Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Hodnotenie KD 2022

11. ročník legendární draftovací hry.

Caute. tak prispejem svojim hodnotenim. najprv gratulacia petrikovi :klobuk: vyhra v takej konkurencii sa ceni. Len ci obhajis :P (psychopatovi co zabezpecil ze sa zucastnis treba poslat dakovny list na psychiatriu).

Tento rok to bolo kvalitne a vyrovnane. zly tim bol len jeden (co by stacilo vymenit 3 bekov aby nebol) a jeden bol druholigovy. ostatni spravili fakt good job a aj timy po 10tom mieste boli dobre.

moje hodnotenie:
15. rambo001-Detroit: Inak sa nedalo. neviem co znamenaju ti beci po prvom pare. ako tazko hodnotit tim co nedokaze branit a hlavne nepostavi oslabenie. mas tam presne jedneho weegara co hrava pk. zato na pp mas hned 6 bekov.. nedava to ziadny zmysel. po ghostovi/barriem stacilo 3x potiahnut prakticky za tie prachy a cele to mohlo dopadnut inak.

14. Cathy-Washington: Tu sa neuvaril zly tim, ze tim.. len nejak kvalitativne je v inej lige. on by mozno aj fungoval v nhl nejako a zabojoval.., ale v kd? V kd je 15 timov co vyberate hracov z 32 timov. ten tim tu musis zlozit lepsi od sc winnera minimalne, nie top 15 draft pick v reale.

13. mirah-Vancouver: pacila sa mi brana.. inak privela vancouveru.

12. Mitch-Calgary: tim celkom podla mojho gusta. ale obrana to zraza dolu. deangelo by nemal byt v prvom pare v konkurencii kd. vyborne druhy par vykryty cheap forslingom, ale zabity gudasom. proste gudas do 3tieho paru by bol super( na to je drahy) a v druhom je skodna.
plus take veci ako zraneny duclair, to su zbytocne bodiky dolu.

11. Minonkysk-Toronto: velmi dobry tim, ale uprimne, nebolo cez koho u mna byt vyssie. podla mna trochu slabsia second line na kd. do toho sonny milano bez zmluvy v tretej (preco)? stvrta lajna soft soft soft.. ako v poslednom rocniku by taketo chybicky krasy tolko nezavazili, ale v tejto konkurencii u mna cislo 11..

10.Hynaijsz-Tampa- je tam zlepsenie. vyrazne. top six, super. 4ta lajna u mna ze mnam. tretia typologicky tiez, len taky eller nekonkuruje timom vyssie od teba. a u bekov je to take, ehm. zbytocne vyhodene prachy na beara. severson dunn aj drysdale su proste o post vyssie ako by v kd mali byt. treti par fajny.

9. Streetman-Pittsburg: tu som mal podla pickov co som sem tam zazrel velke ocakavania. nesklamal si. vyssie nie si, ze ta top 6 je taka stredna. 3 lajna za mna jedna z najlepsich, ale zase 4ta sa mi nepaci vobec. donato heinen su hraci co so mnou nic neurobia, skor naopak. kampf je dobry, ale na top tim kd? ta lava strana obrany tiez. je proste dobra, ale timy vyssie to zvladli nadraftovat o kusok lepsie.

8.danny-Boston: dalsi z timov co ako streetmanov co sa mi podla draftov pacili a bol som zvedavy na celok. paci sa mi tento tim. co sa mi pacilo menej oproti ostatnym je ta tretia lajna. sheary nic moc a nie som velmi fanusikom granlunda v tretej. v stvrtej ma az tak neberie sanford, ale to su fakt prkotiny. v obrane by som v 3 pare nekombinoval siegsa a brauna. ten siegenthaler bol dobra trefa a to sa dalo vyuzit trosku lepsie (2 par a usetrene prachy buchnut niekam inam). brana je vyborna.

7.Anty Chicago: tento tim mi prisiel tak v limbu. zdal sa mi lepsi ako tie predosle spomenute a zaroven mu kusok chybal do top 6 kde to bolo medzi nimi u mna o vitazstve.
neviem. tento tim od najlepsich delila asi brana (ak jarry tak lepsiu dvojku ako elliot). a ten strome v top 6 no. to uz su drobnosti a osobne preferencie. chybal kusocek.

no a teraz top 6. tu uz poriadne neviem co rozhodlo. sympatie k draftnutym hracom, nejaka ta lajna co mi sadla/nesadla. nejaka prkotina co sa mi zazdala, 2x som na nu zabudol a potom sa zas vynorila.. ako som napisal po hodnoteni, u mna mohol vyhrat ktokolvek z mojej top 6. to tu uz nieco kritizovat je tazko, tie timy su super- tak to nemam ani narok. uprimne o trosku som bol tvrdsi k skusenejsim harcovnikom hf.

6. Rono-Philadelphia: vsetko sedi ako ma byt. 6ty z nich len preto, ze sa mi nepacil halak ako dvojka, trochu mi chybala produktivita v 4tej lajne. cele je to super vyskladane, ale osobne mi ten tim neprisiel sympatickejsi ako vyssie umiestnene.

5. JoeS-Carolina: dlho som mal tento tim na vitaza. stale som rozmyslal, joeS ci petrik je lepsi, nakoniec jeden cislo 5 a druhy 4 :D tu bol len te comtois v tretej lajne co mi vadil, za tie prachy sa to dalo lepsie, inak by si bol asi cislo 1 u mna. a taka blbost pre mna, ze coufield na pp1 a p. kane na pp2? tak to teda nie! sup 5ty flek.

4. petrik-Seattle: vitaz. u mna 4te miesto. tam to bolo o sympatiach k hracom. top 9 luxusne. obrana wau. tam napr strhol body asi len ten girard. zranenie vazne a ani pred nim sa mi poslednu dobu nezdal uplne ze dobry. a tiez osobna preferencia pri dvojke. kahkonen u mna nie je az tak vysoko.

3.Heny-Florida: ono som si pri tomto time parkrat povedal..Ale ved je stary..Ale ved je drahy, Ale ved sa dal vybrat lepsi.. Ale! ono to funguje. logika nepusti. je to sakra dobry tim. 3ti asi len pre zranenie potkana.

2. Redy-Colorado: po prvom nastrele som mal tento tim na 1 mieste. stale som ho potom porovnaval s ostatnymi, ze ci fakt je tak dobry..je. od vitazstva u mna ta delila ta 4ta lajna.

1.Connor Mcdavid-Edmonton: na tento tim spolu so streetmanovym a dannyho som sa tesil najviac. uprimne v tejto top 6 sa tu dalo asi najviac skritizovat obranu oproti dalsim superom. Napriek tomu je u mna tento tim jednotka. trafil si vela hracov co ja mozem, dobre ich vyskladal. top 6 za mna luxusna, sam by som to neskladal lepsie keby chcem. kaprizov-mac? uf, huberdeau s hintzom? cela tretia lajna su tiez oblubenci. a vo stvrtej luxusne crouse, trenin. haulu ja nemusim, ale je to najlepsia bottom 6 v tomto rocniku u mna. v tej obrane, v tom druhom pare malo byt lepsie meno.. ale zase treti par oblubenci. v brane najlepsi golman za najviac prachov a neprejavilo sa to na hracskej kvalite. nemohol som inak, len za jedna :thumbsup:
Tak, přidám i moje hodnocení. Možná nebudu psát konkrétně k týmům, ale udělám to podobně jako dunim nade mnou. Jak jsem psal dříve v chatu, neberte si to nějak moc k srdci, sami vidíte, že každý má jiné názory, výsledky byly různorodé, každý má rád něco jiného, jinak hodnotí atd. Klidně reagujte, jsem s tím v pohodě. A jestli jsem někoho hodnocením nebo umístěním urazil/naštval, tak se omlouvám, ale bylo to těžké seřadit.

1. petrik - Seattle Kraken

A jsme ve finále. Co asi rozhodlo ve tvůj prospěch vůči Redymu jsem zmínil. Brána není co řešit, Igor letos neměl konkurenci. Obrana výborná, v 3. páru bych možná hodil Goligoskiho přes ruku a nechal hrát Romanova a 7. bek Mayfield, ale to není žádná větší chyba. Girard potřeboval oživit, chudák letos v play-off nehořel ani tak jako loni, akorát se pak zranil. Furt je to skvělý hráč a letos celé léto ho někdo někam pomyslně trejduje. Sedl si s Mansonem, sedl by si i s lepším Pescem (sorry Joshi). Pesce je výborný, na tuhle roli je stvořený. Trošku jsem měl problém s tím, jak by fungoval ten první pár, protože oba jsou dost ofenzivní, ale na druhou stranu, oba nejsou vůbec špatní dozadu a tým s takovým párem by bránit ani nemusel. Theodora miluju, to víte všichni, Dougie je na tom podobně, za mě oba top 10 D v lize. Možná to vyzní, že oblíbenost u mě převažuje, už vidím ty kecy "No jo, Theodore a Zegras první, Terry druhý". Ale quality first.

Líbí se mi 4th line, dal bych možná Nieta a Isaaca jako 13th. Ale Lundestrom mi vlastně nevadí, i když jsem si dělal z něj srandu. V téhle roli by mohl být ucházející, jenom Eakins ho hraje na 3C až moc, dělá z něj shutdown C, což není. Jedné, co bych udělal, je, že bych vyměnil Boldyho s Lafrenierem, Crosby je furt dobrá volba na 1C, Tkachuk by mu mohl sedět, i když mám radši bráchu a Brady je kapku overrated. Hodil by se tam ale další playdriver jako Laf než powerforward Boldy. Ten by naopak mohl s Danaultem a Folignem vytvořit perfektní shutdown lajnu. Danault a Foligno je elitní defenzivní duo, které pro mě zahrálo na správnou notu.

No a možná to vyzní pateticky a že jsem jakože homer, ale nejvíc mě zaujala 2nd line. Zegras si u mnoha lidí sám zavařil těmi kousky, takže teď každý vidí jen jeho parádičky a zlehčují jeho přínos. Což je úplná ko*otina, je to pořád elitní mladý C, skvělý vision, underrated střela pořád, hockey IQ a obrovská osobnost hlavně. Jeho přístup je nakažlivý, hrozně pozitivní persona a skvělý útočník. Velmi cením tu zkušenost v té lajně, kterou dodá Giroux. A tady jdu proti proudu, protože toho nemám rád, ale pomůže Zegrasovi s vhazováním, které mladým centrům ne vždy jde. Pořád je to skvělý hráč dopředu i dozadu, playmayker i střelec. A k nim slovníkem Boba Murrayho "big body who can skate" :giggle: Tuch snad vydrží zdravý, start v Buffalu se mu povedl, jak říkám, je velký, ale má powerful stride, ideální complementary hráč k těm dvěma geniálním hokejistům. Za mě skvělá 2nd, která doplnila super 3rd i dobrou 1st.

Bylo to těsné, ale takto jsem to vyhodnotil. Možná za pár týdnů by byl Redy 1st, nevím. Top 2 bych ale neměnil, tihle dva mírně odskočili, pak vyrovnané 3-5.

Každopádně petrikovi moc gratuluju k celkové výhře, skvělá práce.


2. Redy - Colorado Avalanche

Jsme na druhém místě a já jsem poměrně nemile překvapený, že Redy skončil až pátý. Redy vždy v KD u mě patřil k top 5 a nepamatuju snad od něj slabý tým, vždy dokázal vytvořit něco, co se mi hodně líbilo a bylo mi blízké. Musím říct, že jsem dlouho pak překlikával mezi Redym a petrikem a furt si nebyl jistý, kdo má aspoň malinký edge. Opravdu o pičný chlup a za mě bomba tým.

Kuemper v pohodě úplně, PO bych nebral v potaz, zranění, krátké období. Ono je prostě fakt, že ten tým skládáš na 82 zápasů + PO.. Prostě krátký slump může mít kdokoliv, takže pokud někomu Kuemper vadil, mně teda rozhodně ne. Neměl jsem vůbec problém s pravou stranou obrany, Letang starší, úroveň drží, Dobson ok. Možná rozhodla v prospěch petrika levá strana obrany. Morrissey i Orlov oba za mě asi moc, viděl bych oba nejlépe až v tom 2. páru a trochu mi tam chyběl 1LD. Chválím Hagua.

Chválím 4th line, Engball i Evans volby, které se mi pro 4th line líbí. Balcers ok, klidně mohl hrát i McMichael. Velmi se mi líbí 3rd line, Connor Brown je furt kriminálně podceňován na můj vkus, dobrý middle 6 borec, Cozens roste taky v solidního útočníka. A Eriksson Ek z toho dělá fajn shutdown lajnu, která se mi prostě líbí. Má top 10 defenzivního centra ligy (možný i výš, miluju ho), má dva potenciální scorery, kteří umí i dozadu a umí být i nepříjemní. Díky té 3rd line mi nevadí ani trochu soft 2nd, kde zase Copp je fajn complementary player pro hračičky Barzala s Terrym. Tady jsem možná bias, ale na tu lajnu v O-zone by bylo radost pohledět.

No a vlastně, i když jsem jako shutdown lajnu označil tu třetí, skvělá dozadu i dopředu i i první lajna. Matthews je po boží sezoně nejen střelecky, ale i defenzivně, úplně bez debat. Tkachuka já osobně miluju, další bomba hráč skvělý na obou koncích hřiště, navíc s Matthewsem hráli ještě v U18, pamatuju si je naživo z turnaje pěti zemí v Kravařích, spolu s nimi hrál Roslovic. Marchessault je pořád underrated, dobrý hráč, má skill, umí nahrát a je výborný střelec. Té první lajně nic nechybí.

Celkově obrovská pochvala, je tam plno oblíbenců (Tkachuk, Terry, Ek), ale navíc v rolích, kde by jim to sedlo. Za mě vynikající tým. Ale nic jiného jsem ani nečekal.

3. Joe S. - Carolina Hurricanes

A jdeme na stupně. S Ronem a Henym fakt o prsa korejské ženy celkově. Tady by se možná zkušenější backup hodil, jakkoliv Oettingerovi věřím, tak ten jeho play off heroics nemusí trvat věčně. Ale není to zase nic, co by dělalo problém. Ten tým dostala na 3. místo ta overpowered obrana, co si budeme podívat, best in the bussinness. Z jedné strany tě to dostalo na 3. místo, z toho druhého ses možná připravil o vyšší umístění. I když možná ani ne, kdybys neinvestoval tolik do obrany, byla by slabší. Kdo ví, to už se nedozvíme. Každopádně tam není co řešit, Fox, Slavin, Seider, Rielly, nepotřebuje komentář. Také KA Miller fajn.

Jenže prostě zákonitě ti ta obrana ubrala vepředu. Ono by nebylo marné sestavit top obranu, ale to by chtělo k tomu mít alespoň top 5 útok, což tohle bohužel není. Taktika ti úplně nevyšla, první kola jenom obránci a pak jsi prostě už ten útok tak nějak slepoval. Nahánění za galcaticos obranou znamenalo, že útok utrpěl. Kane ok, dokázal bych si ale představit lepší centry. Všichni 3, s Trocheckem 4, jsou v podstatě v rámci této hry za mě 2C max. Mangiapane taky fajn hráč, ale že je někdo underrated a má dobrá čísla v menší roli, to z něj nedělá automaticky hvězdu (to je celkově problém u více týmů, že si říkali "wow, fajn advanced stats, chválí se, dáme ho vysoko"). Ti hráči často nemají svoji roli jen tak pro nic za nic.

Comtois sice doplatil na debila Eakinse, ale i na svůj přístup a momentálně se vůbec divím, že jsi ho vůbec bral, natož ho cpal do 3rd line. Za mě hodně zvláštní pick. Líbí se mi Landeskog, Caufield, ale celkově prostě za mě ten útok nemohl aspirovat na top 2 ani když jsem vzal v potaz tu obranu. Příště možná trochu vyrovnanější roster a můžeš pomýšlet výš.

4. Rono - Philadelphia Flyers

Kurvaaa, už jsem to měl napsané a musím znovu. Honibrk naprosto ok, tam není co řešit. Backup řešit nebudu :giggle: Obrana fajn, top pair je naprosto top, není co řešit. Třetí pár mě neuchvátí, ale ani mi nedělá až takový problém. Vet presence Edlera může pomoct, v menší roli furt není úplně špatný. Ale zas to není nic, co by úplně posunulo ten tým nahoru. Druhý pár sis zhodnotil sám. Sanheim je dobrý, i když být nejlepší u Flyers není tak těžké :jn: Každopádně je dobrý, stejně jako Bouchard, kterého mám fakt rád, je to top mladý bek. Ale dohromady mi nefungují vůbec. Ať už typově, zkušenostmi, volil bych jen jednoho z nich asi v top 4. Asi dokážu pochopit, proč ti tady někdy strhl body pomyslně.

Bellemare je furt využíván top týmy, můj typ to není, volil bych asi jiného 4C, ale proč ne. ZAR a Cousins ok, jsem naštvaný, že jsme nepodepsali ZAR a bude zas hrát Grant. ZAR je super 4th liner. Co se mi na tom útoku asi nejvíc líbí, tak je 3rd line. Ta by mohla fungovat, Nino je dobrý playdriver, Gourde by si mohl vzpomenout s lepšími soupeři na Tampa období a Roy je solidní bottom 6 player, schopný dát gól. Já jsem velký fanda Hughese i Robertsona, ono vlastně i Bjorkstranda s Ehlersem, ale celkově tam malé mezery vidím. Ani ne mezery, nevadí mi Hughes jako 1C ani Kadri jako 2C po této sezoně. Kadri s Forsbergem by mohli fungovat dobře, ale Bjorkstrand i Ehlers jsou oba za mě trošku kontraproduktivní a šiklo by se tam asi jedno ještě lepší RW, jakkoliv je mám rád. Takže u mě ta top 6 asi nemá tolik minusů jako u některých dalších, ale stále není dokonalá. A to hodnotím kvalitu a ne sympatie, protože tam by to šlo Forsbergem dost dolů :giggle:

V konečném důsledku to za mě je velmi dobrý tým, top 5 byla s přehledem a rozdíly tam už byly malé, rozhodovaly maličkosti. Každopádně dobrá práce.


5. Heny - Florida Panthers

Top 5 bylo u mě na minci, Henyho jsem osobně sám čekal u sebe výš. Líbila se mi kampaň ohledně brankoviště, asi i pomohla, já proti té dvojici osobně nic nemám, ale prostě byly týmy, které tam měly přednost. Obrana se mi líbí, líbí se mi první pár, líbí se mi moc třetí pár, tam žádný problém. Nelíbí se mi moc Petry teda, declinuje, měl tough year a dovedl bych si tam představit lepšího hráče. Kylington fajn, ale za mě ještě pořád vysoko taky. V podstatě jsou to 2 3rd pairy a jeden top pair.

Lizotte a Kaše fajn 4th libe, Kaliyev je u mě trn v oku bohužel. Elitní release, na PP fajn option, ale je to líná prdel, která je bez puku na ledě k ničemu. Čísla až tak mizerný neměl, Kings ty jeho nedostatky docela dobře zakryli, ale i tak. Do 4th line a ještě k těm dvěma nevhodný typ. Top line je super, o tom se nemusíme bavit, Marchand s Nichushkinem dodají McDavidovi scoring i elitní hru dozadu. Middle 6 je na mě až moc plná one-season wonders. Bennett a Thompson jsou za mě v téhle konkurenci spíše 3C, takže jeden z nich v té 2nd je docela nepatřičný. U Thompsona nebo Rodriguese nevím, jestli mám věřit ve stejný ročník. Takže celkově 2. pár a middle 6 zapříčinily "až" páté místo.

6. Anty - Chicago Blackhawks

Za mě podobný případ jako Connor, jako říkám, klidně by mohli být i naopak. Jarry ok, tam asi nemám problém. Giordano - Jensen super jako 3rd pair, Sergachev v 1. nevím nevím, nelíbí se mi tam, ještě vedle Carlsona, který potřebuje větší jistotu vedle sebe. Ferraro se typově hodí ke Klingbergovi, ale celkově na 2nd pair za mě moc vysoko.

Líbí se 4th line, moc se mi nelíbí Barbashev a vlastně ani Kapanen, který má rychlost, ale tak nějak postrádám sám u něj jasný názor, jaký je to vlastně hráč. Bral bych k Lundellovi asi osvědčenější 2-way options než tyhlety dva. V té top 6 vidím určité vzorce. Nylander + Tavares. Asi budiž, i když za mě už dost možná JT declinuje pomalu. Strome měl fajn rok, ale 2LW je na něj asi až moc vysoko a tihle dva by k sobě snesli něco jiného než zrovna Stroma. Marner - Stamkos, beru, Marner a Stamkos je v podstatě horší verze Matthewse, shoot first C, ale o level níž. Neměl bych s tím problém, ale zase mi k tomu vůbec nesedí ten Raymond typově, tam by to chtělo někoho jako Kreider třeba. Taktéž jako u Connora mi chybí jasná matchup option a ač je kostra dobrá, pořád do té top 5 něco chybělo.

7. Connor McDavid - Edmonton Oilers

Pro mě největší překvapení/zklamání. Normálně jsem chvíli uvažoval o tom dát ten tým i někde k 9ce nebo 10ce. Několikrát jsem si ho projížděl a prostě na to, jak je sexy, mi pořád prostě něco chybělo a čekal jsem od Connora asi více. Dost podobné s 6kou Antyho, ti dva byli na minci, plus minus stejná kvalita a dali se i prohodit.

Vasil ok, jasnačka. Pelech fajn. Brodie - Černák budiž, shutdown pair, 3rd za mě nezajímavý, ale pořád mi chybí jednička. Ano, Doughty se z té svojí letargie probral, zlepšil se znovu, ale ne, u mě to prostě už není jednička. S tím útokem by asi na té 1. PP byl fajn, protože tam s tím útokem může hrát kdokoliv. Ale chybí mi tam prostě klasický moderní bek číslo 1.

Nechápu, že NAK sedí v té konkurenci bottom 6, která za mě není moc dobrá. Stephenson ok, ale prostě vzhledem k té offense 1st top 6 bych chtěl 3rd line se schopností bránit top lajny soupeře, tady to tak není, i když mám rád Nečase i Stephensona, tady ta lana za mě ne. Druhá ok, taková Dallas lajna, kde místo Robertsona je Huby, asi může být. První je dělo, pokud by Kanovi nejeblo v palici teda, ale MacK s Kaprizov by mohli být deadly duo. Ale celkově ten tým na mě volal "Jsem sexy, ale něco mi chybí a nefunguju."

8. mitch - Calgary Flames

Přijde mi až neskutečné, že spousta lidí měla mitche tak dole a já jako ve středu pole cca. Osobně (no offense) jsem od něj čekal trošku horší tým, mitch umí být osobitý, ale překvapil mě. Jsou tam chyby, ale kupodivu to až tak nerušilo to, co se mi tam líbí. Nejsem moc fanda MAFa. Teda mám ho rád jako osobnost, sympaťák, ale kariérně je prostě pořád hrozně overrated. Ale budiž, Raanta je top backup, u něj je akorát škoda, že je furt zraněný.

Cole za mě out, klidně prohodit s Middletonem. Whitecloud fajn 3rd pair. Gudas v top 4 je úlet, z druhé strany Forsling měl výborný ročník a jsou sehraní, jako není to tak sexy na první pohled, ale zas to funguje. Dost na váškách jsem ohledně toho páru. Toews je jasnej, top D, skvělý bek, kterého já osobně žeru a za jehož trejd by měl Lou doživotně fandům Isles platit odškodné. DeAngelo je sice ko*ot, radši bych ho viděl v menší roli, ale Toews je schopný jeho defenzivní nekvality skrýt aspoň z části. Je to dost one trick pony, ale jeho PP produkce je pro tenhle tým klíčová, jelikož to je jediný hráč schopný dělat QB 1. PP.

4th line za mě nic moc, ani dobrý, ani úplně meh, 3rd se mi až tak nelíbí, chtělo by to lepšího centra, Hodně by pomohlo prohodit Killorna s Duclairem. Killorn v té top 6 působí nepatřičně, Duclair by skvělým two-way Palátovi s RORem dodal speed a scoring touch. Takto je ta druhá lajn super jako shutdown, ale trošku už ji chybí směrem dopředu zase. Point a Rantanen fajn kombinace, Perrona mám rád, ale tady už je to na můj vkus možná moc střelců. Ale nemám s tím extra problém. Chápu to, s čím to mitch skládal, jasná identita, je to play-off tým až na tu 3rd line. Za mě hodně fajn.


9. Streetman - Pittsburgh Penguins

Za mě čistě jmenovitě fajn a nedivím se, že spousta lidí mělo ten tým výš. Za mě asi nejlepší z toho packu 9-14, ale i tak mi to celkově úplně nesedí. Brána ok, jsem velký fanda Sorokina a beru ho. Možná by se hodil lepší backup, ale nevidím to jako problém. Makar je jasný, Spurgeon super jako 2RD, bez problémů. Trošku mám problém s levou stranou, Brodin za mě ok, možná bych uvažoval o něm spíš jako 2LD, i když k Makarovi asi sedí. na Mathesona v téhle hře top 4 za mě určitě ne. Hakanpää je meh, big hits a to je vše. Jsme na něm fajn vydělali, když jsme ho nechali hrát chvíli s Fowlerem, získal renome a furt získává angažmá, i když je to dost old school typ.

Kämpf a Heinen za mě super a luxus na 4th line. Donato nic moc. Teď je to asi jenom můj problém, ale za mě Stützle jako winger > Stützle jako centr. Ale budiž, 3rd line je mladá a produktivní. Za mě, i když mám radši jiné 3rd line, bylo ok, kdyby v top 6 pak jasná matchup option, což není. Miller po té sezoně jako 2C dobrý, ale nemůžu si pomoct, ta lajna mi nesedí vůbec a to Bathersona mám rád. První lajnu jsi trefil do mého gusta, mám moc rád oba Rusy, Svech je boží, Buchnevich skvělý hráč (doteď nechápu ten trejd od Rags), Eichela mám i přes jeho chování rád a furt v něm je top 5 C potenciál. Snad zůstane už zdravý a po kompletní off season bude ready trhat obrany Pacifiku. Celkově tedy dobrý, ale něco tomu zase chybělo.

10. danny111 - Boston Bruins

Taky jsem koukal, že dost lidí mělo dannyho výš. Za mě brána dobrá, bez připomínek. Spíš jen Francouzovy zranění by mohli utavit Sarose jako se to stalo Preds, ale ok. Siegenthaler super, Braun už je na můj vkus meh, Pysyk byl sexy pick pár let zpět. Celkově se mi líbí ta top 4 vpravo, Ekblad a Andersson, ale Hanifin by asi zasloužil o pár níž a Dumoulin měl taky spoustu zdravotních komplikací. Asi mi tam chybí na levé straně první obránce.

Moc se mi skladbou nelíbí bottom 6, 4th line ještě budiž, i když taky ji moc nechápu. 3rd má ton of scoring, ale jako celek se mi moc nepozdává, a i když mám rád scoring ve všech řadách, od 3rd line bych čekal trošku něco jiného. Taktéž v 1. lajně za mě Rust trochu moc, skladbou se mi líbí 2nd line - playmayker Teuvo, střelec Guentzel, two-way centr Dubois. U něj je otázka, zda si vytáhne hlavu z prdele a místo fňukání, že nikde nechce hrát začne konečně hrát svou A game. Barkov s Connorem by zasloužili to křídlo lepší ale trochu no.

11. MinonkySK - Toronto Maple Leafs

Koukal jsem, že spousta lidí měla tenhle tým i výš, já jsem taky dost dlouho uvažoval. Freddie + Knight za mě fajn, obrana dobrá, Sandin - Durzi asi možná trošku moc ofenzivní, ale jako nemám s tím zas až takový problém. Moc nerozumím Hoglanderovi ve 4th line, Milano ve 3rd taky nevím nevím, Mám ho rád, štve mě, že jsme ho pustili, ale dost produkt Zegrase. Lehkonen za mě super, McCann taky, i když ho radši vidím na křídle asi.

Ta top 6 je jmenovitě super, ale pořád mi tam něco chybí nebo mi to celkově neštimuje. Možná by se dalo říct, že na tuhle hru spíš 2x 2C, i když oba mám rád teda. Trošku mi i k těm dvěma dobrým two-way centrům chybí nějaká matchup option na křídle. Ta křídla jsou v top 6 asi moc stejná, i když Garlanda i Bratta mám rád.


12. mirah - Vancouver Canucks

Opět těsno, Demko dobrý, beru, Reimer zbytečně drahý backup, který už nemá výkonnost. Obrana na můj vkus nemá moc identitu, Dermott ještě budiž, možná spíš jako 7D, ale sorry, Schenn je za mě úlet. Byram i Dumba fajn, ale každý by asi potřeboval trošku jiného partnera, Byram možná po sezoně, kdy byl neustále zraněný, snesl spíš 3. pár, i když potenciál má obrovský. Chychrun přes ruku s Chabotem, taky moc tu variantu nechápu.

4th line se mi nelíbí, 3C Horvat super, na tu roli super, Podkolzin a Tomasino (ačkoliv jmenovec a fajn prospect) not proven enough. Petterssona mám rád, Boesera taky, ale celkově mi ta lajna nepřijde úplně funkční. Nejvíc se mi líbí 2nd line, která je schopná hrát i dozadu, ačkoliv jsou všichni tři víc střelci, fungovat by to mohlo. Celkově mě to ale až tak nezaujalo.

13. Hynaijsz - Tampa Bay Lightning

Tady v bráně IP Lehnera trochu vykryl Husso, ale podle mě si zbytečně do brány investoval hodně, což se dalo využít jinde. Velmi dobrý 3. pár Kulak - Marino, tam to chválím. Drysdale ale se svými zatím mizernými výsledky v defenzivní činnosti vedle Dunna, nevím, ten pár se mi vůbec nelíbí. Taktéž Severson v 1. páru je trochu moc velká role pro něj. Miro je úplně ok, top 10 D v lize.

Útok je za mě asi ok, Eller už asi kapku za zenitem, Puljujarvi má ale solidní advanced stats, jen mu chybí finální produkt. Joseph dobrý, ale nevím, jestli by se do té lajny nehodil trošku lepší scorer s podobně two-way hrou Josepha. Konecny v top lajně za mě po letošku moc vysoko, i když mu věřím a mám ho herně rád. Meier zabral po dvou slabších sezonách, ale nevím, jestli by ta lajna takto fungovala dobře. Líbí se mi ale playmayker Thomas s DeBrincatem, k nim bych ale bral trochu jiné křídlo než Kyrou.

14. rambo001 - Detroit Red Wings

Rozdíl mezi 14. a 15. byl u mě pořád velký a celkově týmy 9-14 až tak moc od sebe nedělilo. Tady bych zkritizoval určitě obranu. První pár v pořádku, po nich ale bída. Ghost - Barrie, chudák gólman za nimi, Gustafsson a Schultz se divím, že si našli místo mezi 15 týmy, zvlášť při tom, kolik Schultz bere.

Útok nebyl špatný, jména dobrá, ale celkově to na mě nedělalo moc dobrý dojem. Malkin si chudák vyžral až 3C spot a zase dostal trošku nadprůměrná křídla jenom. Nejvíc se mi líbila druhá lajna asi, první fajn, ale "nekřičelo" to na mě žádným wow efektem. V bráně asi ok, i když Campbell má "a lot to prove" letos. V podstatě byl jednu celou sezonu jednička jenom, z toho půl sezony top a druhou půlku shit.

15. Cathy - Washington Capitals

Tady jsem bohužel neměl o čem. Obrana za mě relativně "meh", Fehervary moc vysoko, navíc přes ruku, Ceci v této hře, kde je jen 15 týmů, nemá co pohledávat. Taktéž třetí pár slabý. V bráně ok, Markstrom je furt po top sezoně, i když já asi nikdy nebudu jeho fanda. Ale tady to bylo v pohodě, za něj jsem nic nestrhával, top brankář.

Útok pak slabší, bottom 6 i vlastně 2nd line (Coyle a Yamamoto v 2nd je too much fot them). Kuzyho mám rád, ale asi bych si dokázal představit lepšího 1C. Budu to slovo používat asi často, ale trošku mi chyběla indentita.
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG