Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Jaroslav Halak

Hráči National Hockey League a všetko okolo nich.

Prave naopak, mal by takto chytat stale a dosiahnut trejd Prica. Inak 92.9%, este jedna stotina do uplne elitnej triedy 93%.
Modlím sa aby mu táto forma vydržala až do Vancouveru aj počas neho :roll:
debil píše:Prave naopak, mal by takto chytat stale a dosiahnut trejd Prica.
100% súhlas. Doteraz som si myslel, že musí odísť, teraz začínam veriť v nemožné.
Jaroslav 93% Halak
Tak toto nie. Už dva dni si uvedomujem, že Jaro bude asi príčinou veľkej senzácie a to takej, že asi donúti vedenie svojími výkonmi, aby vymenilo Priceho a tým by sa mal stať jednotkou. Potom, keď bude Jaro chytať, Montrealu sa bude dariť a pri tom ich miláčik nebude v tíme a možno si aj fanúšikovia uvedomia, v čom bol problém. Kebyže tréner nedáva chytať Priceho, tak by ho spapali, preto to bude asi tak, že Montreal sa nebude trápiť kvôli brankárovi a vymení toho slabšieho.
Jaroslav Halák o pozíciu jednotky tvrdo bojoval s obľúbencom vedenia Montrealu Careym Priceom, momentálne však má čísla, trénera, novinárov a aj hlas ľudu plne na svojej strane. "Ak Pricea pred uzávierkou prestupov nevymenia, bude to preto, že ho už nikto nechce," tvrdí fanúšik na stránke Gazette. "Po tých pár mesiacoch by sa už mohli skončiť debaty o tom, kto bude chytať nabudúce. Bude to Halák, Price môže ísť chytať vtedy, keď bude Halák unavený. Dovtedy môže obsluhovať dvere na konci striedačky."

Náladová hokejová obec v Montreale si, zdá sa, našla nového miláčika. "Podpíšte s ním zmluvu na štyridsať miliónov dolárov za desať rokov," odporúča vedeniu Montrealu ďalší z fanúšikov. A dodáva: "Merci, Halák."
cepi píše:Jaroslav Halák o pozíciu jednotky tvrdo bojoval s obľúbencom vedenia Montrealu Careym Priceom, momentálne však má čísla, trénera, novinárov a aj hlas ľudu plne na svojej strane. "Ak Pricea pred uzávierkou prestupov nevymenia, bude to preto, že ho už nikto nechce," tvrdí fanúšik na stránke Gazette. "Po tých pár mesiacoch by sa už mohli skončiť debaty o tom, kto bude chytať nabudúce. Bude to Halák, Price môže ísť chytať vtedy, keď bude Halák unavený. Dovtedy môže obsluhovať dvere na konci striedačky."

Náladová hokejová obec v Montreale si, zdá sa, našla nového miláčika. "Podpíšte s ním zmluvu na štyridsať miliónov dolárov za desať rokov," odporúča vedeniu Montrealu ďalší z fanúšikov. A dodáva: "Merci, Halák."
Tak toto je senzácia :oslava:
Jaro podáva v tejto sezóne veľmi, veľmi dobré výkony a vôbec by mi nevadilo, keby sa stal jednotkou Montrealu :). Ja mu to prajem :yes: :good: :wawe: a určite nie som jediný :smile03:.
cepi píše:Price môže ísť chytať vtedy, keď bude Halák unavený.
:good: :good: :good:
Spôsob ako to robia v Montreale.
Obrázek
Nasilu.
takze pan Halak, po olympiade iba jedno: ĎAKUJEM !

:poklona:
Skoda ze Jaroslav nechytil vcera nieco navyse.
dnes
Je smutné sa pozerať na Jara v takom klube ako je MTL. Najradšej by som im dal dištanc v NHL... Kebyže sú v F1-ke, tak ich vyhodia... To nie je normálne, ako je tam Price preferovaný.
Zas 21 savov z 21... Vďaka komu asi vyhrali??? No oni si to neuvedomia. Je mi až do plaču, keď sa pozrem, že je v bráne Price, dostane 6 gólov, v druhý zápas je znovu v bráne Price, dostane zas 5 gólov, potom Jaro, ktorý dostane max 3 góly a kým neprehrá, tak do vtedy chytá...
No podla mna Jaro tesne pred ZOH stratil formu a ani na olympiade to nebolo najlepsie.Najma tie nadstavbove zapasy...Ale je potesitelne,ze aj ked ma slabsiu formu,aj tak chyta na vysokej urovni a neinkasuje lacne goly...Postupne sa dostava opat do formy.Snad prilezitosti este dostane...Uvidime,ako dopadne nahanacka PO v podani MTL.....Sanca tam je!!!!
Slovenský brankár Jaroslav Halák získal druhýkrát v rade Molsonov pohár (Molson Cup). Po decembri si ocenenie pre najlepšieho hráča mesiaca v klube NHL Montreal Canadiens vyslúžil aj za obdobie január - február. Informuje o tom klubová internetová stránka Montrealu. Halák dostal trofej tretíkrát v kariére. V klube ocenili jeho výkony Molsonovým pohárom aj vo februári 2009.

Odchovanec ružinovského hokeja bol v sledovanom období trikrát vyhodnotení ako prvá hviezda zápasu, trikrát bol druhou a raz treťou hviezdou. V klubovom hodnotení nazbieral za január a február 25 bodov, o 14 viac ako druhý v poradí Brian Gionta (11 b.).
Jaroslav Halák z 389 striel v 12 zápasoch nepustil za svoj chrbát 360, mal priemer 2,45 inkasovaného gólu na stretnutie a úspešnosť zákrokov 92,5 %. Dvadsaťpäťročný Bratislavčan, ktorý si ocenenie prevezme pred utorkovým duelom NHL proti tímu Tampa Bay Lightning, vedie aj celkové hodnotenie Molson Cupu so 48 bodmi pred svojím konkurentom na brankárskom poste Careym Priceom (41) a českým útočníkom Tomášom Plekancom (40).

Zdroj: hokej.sk

Aj tak nie je stále jedničkou. Tomu ja nepochopím.
Nechcem dráždiť ale myslím si že len preto,že je Slovák :?
Freddie92 píše:Nechcem dráždiť ale myslím si že len preto,že je Slovák :?
Nie... Len preto, že Price je Kanaďan. Trénera, aj vedenie by montrealskí fanúšikovia zožrali za to, kebyže ich veľký talentovaný miláčik nenastupuje... Kebyže je Halák jednotka, tak si myslím, že Price by nastúpil na max 10 zápasov a to by fanúšikovia neprežili... Ináč takto Montreal stráca dosť šancu o Play Off. Som zvedavý, čo vedenie spraví. Určite to nie je kvôli tomu, že je Jaro Slovák. Veľa ľudí ani nevie, kde je Slovensko a že vôbec existuje...
Ani preto, že je Kanaďan.
Deje sa to preto lebo Price mal byť/bol leitmotív Boba Gaineyho ako GM u Habs.
Obetoval na neho #5 pick a poslal kvôli nemu preč Hueta.
Ano Price bol klasicka medialna hviezda a oblbovak na ludi...Par sloganov,par porovnani s Royom a frantici v Canade sa chytili.Price bude pre vacsinu z nich jednotka,aj ked odchyta 15 zapasov za sezonu.....a to uz je tazke nieco proti robit.Ale Jaro je ticho robi si svoju pracu a je trpezlivy.Plody svojej prace uz bude coskoro zbierat!!!!
Jaro zachytal spolahlivo,ale skoda toho posledneho golu.Pokazil si tak statistiky a aj dojem z vykonu.No MTL su dolezite 2 body a tie Jaro pomohol ziskat....
Zapas s Oilers Jarovi vobec nevysiel...Teda co sa tyka aspon golov.Lebo tie boli min. z kategorie lacnych.Ale tento raz mu pomohli spoluhraci a v najazdoch napravil slabe chvile zo zapasu a vychytal bod navyse a teda aj vitazstvo.

Najlepsie by bolo v dalsom zapase(ak bude chytat) nejaky ten shutout,lebo pomalicky klesa aj v statistikach.....Ale na druhej strane vacsinou vyhrava a to je teraz to najdolezitejsie.
Jarko, Jarko, Jarko... Nepochopím tohto chalana. Kebyže som v jeho situácií a mám inú povahu, tak by som sa asi zastrelil. Čo chytá, tak Montrioš zatiaľ neprehral. Dnes pekných 19 zákrokov z 20-tich striel... Som zvedavý, že keď prehrá, či pôjde už na scénu Price. Ak hej, tak by som sa na jeho mieste na to vysral.
Proti rangers vela roboty nemal.Ked si to tak zhrnem,tak rangers nemali ani sancu.Ten gol bol z kategorie stastnych-smolnych,tam Jaro vela urobit nemohol.Tam to bolo o tom,ci ho ten tecovany puk trafi,alebo nie.Zatial vyborna snura vitazstiev,tak snad este na par zapasov to potiahne.
Tak dnes moze Jaro vyrovnat klubovy rekord Theodora v pocte vitazstiev v rade.Tak dufam,ze sa mu to podari a nezakriknem to....Vela stastia Yaro!!!
869 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES