Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Jaroslav Halak

Hráči National Hockey League a všetko okolo nich.

Alex píše:Tak dnes moze Jaro vyrovnat klubovy rekord Theodora v pocte vitazstiev v rade.Tak dufam,ze sa mu to podari a nezakriknem to....Vela stastia Yaro!!!
A predsa som to zakrikol :-( ......Ale Jaro podal vyborny vykon,len skoda tych najazdov!!!
Ou ou..Druha prehra je na svete.Jaro sice chytal opat spolahlivo,ale vitazstvo si nezapisal......Teraz hra MTL dvojzapas,tak Price pradepodobne v jednom zo zapasov bude chytat,ale zda sa,ze Jaro v pripade postupu do PO bude jednotkou.....GL Jaro!!!
Alex píše:Ou ou..Druha prehra je na svete.Jaro sice chytal opat spolahlivo,ale vitazstvo si nezapisal......Teraz hra MTL dvojzapas,tak Price pradepodobne v jednom zo zapasov bude chytat,ale zda sa,ze Jaro v pripade postupu do PO bude jednotkou.....GL Jaro!!!
Tak toto sa mi narámne páči. :biglol:
Tak dneska to bolo neskutočne 35 saves, 4te ciste konto, ešte že ho Canadiens maju
:poklona: :poklona: :poklona: :poklona: :poklona:

Nádherné saves. Zaslúžene si pripísal na svoje konto shutout. Len tak ďalej Jaro :good: :povzbudzovanie:.
Jj. Chalan pôsobí v súbojoch jeden na jedného veľmi isto. Dokonca, minule som čítal aj to, čo sa odporúča robiť brankárom, keď ide niekto nájazd na neho. A Jaro to robí, tzn. dravo vybehne zpred ten kruh v bráne a potom razantne cúvne. To je paráda. Takto mu verím, že má istotu. Dnes tuším zlikvidoval dva nájazdy. A pripísal si ešte nejaké parádne zákroky.
A hned na dalsi den zasa shutout!!!Vyborne Jaro!!!!!
No uz to zacina byt v MTL vesele.Priceho divaci vybucia a Jaro sklidi standing ovation!!!!!!
A navyse je Jaro skromny.Sice rozprava podobne keci,ako brankari zvyknu(taky nejaky diplomaticky protokol),ale od neho to znie ovela viac uprimne......Tak som zvedavy na jeho plat v dalsich sezonach!!!!
jaro ma skvelu formu pred playoff, to je vyborne :cool: :clap: Montreal ma do konca zakl. casti uz len pomerne lahkych superov (NYI, CAR, TOR), takze to playoff by mali uhrat.

Pre porovnanie:
Halak 26-12-3, 92.7%
Price 13-20-5, 91.2%
a navyše stale bojuje s Raskom a Millerom o Roger Crozier Award, kebyže za tie 3 zapasy vychyta nejakych 95 % :D tak by aj mohol vyhrat vzhladom k tomu že Boston bude hrat ešte 2x s WSH
To je neuveriteľná tá štatistika Haláka s Priceom. Jaro je silný muž. Udivuje ma, že je tak kľudný a pri tom ešte stále nechytá moc pravidelne. Aj keď sa to zlepšilo!
Odmena pre Haláka: Nominácia na Bill Masterton Trophy

Ak si spomínate, minulý rok bol na túto trofej nominovaný aj Richard Zedník. Vtedy som to dosť Rišovi prial a rovnako túto trofej budem priať aj Jarovi. Ten chalan dokazuje dosť nemožné...

Haláka draftoval Montreal v roku 2003 až v poslednom 9. kole z celkového 271. miesta. "Keď si ma vybrali, bol som na jednej strane šťastný, no druhej mierne sklamaný, že to bolo až v 9. kole z jedného z posledných miest," spomína na začiatok zámorskej kariéry.

Je to dosť neuveriteľné, keď bol draftovaný z posledných pozíc a kam sa prepracoval.
Halak je nominovany za Montreal, ešte neznamená, že bude v konečnej nominácii.
A som si 101% istý , že to nevyhrá :)
jasne že to nevyhra :lol2: podla mna to vyhra Mark Recchi(ak je nominovany)
Tak zaver Jarovi total nevysiel,ale dostali sa do PO a teraz sa zacina od zaciatku...Snad sa mu podari nejaky vacsi uspech,aj ked to optimisticky nevidim.Ale v PO je vsetko mozne!!!!
<object width="873" height="525"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/Z9Dlc6Jxfw4&hl ... ram><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/Z9Dlc6Jxfw4&hl ... 1&border=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="873" height="525"></embed></object>[/youtube]Obrázek
cepi píše:
<object width="873" height="525"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/Z9Dlc6Jxfw4&hl ... ram><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/Z9Dlc6Jxfw4&hl ... 1&border=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="873" height="525"></embed></object>[/youtube]Obrázek
na tom obrazku :D:D:D tam ukazoval Ovechkinovi ze .... : AHA ČO MÁM :P inak ak sa nemylim v utorok mal Jaro meniny, tak si dal celkom fajn darcek k nejmdeju :D a dodatočne mu gratulujem aj ja... k obom prilezitostiam :)
GO HABS !!! :wawe: :wawe: :wawe:
To čo tam on v tej bránke predvádzal...priam zázraky :oslava: Bravoo,Jarko!
Canadiens do play-off postúpili ako posledný ôsmy tím Východnej konferencie a pre Washington mali byť malinou. Capitals po štyroch zápasoch vyhrávali 3:1 a zdalo sa byť rozhodnuté. Potom však začal úradovať faktor Halák, zo 134 striel hráčov Washingtonu pustil za svoj chrbát iba 3 a mal 97,8 % úspešnosť zákrokov. Montreal jeho zásluhou vyhral posledné tri súboje i celú sériu. V záverečných troch stretnutiach bol pomer striel na bránku 134:66 pre Washington. "Pred začiatkom tejto série nám nikto nedával šancu na víťazstvo. Dokonca sme nemali uspieť ani v jednom stretnutí. Dokázali sme všetkým, že sa mýlili," povedal po stretnutí pre TSN Halák.

"Bol neuveriteľný. V play-off potrebujete brankára, ktorý je hviezdou prvej veľkosti. A to Jaro spĺňal. Je skvelé mať vo svojom tíme brankára, ktorý dodáva mužstvu potrebnú istotu famóznymi zákrokmi," chválil spoluhráča útočník Canadiens Glen Metropolit.

"Jedným z dôvodov, prečo sme neuspeli, bolo, že sme si v posledných troch stretnutiach pred bránkou nedokázali až na pár momentov vytvoriť veľký tlak. V treťom zápase série sa nám to darilo a on poriadne nevidel žiaden puk. Bol však naozaj v sérii dobrý. Viac sa o ňom nedá povedať, lebo predviedol niekoľko neuveriteľných zákrokov," povedal útočník Capitals Nicklas Bäckström.

Na Halákovi si vylámal zuby predovšetkým hviezdny Alexander Ovečkin. V posledných troch stretnutiach sa presadil z 24 pokusov len raz. Počas série sa pokúsil o slovnú vojnu s Halákom, napokon ho však musel chváliť: "Chytal skvele. Viete, nemám žiadne slová o Halákovi. Všetci sme veľmi sklamaní."

K veľkému súboju Haláka s Ovečkinom prišlo už počas olympijského turnaja vo Vancouveri. "Olympiáda bola pre mňa skvelá skúsenosť, hral som proti najlepším hráčom planéty. Po skončení ZOH som si snažil udržať čo najdlhšie dobrú výkonnosť. Usiloval som sa využiť každú príležitosť, pomôcť tímu a teraz sme v druhom kole," povedal po sérii pre TSN Halák.

Montreal čaká teraz v druhom kole ďalší favorit na zisk Stanleyho pohára Pittsburgh a jeho ofenzívne hviezdy Sidney Crosby a Jevgenij Malkin. Canadiens vstúpia do série s tým, že nemajú čo stratiť. "Ak bude Halák chytať opäť tak dobre ako v posledných troch stretnutiach, potom je možné všetko," povedal tréner Capitals Bruce Boudreau. (hokejsk)
:poklona: :poklona: :poklona: :poklona: :poklona: :poklona: :poklona: :poklona: :poklona: :poklona: :poklona: :poklona: :poklona:

Jaro ... dole klobuk... bolo tomu rovnako aj doteraz,ale teraz ten klobuk musi ist minimalne kilometer pod zem ! :)

Neskutocne co predvadza... :eek2:

Akurat som nie celkom pochopil,ze ked daval rozhovor po zapase, preco mal za sebou napisane 31 Price ???? to mi akosi neslo do hlavy ak mam byt urpimny... :sad2:
Pittsburgh je môj favorit,ale držím palce Montrealu,sú mi sympatickejší ako tím.
:lol2:
švolco píše: :lol2:
No a na svet by mala onedlho vyjst nova verzia tejto "reklamy" :cool: :cool: Sid,take a phone!

HALAAAAAAAAAK AAAAAAAAK AAAAAAAAAAK

Gartulujem Jaro k skvelym vykonom.Len nech forma a zdravie vydrzia!!!!
Bravo Jaro, bravo!!! Máš můj veliký obdiv!!! :poklona: :poklona: :poklona:
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek :ahoj: Cindy
869 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS