Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Marian Gaborik

Hráči National Hockey League a všetko okolo nich.

Praveze jeho styl je k veci! Gratulujem Majovi! :yahoo:
Extreme7 píše:Gratulujem Majovi,dúfam,že ich bude čoraz viac pribúdať...
proti San Jose pribudli hned 2 :) takze ma Majo nove karierne maximum :good: ak sa nemylim a 2 zasahy mu chybaju k 40-golovej mete :cinka: ale prekvapilo ma ake goly dal, ziadne strely svihom, na ake sme u neho zvyknuti, ale riadne supy z prvej :o :cool: zachoval sa ako spravny kapitan, v presilovke vyrovnaval na 2:2 v tretej tretine a na 3:3 par sekund pred koncom pri hre divochov bez brankara umocnenej presilovkou, po zakroku na neho :frajer2: len skoda, ze nedal gol v najazdoch...
Presne tak WildCelt uz mu chybaju, len 2 strelecke zasahy, aby dosiahol 40 golovu metu. Je skoda, ze ani jeho 2 goly proti San Jose nestacili k vyhre Minesoty, ale aspon zasluhou jeho golov to Minesota dotiahla v riadnom hracom case do remizeveho stavu, takze ziskala aspon bod. Zatial sa Majo, ako kapitan Minesoty ukazuje vo velmi dobrom svetle.
Marian v poslednej dobe nestriela v drvivej vacsine svihom, tak ako je to u neho zvykom 8) ale riadne slapshoty :o moze to byt sposobene nejakym zranenim ruky alebo zapastia :sad2: alebo mu len niekto dohovoril :?: :D
Tazko povedat, ze preco teraz Majo nestriela streli svihom teda zapastim. :idea: Mozno chcel skusit iny styl striel teda strely priklepom doslova bomby. :D No tieto strely mu zatial vychdzaju, takze je vsetko ok. :) Proste sa zistilo, ze je dobry aj v takychto strelach co je velmi dobre. :good:
Gaborik v zapase proti Vancouveru si pripisal na svoje konto 2 asistencie. Pre Gaborika to bola 40 tohto sezonna asistencia. :clap: Minesota vyhrala aj zasluhou Gaborika 4:0.
Majo strelil víitazni gol proti Coloradu. Pre Maja bol toto 40 gol v tejto sezone. Majo bol po zapase vyhlaseny za 2 hviezdu zapasu. :clap:
no majo je teraz 12 to je super ale teraz ide po a to je o trochu ine nez sezona tak som zvedavi ci sa mu bude takto darit aj v po
pre Gabbyho velkych fanusikov:

:sluchadla: conference call
- Gabbyho odpovede na otazky fanusikov a medii
- v mp3

-> v skratke nieco o vztahu Gabby vs. Lemaire a o Gabbyho vykonoch
-> nieco o jeho problemoch so zraneniami so slabinami (groin injury)
"Gáborík zarobil v poslednej sezóne 6,5 miliónov dolárov, no podľa niektorých zdrojov chce novú zmluvu, ktorá mu zaručí maximálny príjem, aký povoľujú pravidlá NHL. Ide približne o 11 miliónov dolárov ročne..."

Tak to si myslim, ze mu nikto neda. Gaborik je skvely hrac, ale 11 melonov je prilis. Myslim, ze ak dostane 9-9.5, tak moze byt spokojny. Stats ma coraz lepsie, ale zranenia ho budu brzdit pocas celej kariery - hlavne slabiny, ktore pri jeho mene svietia vyraznymi pismenami.

Velmi rad by som ho videl aj v dalsich sezonach v drese Wild, ale myslim si, ze vyskusa volny trh v lete 2009. Predsalen defenzivna taktika Wild nie je pre neho to prave orechove. Ak by sa dostal do ofenzivnejsieho muzstva, mozno by predvadzal aj lepsie kusky.
Podľa mňa je veľa 11 melonov aj na takeho Ovečkina či Crosbyho a nieto na Gabbyho,aj ked je skvelý.
gabbymu by som dal tak 7 melonov viac nie je dobry ale malkin z crosbym su este lepsi a tiez nemaju 11 melonov okrem toho odkedy skoncil z karierov mario lemieux tak v lige nieje ziadny hokejista ktory by si zasluzil plat vecsi ako 10 melonov :good:
11 melonov, to si delaju prdel..neprichadza do uvahy..!..priklanam sa k hranici 7-7,5 milň..netreba azbudat na to, ako tu spominal skorpion, s tym jeho zdravickom..ak je fit, ok, slape, no ak sa pritrafi zranenie, je to pomaly na celu sezonu..ale suhlasim aj s nazorom, ze v inak ladenom time, co sa tyka ofenzivy, by mu to mohlo strielat..ale 11, 10, ci 9mil. je prehnane ciselko..
To si možno vymyslel nejaky debil v mediách :(
11 melónov to je veľa...
:arrow: Klub je priorita, zamestnávateľ a chlebodarca

Čakajú vás rokovania o novom kontrakte, v médiách sa už dokonca objavili aj sumy, ktoré by vám Minnesota mohla ponúknuť. Hovorilo sa aj o jedenástich miliónoch dolárov za rok. Čo je na tom pravdy a aký by ste vy chceli kontrakt :?:

„Počul som už aj od iných novinárov, že ja si pýtam také peniaze. Vôbec to nie je pravda a neviem, odkiaľ to majú. Počul som aj to, že Wild chcú so mnou predĺžiť kontrakt, ale ešte sa vôbec nekontaktovali s mojím agentom. Ja sa teraz sústreďujem na tréning, na to, aby som sa dal dohromady a čo najlepšie pripravil na sezónu. Vôbec sa nad tým nezamýšľam, lebo ešte mi rok platí súčasná zmluva. Prvý krok musí vždy urobiť klub, je to na nich.“
Zda sa mi to alebo Marian v poslednej dobe viac keca do vsetkeho hlavne do manazovania timu namiesto toho aby hral to co 7 milionovy hrac ma?
tak sa zda, ze po podpisani Boucharda sa uz manazment divochov zameria na rokovania o novej zmluve s Gabbym :thumbsup: samozrejme, ze by sa malo jednat o naj kontrakt vo vsetkych smeroch v historii klubu :roll: vraj maju v plane mu ponuknut priemerne okolo tych 8,5 mil. $
Ty vole! :o :eek2: :shock: To je sakramentska kopa prachov... :)
Pokud Gáborík nebude chtít dlouho podepsat novou smlouvu, může se taky stát, že si vyžádá 10 milionů. Ono, když bude čekat co nejdéle, vyžádá si pravděpodobně větší peníze, neboť vidina jeho odchodu by byla pro management nepředstavitelná a řekněmě takového 30. června mu klidně nabídnou hory doly :wink:
Tak snáď neplánuje zruinovať Wild a viac než 8 nebude chcieť.
Zrujnovat? Podle mě na takový peníze má právo a pokud mu je nenabídne Minnesota, dostane je jinde :wink:
Ja by som mu viac než 8 nedal. :beee:
453 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS