Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Jaroslav Halak

Hráči National Hockey League a všetko okolo nich.

:) Také mě přijde ta nová maska je jako dvojče Priceho masky.A mám dojem,že jsem ji již viděl dřív na webu Montrealu z předsezóní Jardovi přípravy.Mám dojem,že je to pouze treningová maska.Ale to nevím určitě.Původní Halákova rohatá,červená příšera se mě osobně líbila víc.Je svým způsobem originální. :frajer2: Nutno ovšem podotknou,že se mi také nepovedlo řádně identifikovat,co na té modré masce Jarda ve skutečnosti všechno má.V podstatě je jedno ve které masce Jarda nastoupí.Hlavně aby mu to,,čapalo!!!!" :thumbsup: A pokud skutečně nastoupí v Air Canada Centre,tak se má opravdu na co těšit!!!!Pro mě by to byla i satisface za loňský rok,kdy v posledím zápase proti Torontu dostal přednost před Halákem po zranění nerozchytaný Huet.Pro Kanadu je to derby dvou kultur a jazyků/angličtiny a francouštiny/ Jedním slovem souboj provincií Ontario - Quebeck.Fanoušci na obou táborech neodpouští mizerný výkon svého mužstva.Vždyť,jak by před ostatními vipadali!!Je to prestižní událost,a přestože Toronto prakticky ztratilo šanci na PO,určitě nedá kůži zadarmo!!!Jarda si s určitostí zachytá!!!!!!
No podla mna tuto masku este nemal,ale tiez som si neni isty...Je to dost tazke rozlustit co tam je ,ale zda sami,ze nejaka prisera tam je,dole na brade je logo MTL a na pravo je sa mi zda silueta mesta(asi MTL)...a vzadu ma opat slov. vlajku....
No dufam,ze Jarovi sa dnes zadari...GL,Jaro!!
No ved zajtra uvidim ak zozeniem nejake foto po zapase na internete ci mal tuto masku co si sem dal jej obrazky, alebo mal tu co mal aj pred tym. :roll: Lepsie by bolo, keby ma tu co aj mal, ale v podstane je to jedno, ale na tu staru som bol zvyknuty. :) Samozrejme je to jeho vec aku masku si da hlavne je nech sa mu dnes v brane proti Torontu zadari a keby vychyta take cisto konto nebolo by to odveci. :)
:) Jarda Halák odchytal svůj standart.Za obdržené góly nemohl!!!! :yes: Tentokrát mu v rozhodujících chvílích nepomohli naši obránci.Škoda,zbytečně mu kazí branková průměr. :thumbsdown:
montreal píše::) Jarda Halák odchytal svůj standart.Za obdržené góly nemohl!!!! :yes: Tentokrát mu v rozhodujících chvílích nepomohli naši obránci.Škoda,zbytečně mu kazí branková průměr. :thumbsdown:
Aj tak má priemer výborný :)
Jarovi sa nezadarilo s novou maskou, ale to nevadi aj tak si super Jaro. :clap: Jaro inkasoval od hracov Toronta 4 goly. Zlikvidoval 33 striel. Alex s tou novou prilbom si mal pravdu. :wink:

Zopar fotiek Jara s novou prilbou zo zapasu Montreal vs. Toronto. :)

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
ma dobre betony :cool:
Obrázek nooo, tak Jaro ma svojim vynovenym maskovym vyzorom prekvapil :thumbsup: dufam, ze sa dostanem k takemu maskovemu zaberu, ktory by stal za editovanie do nasej mask. gallerky :) a ktory by nasledne okomentoval montry, ktory masky rad a zvlast ak ide o brankara jeho timu, nie je co riesit :frajer2:

inak na zadnej strane je jasne znazornena svk trikolora :slovakia2: (tam to tusim nemenil)

Obrázek

ty jo, ak ten Montreal predsa len narazil na mackov v PO (my to uz nepustime!) to by bolo ine kaficko :roll:
Obrázek
Tá maska nemá chybu!Moja obľúbená farba-modrá :)
montreal píše::) Dobře chorche.Neuvědomil jsem si že ti Ruutu jsou dva Jarkko a Tuomo.A abych byl upřímný příliš ani Tuuoma Ruuta neznám.Vim.že chvilku hrál v Chicagu,kde relativně byl nadprůměrný hráč.Ze statistik jsem vyčetl,že měl dvě slušné sezony v Chicagu s 44 a 38 body. V letošní sezóně má ze 69 zápasů 7 gólů 19 asistencí 26 bodů ve dvou klubech a je v současnosti majetkem Carolina Hurricanes.To se ti zdá chorche hvězdná statistika?Mě tedy rozhodně NE!!!!Možná je to slušný hráč to se nepřu,ani to neberu!Ale měnit ho za golmana Haláka :thumbsup:?Ani náhodou,Halák má pro nás větší cenu!!!!!O tom ještě uslyšíme o tom jsem bytostně přesvědčen!!!!Na tom trade bychom prodělali,v tom mě nepřesvědčíš!!!!Platí co jsem řekl!!!Do Montrealu bych Ruuta nechtěl,ani jednohol!!!!!A už vůbec NE za Haláka!!!
Si sa uvedomil. Ruutu konecne zacal hrat, ale az za Carolinu, no co, je to v pristupe, Laviolette, ci kto ich tam trenuje, je zjavne citlivejsi trener, nez Savard.... Ruutu JE superhviezda, oproti Halakovi kedykolvek, to by museli ist do CHicaga minimalne 2 dalsi 1st-line hraci! Za Ruutua. Ze Halak! To by ste sa nam vysmiali takym poskrabkom! Ja Halakovi fandim, ale na Tuoma nema!
Cely zapas som nevidel,ale Jaro nechytal zle.Az na ten druhy gol,ktory mal chytit,to nebolo zle,ale prehrali a navyse s TOR...Ale urcite to nebola Jarova chyba!
Mne sa ta maska pozdava.Este rozlustit,co tam vsetko je:D
Toto video Jara ste uz mozno videli a je mozno pre vas uz stare, ale kto nevidel oplati sa ho pozret a mozte si ho pozret aj ty co ho uz videli. :) :arrow: http://www.youtube.com/watch?v=iSFZwOKxBTw
No, pekne video, vidno, kto v Montreale je skutocna hviezda!
chorche píše:No, pekne video, vidno, kto v Montreale je skutocna hviezda!
No, ale dostava malo sanci chytat a teraz uz play-off asi nedostane ziadnu. :cry:
:) Když urveme teď vítězství v Bostonu,tak proč by Jarda nemohl dostat příležitost doma?
Ale teď vážně!!!Price odvádí skvělé služby a má tendence po vzoru Brodeura odchytat úplně všechno!!!!!Trenér Carbonnou poněkud v tomto směru podléhá tlaku fanoušků a medii a staví jen Careye!!Jsem skeptik!!Zřejmě se do branky během PO Jarda nedostane!!!!Nadruhou stranu nás místo brankáře určitě netlačí!!!Price chytá spolehlivě!!! :thumbsup: To spíš útok je málo efektivní a málo proměňujeme brankové příležitosti!! :cry: Musíme s tím konečně něco udělat!!!! Chtělo by to probudit především Plekancovu řadu!!!! :P Nějak se podezřele trápí!!!!!Ale především!!!Vrátit se k důrazu a nasazení z prvního utkání!!!!!!
x-men píše:
chorche píše:No, pekne video, vidno, kto v Montreale je skutocna hviezda!
No, ale dostava malo sanci chytat a teraz uz play-off asi nedostane ziadnu. :cry:
To by bola osudova chyba - dufam, ze bude! Bez poriadneho brankara to nejde, ze? Tak preco tam nedat Halaka, ktory poriadnym brankarom na rozdiel od toho myvala kanadskeho je?!
chorche píše:To by bola osudova chyba - dufam, ze bude! Bez poriadneho brankara to nejde, ze? Tak preco tam nedat Halaka, ktory poriadnym brankarom na rozdiel od toho myvala kanadskeho je?!
:) Dnes nám Price jasně vyhrál zápas a nebylo to poprvé!!!!!! :thumbsup: Kdy už konečně chorche pochopíš,že nemáš pravdu?Nejen,že máme vynikajícího prvního brankáře ,ale určitě i výkonnostně lepšího,než je Jarda Haláka!!!Je mi líto,je to prostě nepřehlédnutelný fakt!!Carey Priceho :moj: chválí i trenér Carbonnou,který ho má podstatně víc na očích,než ty chorche!!Určitě by nestavěl horšího brankáře,když jde o tak důležitou věc,jako je PO :!: :!: :!: :!: Halák pro srandu nesedí na střídačce.Je zkrátka o něco horší než Price!!V současnosti neberu ani ten kanadský faktor,který Pricemu ze začátku základní části pomohl okamžitě se dostat do branky!!Carey Price vede statistiky celé PO!!!!!!!!!Ze 4 zápasů má průměr 1,2 a procentuální úspěšnost 95,65.Šlo na něj 115 střel a dostal 5 gólů :thumbsup: :taptap: :taptap: :taptap: .Opravdu nepotřebujeme v bráně něco měnit.S tim se musí prostě Halák smířit a i ty chorche!!
„Od prosince chytá naprosto skvěle,“ řekl trenér Canadiens Guy Carbonneau. „Z tohoto hlediska nám došlo, že se mu bude dařit také v play-off. Zatím naplnil naše očekávání a stále se zlepšuje.“ :moj:
Dokonce tentokrát ho chválil i soupeř :taptap:
Je to skvělý gólman,“ řekl Glen Metropolit. „Chytá velice rozvážně. Všechny naše střely odrážel do rohů.“ :yes:
Price je fakt dobry. V monteale maju velmi dobre hodnotenie brankarov a ich potencialu do buducna. Jaro mal mensie vykyvy zatialco Price je takmer bezchybny.
vsetko najlepsie k meninam Jaro..... :cool:
Aj ja sa pripájam ku gratulácii, takže všetko najlepšie Jaro. No a už by aj Jaro mohol dostať šancu chytať proti Philadelphii najbližśi zápas, keď má tie meniny. To by bol pre Jara dobrý darček, ale to sa poďĺa mňa nestane, lebo Price nechájú chytať, keď aj za jednu tretinu dostane 4 góly, ale nejdem sa k tomu radšej vyjadrovať.
nieso si isty ci aju v kanade eno jaro ale ali by vediet ze a eniny :-D podla na si zu nezachyta lebo price podava veli dobre vysledky
kokos Halak sa tam musel riadne nudit. Dve strely nanho isli.

Inak myslim ze je velmi velka sanca ze Halak bude chytat dalsi zapas. Price potrebuje sediet jeden zapas. Neviem preco tomu tak je ale zretelne to robi brankarom dobre. Po tom jeden zapas odsedia znova chytaju dobre. Ono sa proti timom ako je Philadelhia nechyta dobre. Ziadne obliehanie a sprska menej nebezpecnych striel na rozhybanie. Naopak raz za cas ale zato nebezpecnejsie sance a z velkym dorazom zahrane zo strany philadlephie.
debil píše: Dve strely nanho isli
bacha na vec, za stavu 3:0 pre Flyers poriesil prave z tych 2 striel jeden zo zakrokov noci..zlikvidoval 108% sancu Flyers..
photo ukazka 8)
Obrázek
No debut v PO ma za sebou aj Jaro.Sice to bolo asi dost "nudne",ale pri tej sanci sa ozaj predviedol.
Prcie dostal ozj lacne goly a urcite to nerobi v jeho hlave dobre.Je to vsetko na Carbovi.Nechcel by som byt v jeho kozi.
Inak vsimli ste si,ake podobne veci sa deju s Jarom aj s Buddym?Obaja minulu sezonu boli jednotkami(koniac zakl.casti).Obaja vytlacili Aebbyho,obaja nepostupili do PO,obaja isli do PO ako dvojky,obaja teraz bojuju o svoju prilezitost,ked sa "jednotkam" nedari a este jedno spolocne meno pre obe muzstva-Patrick Roy!!!
ObrázekObrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
869 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES