Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Alexander Ovechkin

Hráči National Hockey League a všetko okolo nich.

este tu temu Alexander Ovechkin nema a podla mna by ju tu mal mat..podla mna vynikaju mlady hrac, ktory je velkou posilou washingtonu, ktory minulu sezonu dosliahol 46 golov a 46 asistencii a tuto sezonu ma zatial na svojom konte 9 golov a 7 asistencii..co dodat :cool: :cool: ma proste talent

Obrázek
Mne sa tento hrač velmi lubi...taký univerzalny...je to kanonier proste vie davať paradne gol a je dobrý aj v defenzíve...silna strela z naprahu,tvrda hra...hokejista ako sa partrí...niečo podobne ako Kovalchuk...
Ovečkin, Alexander

Obrázek
Narození: 17. září 1985, Moskva, Rusko
Draft: 2004, 1. volba Washington Capitals, 1. celkově
Aktivní: ANO
Pozice: levé křídlo


statisky
Základní část
sezóna klub Z G A B +/- GP GO GV S Tmin. %
2006-07 Washington Capitals 82 46 46 92 -19 16 0 8 392 52 11.73
2005-06 Washington Capitals 81 52 54 106 2 21 3 5 425 52 12.24
no tak to budete cumiet :o :shock: ten prvy gol je jeden z mojich najoblubenejsich golov celej NHL

a tu este raz ten prvy gol :o :shock:


edit: wolfik nauc sa davat videa :)
nie len tvoj wolf...ja som to akurat kukal pae som na to prepolk a kukam čo to tam stvaral to bola parada take niečo sa nevidí len tak z takej pozície skorovať...na Boucherovom mieste by som odkorčuloval z ladu...Gretzkymu len tak padala sanka
oveckina mam aj ja velmi rad,podla mna asi jediny hrac,ktory moze v buducnosti ohrozovat crosbyho v hlasovaniach o hart trophy
CROSBY A OVECHKIN SU RIVALI, DVE MLADE HVIEZDY, KTORE MAJU VELKY TALENT, LEN CROSBY JE V LEPSOM TIME, ALE OVECHKIN UKAZUJE, ZE AJ SAM VIE VYTVARAT AKCIE A DOSTAVA SA DO RYCHLYCH BREJKOV

chyby opravene :D
pravda,pravda,co si napisal,len ta gramatika :D
do riti ma to sere :x :x uz bi mal ist z washingtonu prec on bi si zasluzil lepsi tim on vo washingtone hra sam vsak z poslednich dvoch zapasou dal washington 4 goly z toho dal oveckhin 3 to je co kurna uz nech ide prec hocikde len nech tam nezostane
Ovechkina len tak lahko nepustia...Hlavne washington nie ked je pre nich takou velkou osobnostou skor by som povedal že sa budu diať velke veci po ukončení tejto sezony...bude treba nahrabať posily a to velke...
v prvom rade oacakavam, ze mu vedenie Caps predostrie brutal lukrativny kontrakt..so 7 melonikmy pocitam na beton, to min. nakolko v NHL jeden nidky nevie :roll: a s moznym trejdmi sa nam roztrhne vrece pocas trade dead line, do ktoreho bude mat co povedat aj Washington
ObrázekObrázek bez pochyby najlepsi hrac pod slnkom
no dnes zase s rozhodujucim golom...po dlhej dobe víťazstvo priniesol...:-)
Alexander Ovechkin no tak co vam poviem k tomuto hracovi asi len tolko ze je dobry ved vy to viete

http://www.amphetameme.org/wp-content/u ... isback.jpg
To je hrac klobuk dolu myslim si ze je lepsi nez Malkin Crosby a spol.
myslim ze neni lepsi ako Crosby,sidney je viac teamplayer...alex ma ale predpoklady na to aby daval goly !..ku nemu dat Crosbyho alebo Thortona a alex by bol jasny !
michal225 píše:To je hrac klobuk dolu myslim si ze je lepsi nez Malkin Crosby a spol.
Ovečkin je oveľa lepši ako Crosby. Ale...Kanada potrebuje nového Gretzkého a Saša má "smolu", že je krídlo a...RUS :D .

P.S. Po Slovensku fandím vždy Rusku, a to v ktoromkoľvek športe. To ale neznamená, že som k Slovákom a Rusom nekritická.
celkom dobry hrac dost soluje ale v pohode
Hviezdou týždňa v NHL Alexander Ovečkin :clap:

Obrázek
Vsak si to uz aj zasluzil ved hra teraz naj. zo vsetkych v NHL patri mu velka vdaka ze taha Caps treba este tahat dalej a vidim ich v vyradovacich bojoch. :D
jeden z mojich oblubenych hracov,vzdy na nhl.com sledujem jeho statistiky v zapase :) ... ja osobne mu velmi fandim, vsak uz nastrielal takmer 130 golov a to odohral len 2 a pol sezony :!: ...wow, nepoznam nejaku podobnu statistiku,ale asi len malo hracov malo po priblizne 200 odohratych zapasoch tolko golov... mozno tak selanne, bossy ...
Kebyze som trener a mam si vybrat koho do timu v zapase o vsetko tak jednoznacne dam prednost Ovechkinovi pred Crosbym, preco? Ovca je predator, dravec ktory, ked ma na hokejke puk je nezastavitelny... Taky Rus tu este nebol, aj Bure bol vynimocny ale nebol taky vsestrany ako Ovca...
bure bol rychlejsi a lepsi strelec, ovechkin je snazivejsi ( si pamatam ze bure vzdy posledny prisiel na trening a prvy odisiel), hra lepsie do tela ( ma predsa o 10 cm viac ako pavel) a viac hra pre tim... ale pavla som mal radsej :D ...aj ked aj sasu mam velmi rad :cool: ... talentu maju asi tak rovnako :)
Je to talentovany hrac ale do timu by som ho jednoducho nechcel. Detto Kovalchuk, Hossa. Ked si tim vybera lidra a superhviezdu ktorej bude platit tazke miliony treba vybrat takeho co ten tim niekam potiahne. Neda sa to presne pomenovat ale niektori hraci su len zbieraci bodov a niektori su vitazi. Oveckina povazujem skor za to prve. V playoff sa moc nepresadi, mozno bude mat body ale v playoff su specificke casti zapasov a momenty kedy treba silne zabrat a puk do brany dotlacit a tam jeho krasne finticky ktore obdivujeme na youtube videach su nanic.
Ovie pro mě super hráč a řadím ho i mezi své oblíábené i když mě s ním vzájemné zápasy dost vytáčí :roll: Já bych mu dal přednost před Kovalčukem, nevím, je mi sympatičtější a není to až takový sobec. Celý Washington tahá téměř sám. No kdyby jsme jej koupil, pdostavil do lajny k Richardsovi, měli by jsme dvě mega lajny :) Těžko by se pak říkalo který je nášprvní útok. Lepší než Bure možná není, ale já ho mám určitě raději. Když si to tak vezmu, pro mě určitě nejsyompatičtější Rus.
284 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO