Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Seattle Kraken - petrik

11. ročník legendární draftovací hry.

neskor k tomu snad bude aj nejaky obkec, zatial aspon nastrel formacii:

Brady Tkachuk - Sidney Crosby (C) - Matt Boldy
Claude Giroux (A) - Trevor Zegras - Alex Tuch
Alexis Lafreniere - Phillip Danault - Marcus Foligno
Isaac Lundestrom - Jeff Carter (A) - Logan O´Connor
Matt Nieto

Shea Theodore - Dougie Hamilton (A)
Sam Girard - Brett Pesce
Alex Goligoski - Scott Mayfield
Alexander Romanov

Igor Shesterkin - Kaapo Kahkonen
tak nejaky kratky obkec:

zacnime odzadu - branku som poriesil hned v prvom kole ked som zobral aktualne najlepsieho golmana ligy, ku ktoremu som v poslednom kole pridal IMO jednu z najlepsich dvojok vramci tohto rocnika KD. pri vsetkej skromnosti mi to teda vychadza tak ze by som mal mat najlepsiu brankarsku dvojicu tohtorocneho KD.

s obranou som tiez spokojny. je tam kopec talentu, kombninacie defenzivnych a ofenzivnych typov, vacsina hracov je v prime veku ale nechyba ani veteran presence, je tam dostatok centimetrov a kilogramov, ale aj rychlosti a skillu, samozrejmostou su kombinacie lavaka a pravaka vo vsetkych paroch.

1st pair je legit, hamilton aj theodore ho hravaju aj vo svojich timoch. hamilton mozno mal svoj prvy rocnik u devils slabsi ako sa cakalo, verim ze to bola len vynimka z pravidla.
2nd pair je kombinaciou urasteneho spolahliveho pesceho a maleho rychleho sikovneho PMD girarda. teoreticky by sa mali velmi vhodne doplnat.
3rd pair sa mi osobne tiez paci, je uvareny podla rovnakeho receptu - urasteny defenzivne ladeny pravak mayfield a subtilnejsi ofenzivnejsie ladeny veteran lavak golikoski. obaja hravali takmer 20min za zapas, co je uroven 2nd pair obrancu. mat ich v tretom pare je luxus
na pozicii siedmeho beka je mlady ale uz pomerne skuseny romanov, ktory ma odohratych 133 zapasov v NHL a nemal by tak mat ziaden problem v pripade potreby naskocit a vyplnit dieru v zostave

no a podme na utok. v tejto hre je dolezite mat naslapanu top6 a objektivne musim uznat ze toto bude zrejme slabsia stranka mojho timu. hlavne teda pozicia RW, ktoru mam zrejme najmenej "sexy" zo vsetkych timov KD. no ale podme postupne:

1st line - crosby nepotrebuje komentar, ani sa mi verit nechcelo ze na mna pockal do picku c.20... jasne, najmladsi uz nie je, ale na jeho vykony to stale ziadny negativny vplyv nema. Sid stale slape ako pred 10 rokmi... na LW som mu dal Bradyho Tkachuka a mne osobne sa tato kombinacia paci. Brady samozrejme prinasa bojovnost, tvrdost, "sandpaper", net front presence, ale s tym vsetkym aj kopec skillu... skratka jeden z najlepsich powerforwardov mladej generacie, so Sidom by im to spolu mohlo vyborne klapat. na RW som si dovolil "bold move" (pun intended) v podobe novacika Matta Boldyho. ma za sebou iba prvu sezonu a v nej 47 zapasov, ale akych... potvrdil v nich svoje predchadzajuce vynikajuce vykony z americkej juniorky, univerzity aj AHL a pravdepodobnost ze z neho rastie nova hviezda ligy je IMO velmi vysoka. skratka si myslim ze na to obaja maju - Boldy na to aby to Sidovi vo 1st line nekazil a Sid zase na to aby z Boldyho dostal to najlepsie co v nom je (u Pens casto hraval s podstatne menej talentovanymi kridlami a nemal problem)

2nd line - tu som opat spokojny s kombinaciou C-LW. na centri je dalsia vychadzajuca hviezdicka ligy Trevor Zegras a z LW jeho hokejovy rast moze mentorovat Claude Giroux, ktory okrem ineho moze pomoct aj s FW kde mlady Zegras zatial prilis neoslnil. na RW som im hodil nejake tie centimetre, kilogramy, ale hlavne rychle nohy Alexa Tucha. typologicky sa k nim IMO hodi, ale v case jeho picku bolo k dispozicii este mnoho viac sexy mien. podla mna je vsak v tuchovi skryteho viac ako doteraz v NHL ukazal, u sabres by mal byt jeden z ofenzivnych lidrov a verim ze ho caka breakout sezona... ale samozrejme musim ocakavat a akceptovat ze zrejme nie vsetci hodnotitelia budu zdielat rovnaky nazor.

3rd line - tu som celkom spokojny. danault aj foligno su povazovani za top defenzivnych utocnikov ligy, nestratia sa ale ani v utocnej tretine. doplnil som ich lafrenierom ktory aj ked zatial ani nahodou nenaplnil ocakavania draftovej jednotky, predsa len ku koncu sezony u rangers vykazoval zaujimavy progres a tiez by mohol byt na prahu breakout season...

4th line - opat spokojnost. tejto lajne dominuje zivou vodou pokropeny Jeff Carter, ktory ma za sebou vynikajucu sezonu. necakam ze nieco podobne zopakuje aj v tej dalsej, ale vo 4th line ani nemusi. prinasa kvantum skusenosti, cup winning experience a ak nahodou vo svojom veku uz nie je taky rychly a vybusny ako v minulosti, vykompenzuju to dalsi clenovia utoku Logan O´Connor a Isaac Lundestrom. Carter hraval v poslednej sezone viac ako 17min za zapas, Lundestrom viac ako 15. mat ich vo 4th line je opat luxus, obaja maju na to hrat v zostave aj vyssie. O´Connor hraval necelych 14 minut za zapas a je to overeny kvalitny vyborne korculujuci bottom6 utocnik, skvely forechecker.

13thF som pickoval dnes uprostred horuceho dna na kupalisku, neuvedomil som si ze McLeod je zapleteny v tom znasilnovacom skandale... tu zatial silno uvazujem ze ho este dropnem a zoberiem nejaku inu lamu, uvidim ked vsetci dopickuju...
EDIT - nakoniec som McLeoda vymenil za overeneho bottom6 veterana Matta Nieta. Hracov s questionable charakterom v time nepotrebujem

special teams - mam v time hracov s bohatymi skusenostami na PP aj PK, nemam obavy ze by PP so Sidom, Girouxom, Tkachukom pred brankou a Hamiltonovymi/Theodorovymi delovkami od modrej nemala fungovat... rovnako tak PK s Danaultom, Folignom, Carterom, Pescem ci Mayfieldom

summary - da sa povedat ze som spokojny. branka, obrana aj bottom6 su viac menej presne podla predstav. top6 by mohla byt na RW trochu viac sexy, tuto zrejme o nejake kladne body v porovnani s konkurenciou pridem. celkovo si myslim ze tento tim by bol v realnej NHL konkurencieschopny a snad bude aj v KD. rad by som skoncil v tej lepsej polovici, ale konkurencia je silna... takze sa necham prekvapit.

bola to celkom zabava, takze ucel v kazdom pripade splneny :thumbsup:

PS - tak nakoniec to az take kratke nebolo :giggle:
Obrázek
dakujem vsetkym za ucast a celkom fajn zabavu. vysledky samozrejme potesili tiez :D
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES