplne suhlasim so vsetkym co si napisal... A okrem toho tato tema ma byt venovana Majovi Gaborikovi, ale ked citam posledne prispevky asi by mala byt premenovana na Haseka :D
Práve dal Majo 5ty gól ...počúvam to práve na NHL radiu.
"And the fifth goal of this game ...for Minnesota ... all by himself ...number 10 ...Marian Gaborik".

Užastné počuť niečo také ...navyše teraz vybehol zo striedačky a ako sa dotkol puku ...ľudia zaburácali ... musí tam byť ohromná atmosféra a Gabby si to určite zaslúži.

:clap:
ONE MAN SHOW v zapase Minnesota - Rangers. Gaborik dal 5 zo 6 golov Wild a na ten jeden zvysny prihral :clap:

Obrázek

Obrázek
Nádhera ...
Presilovka 5 na 3 ...a divaci kričia Gabby Gabby ...až kým sa nedostane na ľad a potom obrovský hluk zakaždým keď je na puku ...

A celý tím sa mu snaží ešte prihrať na gól ...

Mal asi 3 strely ...žial striedajúci brankár to chytil :(

I napriek tomu je to jednoznačne jeho deň ...rekord pre Minessotu a určite nominant na hráča týždňa ...


go go go Gabby goooo :clap:
Woooow!!!!Naozaj skvele!!!!!Skoro som ani neveril,ked som pozeral na statistiky zo zapasu....Gabby ma 5+1.....Skvela noc!!!!Gratulujem a nech sa to opakuje co najcastejsie :good: :good: :good: :good: :clap: :clap: :clap:
453 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG