Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

KRÁL DRAFTU 11.0 - registrace

11. ročník legendární draftovací hry.

LFG. Hlaste sa, ak mate zaujem, azda sa po niekolkorocnej pauze znova najde dost ludi.

1. Connor McDavid - Edmonton Oilers
2. Joe S. - Carolina Hurricanes
3. Streetman - Pittsburgh Penguins
4. Cathy - Washington Capitals
5. Anty - Chicago Blackhawks
6. Rambo001 - Detroit Red Wings
7. Rono - Philadelphia Flyers
8. Redy - Colorado Avalanche
9. mirah - Vancouver Canucks
10. mitch - Calgary Flames
11. MinonkySK - Toronto Maple Leafs
12. ocean - Boston Bruins
13. Hynaijsz - Tampa Bay Lightning
14. petrik - Seattle Kraken
15. Heny - Florida Panthers
Ja som za, treba sa kus odreagovať, KD je dobrá zábava na to
Taky
Flyers
Zdravim, vubec netusim co to je a jestli je to vice casove narocne, tak to bohuzel asi nezvladnu..
formic99 píše:
pát 15. črc 2022 22:53
Zdravim, vubec netusim co to je a jestli je to vice casove narocne, tak to bohuzel asi nezvladnu..
Ahoj, je to vlastne fantasy draft. Si GM a snazis sa zostavit co najlepsi hokejovy tim, v sulade s platnym platovym stropom.Mozes menit picky, hracov a pod. alebo si proste len oddraftujes svoje picky a zostavis tim podla svojho gusta. Casovo to nie je vobec narocne, je len na tebe, kolko casu tomu venujes.
Koukam, ze to moc nevypada. Muzete si me zapsat ale.
Tak já to taky zkusím.
Ja sa tiez pridam, vyskusam si to po prvy krat :)
Zapíšte ma (danny111) :good:
ocean píše:
stř 20. črc 2022 18:08
Zapíšte ma (danny111) :good:
Skvele ta vidiet spat.
Čús! Tampa!
Par organizacnych otazok?
1. Cap hit alebo aktualna salary?
2. Aky format hodnotenia? Ostaneme pri vzajomnom hodnoteni alebo to zverime nejakej externej komisii? Andyhawk aj dunim pisali, ze by im to nerobilo problem.
1.ja by som bol za CAP HIT
2.ak sa da, tak externej

kolko hracov sa draftuje ? 23 do plnej supisky ?
Cap hit by uľahčoval hru, vždy to bolo salary+ bonusy na danú sezónu a asi by som pritom ostal :-D

Hodnotenie vieme doriešiť aj počas hry, lebo bolo by fajn, aby boli prinajhoršom 3, ešte lepšie 5 externí hodnotitelia
Ja nehram takze vam do toho nemam co kecat, ale my 2 cents:

Ze sa pouzival salary+bonusy je IMO prezitok este z doby ked sa podpisovali odrbavacske 14-rocne monster zmluvy kde boli platy v poslednych rokoch minimalne aby to vyrazne znizilo cap hit. Potom mali hraci vyrazne nizsi cap hit ako bola ich realna hodnota (napr. Hossa atd)

Taketo zmluvy uz teraz nie su. Cap hity teraz cca realne vyjadruju hodnotu hraca (pre toho GM co mu ju ponukol). Jasne ze su stale lepsie a horsie zmluvy a cap hity, ale uz nie su tie odrbavacske. Ja osobne nevidim dovod preco by ste si to nemohli ulahcit a pouzivat cap hit :neviem:

Co sa tyka hodnotenia, ja by som vam urcite odporucal aby ste si to ohodnotili vy hraci navzajom. Je to IMO najviac fair. Ci k tomu prizvete aj nejakych externych porotcov je na vas, ale primarne by ste si to podla mna mali vyhodnotit interne
A draftovalo sa 22 hráčov, dvaja cednici, sedem bekov a trinásť útočníkov
MinonkySK píše:
ned 24. črc 2022 07:54
1.ja by som bol za CAP HIT
2.ak sa da, tak externej

kolko hracov sa draftuje ? 23 do plnej supisky ?
22
Connor McDavid píše:
ned 24. črc 2022 06:09
Par organizacnych otazok?
1. Cap hit alebo aktualna salary?
2. Aky format hodnotenia? Ostaneme pri vzajomnom hodnoteni alebo to zverime nejakej externej komisii? Andyhawk aj dunim pisali, ze by im to nerobilo problem.
1) cap hit (souhlas s petrikem)
2) externí hodnocení

V nejbližší době založím nový topic pro KD 11.0. :good:

Jinak by si registrovaní mohli už i nahlásit kluby, pro které budou skládat mančaft. :yes:
Rono píše:
pon 25. črc 2022 09:32
V nejbližší době založím nový topic pro KD 11.0.
zalozil som vam na to nove forum v sekcii NHL.
Chicago Blackhawks
Obrázek
Avs prosím
Odtankujem to s Detroitem teda. :jn:
:paperbag: Bruins
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS