Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Philadelphia Flyers - Rono

11. ročník legendární draftovací hry.

Ve Philadelphii (bohužel jen v té virtuální) slaví jubilejní 10. výročí od posledního vítězství v Králi Draftu, kdy tým vedl kajo :klobuk:. Flyers ve mě vložili důvěru již popáté v této soutěži a já se samozřejmě budu snažit navázat na ono jubilejní vítězství před deseti lety. Nebo alespoň vylepšit mé dosavadní nejlepší umístění na třetím místě. Cesta je k tomu ale pochopitelně opět těžká, když se v lize sešlo několik opravdu výborných generálních manažerů. :good: Musím říct, že moc rád vidím, jak kvalita odborníků na tomto fóru vzrostla! :poklona:
Obrázek

IIIIILINEUPIIIII

Jason Robertson - Jack Hughes - Oliver Bjorkstrand
Filip Forsberg - Nazem Kadri 'A' - Nikolaj Ehlers
Nino Niederreiter - Yanni Gourde - Nicolas Roy
Nick Cousins - Pierre-Edouard Bellemare - Zach Aston-Reese
Ryan McLeod

Zach Werenski - Charlie McAvoy 'C'
Travis Sanheim - Evan Bouchard
Alexander Edler 'A' - Dylan Coghlan
Mattias Samuelsson

Connor Hellebuyck
Jaroslav Halak


IIIIIIICAPIIIIIII

Upper limit: $82 500 000
Cap hit: $82 496 665
Cap space: $3 335
Obrázek
Rono píše:
pon 01. srp 2022 00:53
Ve Philadelphii (bohužel jen v té virtuální) slaví jubilejní 10. výročí od posledního vítězství v Králi Draftu, kdy tým vedl kajo :klobuk:. Flyers ve mě vložili důvěru již popáté v této soutěži a já se samozřejmě budu snažit navázat na ono jubilejní vítězství před deseti lety. Nebo alespoň vylepšit mé dosavadní nejlepší umístění na třetím místě. Cesta je k tomu ale pochopitelně opět těžká, když se v lize sešlo několik opravdu výborných generálních manažerů. :good: Musím říct, že moc rád vidím, jak kvalita odborníků na tomto fóru vzrostla! :poklona:
Obrázek

IIIIILINEUPIIIII

Jason Robertson - Jack Hughes - Oliver Bjorkstrand
Filip Forsberg - Nazem Kadri 'A' - Nikolaj Ehlers
Nino Niederreiter - Yanni Gourde - Nicolas Roy
Nick Cousins - Pierre-Edouard Bellemare - Zach Aston-Reese

Zach Werenski - Charlie McAvoy 'C'
Travis Sanheim - Evan Bouchard
Alexander Edler 'A' - Dylan Coghlan
Mattias Samuelsson

Connor Hellebuyck
Jaroslav Halak


IIIIIIICAPIIIIIII

Upper limit: $82 500 000
Cap hit: $82 496 665
Cap space: $3 335
Nech pozerám, ako pozerám, vidím len 12 útočníkov :jn:
KAMPÁÁÁÁÁŇ.

It's time.

Útok:
Věřím, že už na první pohled je zřejmé, že v útoku si potrpím na komplexnost. Něco ve smyslu two-way | playdriver | shooter type. V první lajně je to shooter/powerforward (Robertson)-playdriver (Hughes)-two-way player (Bjorkstrand). U Hughese očekávám, že dostanu menší kredit, každopádně ten kluk je legit 1C a už nyní TOP10 offensive center NHL. Navíc jak Robertson, tak i Hughes už jsou PPG hráči a to teprve nejlepší sezony mají před sebou.

Ve druhé lajně to máme shooter (Forsberg)-two-way (Kadri)-playdriver (Ehlers). Ve třetí lajně powerforward/playdriver (Niederreiter)-two-way (Gourde)-shooter (Roy). Čtverku jsem spíše přízpůsobil tzv. shut-down line. Bellemare je osvědčený, analyticky potvrzený výborný 4th liner, stejně tak ZAR. Cousins je pak už léta podceňovaný hráč, kterého kam dáte, tam vás nezklame.

Obrana:
McAvoy je TOP5 (imo TOP3) bek. Díky tomu jsme získali velikou variabilitu v dalších výběrech do obrany. Nakonec ale díky velké kvalitě soupeřů jsme byli nuceni pickovat i Werenskiho, který by s McAvoyem měl tvořit jeden z nejlepších párů v lize.

Sanheim-Bouchard se nemusí zdát tak sexy, ale nedivil bych se, kdyby Bouchard už v následující sezoně byl nejlepší bek Oilers, Sanheim je nejlepší bek Flyers (ano, laťka není vysoko) a pokud půjde na FA market, dostane solidní ranec. A zaslouženě. Underrated defenseman.

Edler dodává našemu týmu vet presence a zároveň je to hráč, který může v klidu zaskočit v TOP4 v případě zranění. Coghlan si ve Vegas nevedl vůbec špatně a není divu, že právě jeho Carolina chtěla získat. Velký potenciál.

Brána:
Hellebuyck je imo TOP5 goalie, Halák už roky jeden z nejlepších backupů v lize, byť ve Vancouveru to nebylo zrovna nejlepší angažmá, těch 20-30 zápasů by měl odchytat úplně v klidu.
Velká gratulace petrikovi, zasloužený vítěz v mých očích. :serus:

Pokud někoho zajímá můj žebříček:

1. Seattle
2. Pittsburgh
3. Carolina
4. Boston
5. Florida
6. Tampa Bay
7. Colorado
8. Toronto
9. Edmonton
10. Chicago
11. Detroit
12. Vancouver
13. Calgary
14. Washington
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS