Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Toronto Maple Leafs - MinonkySK

11. ročník legendární draftovací hry.

Po 11 rokoch pritomnosti na fore, je toto moja prva ucast v KD. Napriek tomu ze od utleho detstva fandim Quebecu Nordiques a nasledne Coloradu Avalanche, tak som si vybral tim z Original Six:
Obrázek Toronto Maple Leafs
nakolko fanusikov Avalanche je tu este niekolko :cool:



Obrázek
Lineup
Jesper Bratt (RW,LW) {52} -- Dylan Larkin (C) {39} -- Nikita Kucherov "A" (RW) {22}
Carter Verhaeghe (LW,C) {69} -- Sean Couturier "A" (C) {112} -- Conor Garland (RW,LW) {129}
Sonny Milano (LW,RW) {262} -- Jarred McCann (LW/C) {249} -- Artturi Lehkonen (LW,RW) {142}
Andrew Cogliano (LW) {279} -- Colin Blackwell (C) {292} -- Nils Hoglander (LW,RW) {202}
Dominic Toninato (C,LW) {309}

Def pairing
Victor Hedman "C" (D) {9} -- Ryan Pulock (D) {82}
Mattias Ekholm (D) {172} -- Matt Roy (D) {159}
Rasmus Sandin (D) {232} -- Sean Durzi (D) {219}
Nick Holden (D) {322}

Goalies
Frederik Andersen (G) {99}
Spencer Knight (G) {189}


CAP HIT 82 361 667 $
CAP SPACE $138 333 $



1st Powerplay Unit
Jesper Bratt -- Dylan Larkin -- Nikita Kucherov
Carter Verhaeghe -- Victor Hedman

2nd Powerplay Unit
Conor Garland -- Sean Couturier -- Jared McCann
Rasmus Sandin -- Mattias Ekholm

1st Penalty Kill Unit
Sean Couturier -- Andrew Cogliano
Viktor Hedman -- Ryan Pulock

2nd Penalty Kill Unit
Colin Blackwell -- Artturi Lehkonen
Mattias Ekholm -- Matt Roy
Obrázek TORONTO MAPLE LEAFS

DRAFTOVE VYBERY
  1. 9. Victor Hedman - D ($7 875 000)
  2. 22. Nikita Kucherov - RW ($9 500 000)
  3. 39. Dylan Larkin - C ($6 100 000)
  4. 52. Jesper Bratt - RW,LW ($2 750 000)
  5. 69. Carter Verhaeghe - LW,C ($4 166 667)
  6. 82. Ryan Pulock - D ($6 150 000)
  7. 99. Frederik Andersen - G ($4 500 000)
  8. 112. Sean Couturier - C ($7 750 000)
  9. 129. Conor Garland - RW,LW ($4 950 000)
  10. 142. Artturi Lehkonen - LW,RW ($4 500 000)
  11. 159. Matt Roy - D ($3 150 000)
  12. 172. Mattias Ekholm - D ($6 250 000)
  13. 189. Spencer Knight - G ($925 000)
  14. 202. Nils Hoglander - LW,RW ($891 667)
  15. 219. Sean Durzi - D ($809 166)
  16. 232. Rasmus Sandin - D ($894 167)
  17. 249. Jarred McCann - LW/C ($5 000 000)
  18. 262. Sonny Milano - LW,RW ($1 700 000)
  19. 279. Andrew Cogliano - LW ($1 250 000)
  20. 292. Colin Blackwell - C ($1 200 000)
  21. 309. Dominic Toninato - C,LW ($750 000)
  22. 322. Nick Holden - D ($1 300 000)
BRANA
Na post jednotky sa predpoklada F. Anderson, ktoremu bude robit dvojku ambiciozny a “hladovy” S.Knight, ktory ma ambicie uchmatnut si post jednotky pre seba.

OBRANA
Obrane sefuje dvojnasobny drzitel SC a stvornasobny ucastnik finale a drzitel Norris Trophy V. Hedman, ktory je sparovany s trosku defenzivnejsie ladenym R. Pulockom. Druhy defenzivny par tvori skuseny M. Ekholm, ktoreho doplna spolahlivy M.Roy. Treti obranny par tvori ambiciozny R. Sandin, tuziaci prevziat post druheho beka za Hedmanom, ktoreho doplna novacik z poslednej sezony S.Durzi. Za siedmeho beka bol zvoleny N. Holden, jeden z tych podcenovanejsich obrancov, ktory ma vsak za sebou takmer 6 stoviek zapasov v najprestiznejsej sutazi sveta. M. Kempny, s ktorym som pocital na tuto poziciu nesplnal pravidlo zapasovej vytazenosti, rovnako ako Ryan Ellis, s ktorym som pocital do druheho obranneho paru s K’Andre Millerom, ktoreho mi udrbal z pred nosa velky mag Joe S. v 12.kole

UTOK
Prvej lajne dominuje najproduktivnejsi hrac play off za poslednych 5 sezon N. Kucherov. Centruje mu zrucny a po uspechu tuziaci D. Larkin. Dvojicu doplna vychadzajuca star ligy, sikovny a agilny J. Bratt, ktoremu to ide nielen dopredu, ale aj dozadu. Druhemu utoku sefuje jeden z najlepsich 2way centrov poslednych sezon S. Couturier, ktoreho doplnaju na kridlach sikulovia C. Verhaeghe (drzitel SC z Tampy 2020, ktory ma levi podiel na vydretom postupe FLA cez WSH v poslednom playoff) a C. Garland, ktory rovnako ako ich sef, vedia nielen dopredu aj velmi dobre dozadu. Proti tomuto utok bude tazke hrat.
Treti utok v zlozeni S.Milano - J. McCann - A. Lehkonen (dvojnasobny finalista SC a jeho aktualny drzitel) je poskladany z hracov v najlepsom veku, ktorí su schopní hrat rovnako dobre dopredu ako aj dozadu. Tu som mal pripravene zlozenie na centri s A.Newhook a vlavo J.McCann, ale “setrilek” Joe vyzierajuci vsetkych mladych hracov so zmluvami pod milion ho potiahol v 13.kole, ked som ho chcel tahat, ale nakoniec som radsej uprednostnil vyber S. Knighta. Nasledne som uvazoval, ze Newhooka by nahradil C.Sillinger, ktory moze tento rok zaziarit v Columbuse, kde mi chyba pozicia prveho ci druheho centra. Nakoniec som tam uprednostnil skusenejsieho J.McCanna, ktory centroval druhemu utoku v Pittsburgu pri absenciach Malkina. Pri nom som vahal, McCann, alebo Roslovic ? Nakoniec som sa rozhodol pre McCanna a Roslovic nakoniec na moje prekvapenie ani nebol tahany.
Stvrty utok je kombinacia skusenosti A.Cogliano (2x vo finale Cupu za posledne 3 sezony a aktualnu vitaz), mladickej dravosti N.Hoglandera na druhom kridle, ktorym centruje pravak C.Blackwell.
13-ty utocnik D.Toninato je predstavitel zarputileho, dorazneho forwarda, ktory chce pri svojom limitovanom IT dokazat, ze do timu patri. Je pouzitelny aj do PK, ak by pre zranenie vypadol niekto zo stvorice stabilnej PK.


Celkovo som sa snazil skladat team s dorazom na skusenosti z tazkych zapasov v SC, ked mam v muzstve:
5 drzitelov SC - Hedman, Kucherov, Lehkonen, Verhaeghe, Cogliano
hracov, ktory hrali vo finale Cupu - Ekholm, Holden, resp. konferencie - Pulock (2x po sebe)
a mladych hracov resp. v najlepsich rokoch, vybavenych zrucnostami, co je trend sucasnej NHL - Bratt, Larkin, Verhaeghe, Garland, McCann, Sandin, Durzi.
Takisto som pri vybere kladol aj doraz na variabilitu hracov schopnych zahrat na roznych postoch a vhodnost do special teams.
ked uz sa kampanuje :-D :-D :-D

Obrázek
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES