Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Tampa Bay Lightning - Hynaijsz

11. ročník legendární draftovací hry.

Stanley Cup champ wants revenge!

Tak po 3 letech navazuji na svojí premiérovou účast v KD. Před 3 lety nikdo nevěděl co je Covid, měl jsem "lásku svého života" a s novým dresem Stamkose jsem těžce zkousával prohru Tampy s Colombusem v prvním play off, na které jsem koukal živě. Za to dobu jsem nakoukal spousty zápasů od osmnáctek (ženskejch i mužskejch) a druhou ligu až po NHL a OL, ale stejně bych řekl, že furt nedokážu říct o čem je hokej. Tak si to jdu sem ověřit. :clap:

Chtěl bych poděkovat všem co tuhle soutěž organizují! Jste skvělý!

1. Leon Draisaitl - Dostane šanci táhnout vlastní tým.
2. Miro Heiskanen - Go to obránce když není po ruce Hedman.
3. Robert Thomas - Cena/Výkon - no brainer
4. Jordan Kyrou - To samé co předtím plus jsou to spoluhráči.
5. Damon Severson (pro Rachel) - Mohl jít později,. Přesvědčil mě na vlastní oči v Helsinkách.
6. Alex DeBrincat - Go to back hráč s přijatelnou smlouvou a větším potenciálem.
7. Timo Meier - Mr.Swiss Shark co dokáže táhnout vlastní tým.
8. Jamie Drysdale - Fajn mladý obránce.
9. Robin Lehner - Spolehlivej zkušenej gólman
10. Vince Dunn - Miláček všech analytiků
11. John Marino - Tady nejspíš platí to samé
12. Lars Eller - Trošku old school pick na třetího centra. Nepodělá to a nenadchne.
13. Jesse Puljujarvi - Další darling gritt.
14. Mathieu Joseph - Rychlík co ukázal, že má i na víc než na třetí brázdu, ale u mě tam bude.
15. Dawson Mercer - Zajímavý hráč s zajímavými čísli.
16. Travis Konecny - Potřebuje dostat šanci v lepší organizaci než jsou Flyers
17. Brett Kulak - Další darling.
18. Ville Husso - One season wonder? Švédská dvojka
19. Pat Maroon - Maroon 3. Má zasebou překvapivě dobrou sezónu a v play off ukázal i víc něž provokace.
20. Morgan Geekie - Jistota na 4C, ale obstojný i na 3C
21. Ethan Bear - Nenápadně dobrý bek. Na 7D no brainer, alternativa i do 3P
22. Michael Amadio
CapFriendly.com Armchair-GM User-Generated Roster
https://www.capfriendly.com/armchair-gm/team/3560687

FORWARDS (13?)
Right wing: Travis Konecny ($5,500,000) - Jordan Kyrou ($2,800,000) - Jesse Puljujärvi ($3,000,000) - Dawson Mercer ($894,167)
Centre: Leon Draisaitl ($8,500,000) - Robert Thomas ($2,800,000) - Lars Eller ($3,500,000) - Morgan Geekie ($1,400,000)
Left wing: Timo Meier ($6,000,000) - Alex DeBrincat ($6,400,000) - Mathieu Joseph ($2,950,000) - Patrick Maroon ($1,000,000)

DEFENSE (7)
Right: Damon Severson ($4,166,666) - Jamie Drysdale ($925,000) - John Marino ($4,400,000)
Left: Miro Heiskanen ($8,450,000) - Vince Dunn ($4,000,000) - Brett Kulak ($2,750,000) - Ethan Bear ($2,200,000)

GOALTENDER (2)
Robin Lehner ($5,000,000) - Ville Husso ($4,750,000)

DETAILS
Roster Size: 22
Salary Cap: $82,500,000
Cap Hit: $82,148,333?
Cap Space: $351,667?
Lajny

Přílohy

Tak jo. Konečně jsem se k tomu dostal. Tady zkusím reflektovat celý draft. Svoje picky, strategii a cíle.

Před draftem:
Podíval jsem se na svůj předchozí tým a vlastně hned jsem viděl co mi chybělo. Grade A+ hvězda. Můj cíl tedy byl využít svoje první picky lépe než minule a získat takové hráče v prvních dvou kolech jako stavební kameny. Chtěl jsem se opravdu zaměřit na svoje první dvě lajny a první obranný pár. Už ze začátku jsem věděl, že gólmani nejsou moje priorita a pokud nebudu mít jednoho z bývalých vítězů Veziny z posledních dvou let, tak rozdíl bude minimální. Jak se říká gólmani jsou voodoo. Cílem tedy bylo mít lepší útok než minule a celkově lepší tým a nebýt mimo TOP 10. Zárověň jsem se chtěl vyvarovat zbrklých picků jako Carlo v minulém vydání. Dalším podcílem bylo, že jsem chtěl mít i některé reálné spoluhráče pohromadě.

Samotný draft:
Abych, tak nějak reflektoval svoje picky. Ve většině případů v prvních kolech jsem dostal koho jsem chtěl a mohl být reálně tou dobou k dispozici. Jak jsem zmínil Carla, tak to bude dnes nejspíš Severson. Osobně ho mám rád, ale postupem času jsem si uvědomoval, že jsem možná mohl picknout lépe. Za něco přes 4M je v pohodě a myslím, že ta smlouva ho neoceňuje, tak jak by měla, ale i přes to, že je to jedna z tváří organizace NJD, tak se z něj nikdo neposadí na prdel. Každopádně mě zapadnul do prvního obranného páru a troufnu si říct, že to není problém. Další picky relativně v pohodě a v souladu s mojí strategií (Lehner). Lars Eller je jméno, které mohlo jít později. Ačkoliv je to zase hráč, kterého já osobně vidím ve velmi pozitivním světle, tak bez pochyb jsem mohl najít lepší variantu. S posledním pickem do top 6 jsem vyčkával déle a měl jsem v záloze Finskou variantu. Nakonec na mě "zbyl" Konecny, který bych řekl, že by mohl být lepší než je teď s tím co bych mu dal k dispozici. Na dvojku jsem vzal jeden z objevů sezóny a když ho vezme Yzermann, tak je to to nejlepší doporučení. Možná jsem trochu přeplatil 7D, ale já ho prostě chtěl.

Tým
Myslím, že můj tým je více než obstojný a určitě lepší než v minulém vydání. Splnil jsem cíl grade A+ hvězd (Leon, Miro). Útok bych viděl určitě výše než minule. Zároveň bych i řekl, že obrana je více než solidní a lepší než předchozí rok. Díky tomu i brankáři mohli být pod menším tlakem a s vybranou dvojkou bych se toho nemusel bát. Zároveň bych brankářům zápasy rozdělil víceméně rovnoměrně. Třetí brázdu jsem malinko downgradoval, ale zároveň nepřeplatil. Mám pár hráčů z bottom 6, kteří by mohli vyplnit i místo v top 6. Celkově jsem spokojenej a na konci vidím svojí obranu jako černého koně.
1 Philadelphia Flyers - Rono
2 Colorado Avalanche - Redy
3 CAROLINA Huricanes - Joe S.
4 Chicago Blackhawks - Anty
5 Vancouver Canucks - mirah
6 Florida Panthers - Heny
7 Boston Bruins - danny
8 Pittsburgh Penguins - Streetman
9 Seattle Kraken - petrik
10 Edmonton Oilers - GM Connor McDavid
11 Toronto Maple Leafs - MinonkySK
12 Washington Capitals - GM Cathy
13 Calgary Flames - mitch
14 Detroit Red Wings - rambo001
Po soutěžní hodnocení:
Musím říct, že 11.místo je pro mě zklamání. Věřil jsem si na víc. Zároveň jsem tedy nesplnil svůj cíl a v organizaci se budeme muset zamyslet nad restruktualizací a možná novém přístupu. :nono: :slap:

Možná v tom hrál roli faktor, že dost hráčů z mého týmu nehrálo letošní play off. Obrana je nenápadná a bottom six není zas tak dobrá jako u ostatních. Taky se asi tolik nemluví o Thomasovi s Kyrou. Picky si však z většiny nevyčítám.

Osobně si myslím, že by tento tým v reálu mohl dobře fungovat. Ani to není o tom jestli jednotlivý hráč něco vyhrál nebo byl celou kariéru v play off. Hokej je týmový a nejnáhodnější sport na světě. Ale pokud ten tým neuvidíme nikdy hrát tak nám nezbývá než ho hodnotit po jednotlivcích a ti moji asi jednotlivě nejsou tak kvalitní a přesvědčivý jak bych čekal. :)

Díky za skvělý ročník a snad i příští rok nebo po sezóně. Já se jdu ponořit do knih, podcastů, newsletterů, twitru, videa, YT a útrob stadiónů ať se zlepším :cinka: :oslava: :)
Tvůj tým není špatný, ale chybí ti tam "sexy" jména.
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS