Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Marian Gaborik

Hráči National Hockey League a všetko okolo nich.

:?: Ako hodnotíte víťazný zápas proti Montrealu?
:arrow: Dali sme šesť gólov a opäť sa mi podarilo skórovať, čo beriem ako veľké pozitívum. Dúfam, že v tom budem pokračovať.

:?: Ako pomohol mužstvu návrat Václava Prospala do zostavy?
:arrow: Vinny je veľmi kreatívny, má veľa skúseností. Jeho návrat dodal tímu i našej päťke dosť sebavedomia. Vidíme sa na ľade, je to cítiť.

:?: Cítite sa v tejto chvíli stopercentne fit?
:arrow: Cítim sa celkom dobre. Samozrejme dobre viem, že som mal nedávno otras mozgu.

:?: Pamätáte si presne moment, keď ste utrpeli otras mozgu?
:arrow: V zápase s Pittsburghom som sa zrazil s obrancom Orpikom. Nevedel som poriadne, kde som. Také čosi som nikdy nezažil.

:?: S otrasom ste odohrali dva celé zápasy, nebolo to príliš riskantné?
:arrow: Nastúpil som na dva zápasy, lebo som skúšal, či budem môcť hrať. Ale videl som, že to nepôjde, tak som musel pauzovať.

:?: Aké ste mali potom problémy?
:arrow: Krútila sa mi hlava, mal som bolesti, najmä tie boli nepríjemné.

:?: Neobávali ste sa, že zranenie vás vyradí na celú sezónu?
:arrow: Veril som, že mi oddych pomôže a dám sa do poriadku. Hoci, keď som šiel spať a bolela ma hlava, nebolo to bohviečo. Skúšal som sa však dívať na veci pozitívne.

:?: Marián Hossa prezradil, že za jeho zlepšenou streleckou formou sú nové hokejky. Ako ste na tom vy?
:arrow: Keď sa človeku nedarí, rozmýšľa nad všeličím, ale hokejky som nemenil.

:?: V tejto sezóne často meníte spoluhráčov v útoku. Ako sa s tým vyrovnávate?
:arrow: Samozrejme, že radšej by som mal v sezóne stabilných spoluhráčov. U nás v tíme sa však zloženie útokov často mení. Prospal bol zranený, teraz sme spolu. Dúfam, že vydržíme čo najdlhšie.

:?: Koho považujete za najväčšieho konkurenta v boji o postup do play-off?
:arrow: Všetky mužstvá, ktoré sú tesne za nami. Neovplyvníme ako budú hrať naši súperi, preto sa musíme koncentrovať len na naše zápasy.

:?: Sledovali ste počínanie Trenčína v extralige?
:arrow: Tak už práve dohrali chlapci, ale proti Slovanu podali skvelý výkon.

:?: Videli ste už fotografie zrekonštrovanej hokejovej arény v Bratislave? Čo na ňu hovoríte?
:arrow: Videl som už nejaké zábery a bavil som sa s chalanmi, ktorí hrali v Bratislave prípravný turnaj. Halu si pochvaľovali, že je pekná. (pravdask)
Nmeohl jsem si pomoct:
Obrázek
Gaborik uz musel mat Tortsa plne zuby ked prijal trejd do CBJ :giggle:
kazdopadne v CBJ prebieha zaujimavy rebuild a ich buduca divizia bude aj s nimi riadne naslapana.
453 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS