Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

KD 11.0 - SYSTÉM VYHODNOCENÍ

11. ročník legendární draftovací hry.

Zdravím všechny GMs a komisaře!

:!: Rozhodnuto :!:
Externí komise
Generální manažeři

____________________________________________________

Komisaři sestaví své TOP15 žebříčky; generální manažeři své TOP14 žebříčky. Nejlepší a nejhorší hodnocení od GMs by se škrtalo! Hodnocení od komisařů by mělo váhu 2.

Doposud potvrzení komisaři: andy_hawk, AndyF, dunim, Fabregas, tomasinho.
danny111 píše: inak taký inovačný nápad... predstavte si, že by sme KD hodnotili tak... že by sme rozlosovali tímy do playoff dvojíc, urobil by sa pavúk a hodnotilo by sa to tak, že by boli vytvorene topicy a užívatelia alebo porota by hodnotila, ako by prebiehala séria a prečo práve tento tím postupuje do ďalšieho kola, atď... a takýmto systémom by sa rozhodlo o víťazovi... je to podľa mňa milión krát atraktívnejšie, než bežný systém hodnotenia a tímy by si pred každou sériou mohli zmeniť zostavy a do tímu by písali aj zloženie pp a pk...

bolo by to mega atraktívne, zábavné a aj trocha taktické. Tým, že je nás 15, tak jeden tím by dostal voľný los prvé kolo
Další návrhy/připomínky:
@petrik
Ja by som navrhoval zohnat 6 komisarov, kazdy by mal 2x vacsiu vahu ako GM. z hlasov GM by sa najlepsi a najhorsi skrtali (lebo my sme predsa len zaujati) a tym padom by bol sucet hlasov komisie a GMs rovnaky
Za mě velice dobrý nápad, neměl bych s tím problém. :thumbsup:
______________________________________
@Heny
Ta váha komise krát 3 - je hodně fail.
Klidně to tak nechte, ale jen krát 2 (váha komise).
Tohle je taky možná cesta.
______________________________________
@Redy
Na druhou stranu troufnu si rict, ze vetsina hracu ma diky ty aktivni ucasti skvelej prehled. Jinymi slovy jako komisar bych to nebyl schopnej zdaleka tak komplexne zhodnotit jako hrac, kterej v tom 2 tydny lezi.
Pointa dává smysl. :yes: Ale na druhou stranu věřím, že když do komise dosadíme férové odborníky, tak si dají na tom hodnocení snad záležet.

Postupně pak z těchto návrhů vzejdou nějaké varianty a asi uděláme anketu pak.
:!: :!: :!: Byla přidána anketa :!: :!: :!:

Za sebe volím možnost číslo 2.
ten lenivec vo mne ma nabada na moznost c.4 :D

ale dam dvojku
:!: ROZHODNUTO :!:

Komisaři sestaví své TOP15 žebříčky; generální manažeři své TOP14 žebříčky. Nejlepší a nejhorší hodnocení od GMs by se škrtalo! Hodnocení od komisařů by mělo váhu 2.

___________________________________________

Komisaři (andy_hawk, AndyF, cepi, dunim, Fabregas, tomasinho) teda po skončení picků (a samozřejmě i GMs) sestaví své žebříčky a

POTŘEBUJEME JEDNOHO KOMISAŘE, který bude všechny žebříčky přijímat a následně sčítat a pak vyhodnotí.

Nabízí se některý z vás? :pray:
Rono píše:
čtv 04. srp 2022 22:52
Nabízí se některý z vás?
Mam to svoje makro v Excelu, tak to holt zkusim nějak udělat
:!: Do středy (10. srpna) 20:00 všichni GMs a komisaři poslat AndyF svůj žebříček :!:
Zatím mám 13 hodniocení z 20.
(chybí i moje..)

Posouváme deadline na víkend, nejlépe sobotu
Kedy bude zverejnenie výsledkov :?:
Joe S. píše:
pát 12. srp 2022 23:11
Kedy bude zverejnenie výsledkov
Kdyby vám to všem nějak extra vyhovovalo, můžu to zkusit dneska večer, ale pohodlnější pro mně by bylo v neděli večer..
Za mna kludne v nedelu
Uz poslali vsetci?
Neděle je v pohodě.
Som za nedeľu
Dnes okolo 21h vyhlášení.
Než začnu, naznačím systém hodnocení.

Obdržel jsem 15 žebříčků od hráčů a 4 od odborníků.
Následně jsem nastavil bodování tak, že poslední od hráčů získá 2 body, dále 4 a tak až ke čtvrtému.
Pro stupně vítězů používám bonifikaci, takže
5. 20b
4. 22b
3. 25b
2. 29b
1. 34b
Rozdíl u žebříčku odborníků je, že poslední obdrží 0 bodů. Proto vychází bodování technicky stejně i pro ně.
Posléze u každého škrtnu nejvyšší a nejnižší hodnocení a následně zprůměruji.

Získám průměrné ohodnocení a z něho pak pořadí..

Je možné, že trochu jiný systém by vygeneroval trochu jiné výsledky. A upozorňuji, že je výsledek opravdu těsný.
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO