Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Jaroslav Halak

Hráči National Hockey League a všetko okolo nich.

...

s torontom bude v brane asi huet..

Zapas som sice nemal moznost pozerat,ale myslim si,ze Jaro chytal dobre a to striedanie len naznacuje,ze do posledneho zapasu chce Carbo nasadit Hueta a dal mu moznost "rozchytat sa" jednu tretinu proti NYR....Neviem ci sa vyjadrovala k tomu striedaniu,ale mne to logicky vychadza takto.Ale nebol by som proti,ak by chytal Jaro,lebo som presvedceny,ze habs postupia!!!!!

asi trener potrebuje aj zistit sucasnu formu Hueta po zraneni, ci je schopny podavat 100% vykony, o Jarovi uz co to zrejme zistil a on sam vie asi najlepsie ktory brankar mu vychyta vitazstva :)

Ja si myslim ze dnes nastupi urcite Huet.Aj ked je po zraneni,predsa ma viac skusenosti ale aj jaro by mohol dobre zachytat.Kto uz nastupi tak nastupi, hlavne musia vyhrat a postupit do PO a potom sa Jaro este urcite dostane do branky.

http://www.youtube.com/watch?v=XhQT-4mlwxE ....pozrite si hlavne prvu akciu.....Jaro chyta bez masky :cool: 8) :wink:

Dnes ide do brany Huet. :x

3 tretina a Huet ma uz 6 zarezov....hmmm...TOR siahlo po zmene v brankovisku a zatial im to vychadza.Ale jo to bitka ako sa patri.....

O com to tocim ved Jaro nehra.

No zapas som sice nevidel,ale naozaj padali velmi lacne a stastne goly.Ani Huet nezachytal...Otazka je ,ci by to Jaro vychytal,ale uz je to jedno.Jaro sa v NHL ukazal,predviedol,vyborne sa zapisal a moze ist do dalsej sezony uz s tym,ze NHL je velmi realna...a ta dalsia sezona aj bude velmi dolezita,lebo mu bude koncit zmluva...Tak vela stastia(ci uz na farme v PO,alebo na MS)GO JARO GO!!!!

Tento článok, nepotrebuje komentár.Hovorí sám za seba.


http://www.nhlpro.cz/clanek/8517-ubohost-montrealu

milos76 píše:Tento ÄŤlánok, nepotrebuje komentár.HovorĂ­ sám za seba.


http://www.nhlpro.cz/clanek/8517-ubohost-montrealu
Chcel som reagovat na ten clanok,ale tak som sa rozpisal,resp. uz zamotal,ze radsej som to tak nechal.....takyto clanok patri na fora a nie ako clanok na nhl stranke......

a hadam tam nie je napisana pravda? to si chcel naznacit?

naga81 píše:a hadam tam nie je napisana pravda? to si chcel naznacit?
Nie, práve naopak, je tam napĂ­saná pravda.PodÄľa mĹ

Jaro mĂ´ze byt so svojim premierovym ucinkovanim v NHL maximalne spokojny :!:
:?: by bolo, ak by zasiahol do zapasu proti listkom a nalozili by mu trebars tych 5 kuskov, ktore poriesil Huet..tu kritiku zo strany medii, fan´s si neviem ani len predstavikt, urcite by to nalomilo kazdeho hraca, brankara detto. aale na strane druhej, co ak by sa zadarilo aj v tom zapase o vsetko..v tejto chvili je bezpredmetne o tom diskutovat, Jaro sa svojej sance chopil, urcite si ho vsimli managery inych klubov, no a Jaro si môze v pohodicke povedat, fajn odvedena robotka.. :thumbsup:

Obrázek

akurat som bol na ceste v aute s otcom,a to,ze Budaj nepride reprezentovat,som nevedel.a este predtym som mu povedal,ze by som bol rad,ak by Budaj neprisiel,ale namiesto neho by dosiel Halak (to bolo len pod*ebavanie,pretoze oco je Bystrican) a zrazu to bolo v radiu.bol to dost blby pocit,ale navonok som sa tvaril stastny ( :cry: )
co myslite,dostane Jaro sancu aj na MS? ja myslim,ze urcite ano. :cool:

Pre mna je Jaro jasne jednotka...Lasak je dira,Stana,resp.Krizan dobra dvojka.....Halak podla mna dostane sancu a vychyta nam medailu...Jaro drzim palce.... :cool:

halak je podla mna po budajovi druhy najlepsi brankar SR a mislim si že v živote to dotiahne ešte daleko

Dnes ma Jaro meniny.Tak vsetko najlepsie a nech sa TI dari na MS.....

Vsetko najlepsie k narodkam........ :wink:

Hamilton hra finale AHL ale Julo zavolal Halaka aby si zachytal jeden zapas na MS.

debil píše:Hamilton hra finale AHL ale Julo zavolal Halaka aby si zachytal jeden zapas na MS.
na zacatku som sa nanho tesil.. ale stary ujko to pokakal ze mu nedal viac sancii, to fakt racej mohol na farme ostat :(

Vedenie MTL ho pustilo na MS aj preto,ze chceli dat sancu Pricemu.A ten sa jej chopil famozne....A Jaro?MTL ho poslal na MS aj preto,nech naberie skusenosti(oficialne)...No Supler mu to teda fakt umoznil :( ....Pre mna bol Jaro jasnou jednotkou.......alebo min mal odchytat viac zapasov ako 2...

Myslim si ze v NHL bude mat peknu buducnost.. Drzim palce
869 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES