Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

WCSF: COLORADO Avalanche - ST. LOUIS Blues

Ako bude podla vas prebiehat tento suboj?
Pred rokom sme ich v prvom kole sweepli, ale temtokrat to take lahke urcite nebude.
blues maju dobry ofenzivny depth, funguju im special teams a zda sa ze aj binnington zacina chytat formu v spravny cas...
napriek tomu vsetkemu verim ze to prekliatie druheho kola uz konecne zlomime a postupime dalej.
Avs in 7
Avs in 6.
Pevně věřím, že se vyhneme ostudě, jako před rokem. To jsme byli úplně rozbití, bez formy.
Binnington vypadá dobře, dá se říct, že máme 3 vyrovnané útoky, přesilovka hodně nadstandardní... Jen doufám, že se dá do pořádku Krug, té naší obraně moc nevěřím.
Bojím se, že nebudeme stíhat pohyb. My tam máme spíš big, tough guys
Voči Blues mám rešpekt. Forma Tarasenka, RORa ci Binningtona je uplne inde ako na jar minuleho roku. Ked k tomu pripocitam Buchnevicha so Saadom, progress Thomas, Kyroua ci Barbasheva, prehliadaneho Perrona, tak ofenziva Blues :klobuk:

U nas bude zalezat ako ostaneme zdravi/nezraneni.

Beriem akykolvek vysledok so 4 na strane AVS...
Blues in six
Velmi rad sa budem mylit, 4:2 Avalanche.
Avs in 6
Toto asi bude predčasné finále západu. Vzhladom k výkonom oboch tímov to bude hodne vyrovnané a nedá sa na základe talentu alebo konkrétnych výkonom v plejof niečo tu vážne predikovat. Vidím vyrovnané šance obcoch tímov na postup.
Avs v 6
Colorado 4-2
If you're the Blues you have to be pretty concerned right now. This game went about as well as you could have asked for: the Avs big guns were quiet, Makar/Toews weren't close to elite play, you had all the luck go your way at both ends, the game never got out of hand on the scoreboard...and you came away with nothing. You have to make all of the adjustments now knowing that if you don't, your lucky isn't going to hold. Just ask Nashville what happened after Game 2.
Som dost silne prekvapeny ako colorado dominovalo v prvom zapase. sice to skore nenaznacuje ale pomer striel ano.Ak to takto bude pokracovat tak to skonci v 4-5 zapasoch. Je to ale pre mna prekvapenie.
V G3 sa udialo kopec veci ktore mozu mat na zvysok serie zasadny vplyv

1) zranenie girarda – hit to bol vramci pravidiel OK. Rozumiem aj tomu preco bol taky tvrdy – setting the tone na zaciatku zapasu, dat superom na vedomie ze dnes vas to bude boliet, nic vam nedarujeme zadarmo bla bla bla. Len mi je luto ze si za adresatov takychto “odstrasujucich hitov“ nevyberaju vacsich robustnejsich hracov, ktorych by to tiez bolelo, tiez by to vyslalo tu message o ktoru tam ide (mozno este lepsie), ale riziko zranenia hitovaneho hraca by bolo mensie lebo tie vacsie tela maju lepsiu sancu absorbovat podobne narazy bez vaznejsich nasledkov. Kam sa podela taka ta bezna ludska ohladuplnost ze aha – toto je hrac co ma 1,70m, 75kg, nemusim ho drbnut o ten mantinel najsilnejsie ako sa da, lebo je celkom mozne ze mu vazne ublizim...
2) zranenie binningtona – snazim sa na to divat co najobjektivnejsie, ale nejaky ocividny kadriho zly umysel tam nevidim, sorry. Bol tam volny puk, isiel naplno za dorazkou, zrazili sa s rosenom, skoncili na brankarovi. My mame so zraneniami brankarov v PO vlastne bohate skusenosti, netreba mi vysvetlovat aky to moze mat dopad na dalsie zapasy. navyse v tomto bol zakomponovany kadri ktory ma svoju minulost, konkretne aj s hracmi blues (vlanajsi hit na faulka, tuto sezonu sa po nom v jednom zapase ZC binnington zahanal svojou brankaskou hokejkou). Co sa mu v tej chvili prehanalo hlavou vie len sam kadri, ja by som chcel verit ze do toho suboja isiel s tym dorazit volny puk do branky. Ci si v tej poslednej desatine sekundy ked si uvedomil ze pri puku prvy nebude nepomyslel aj nieco v zmysle ze “aspon teda zvalcujem brankara“ to uz vie len on sam. Na nejaky disciplinarny trest/suspendaciu to ale urcite nevidim.
3) Vyrovnavajuci gol na 1:1 (offside?) – uprimne ked som ho prvykrat videl, tiez ma hned napadlo ze to bol offside. A ani spomalene zabery ma nepresvedcili o tom ze urcite nie. Mohlo to byt tesne a hranicne ale keby som si musel vybrat jednu moznost, poviem ze bol offside. Ciarovy sa musi rozhodnut v sekunde a neskor na zvratenie jeho rozhodnutia je potrebny preukazatelny dokaz na videu. Tu to ciarovy pustil a zo zaberov sa zrejme nedalo jednoznacne urcit ci bol ci nebol offside, takze muselo zostat v platnosti rozhodnutie ciaroveho... zvysok je historia
4) Celkovo bol vykon zebier v tomto zapase dost rozpacity, napr. vyrovnavajuci gol blues na 3:3 IMO spravne neplatil pre branenie v hre, ale niekolko podobnych subojov/zakrokov (na oboch stranach) v tom zapase v pohode pustili bez trestu...

Byt fanusikom blues tak mam po tomto zapase urcite horku pachut v ustach a pocit krivdy a nespravodlivosti. Ako vravim – my sme si podobnych zapasov tiez niekolko v nedavnej minulosti zazili. Ale nemam pocit ze by tito nespokojni fanusikovia mali extremne vela dovodov hladat vinu na strane Avs... bol to skratka zapas blbec, nadavat mozu na hokejoveho boha, pani stastenu, karmu, spln mesiaca, postavenie hviezd... shit happens.

PS: dufam ze tuto situaciu ked uz nastala tak aspon poriadne vyuzijeme a cez hussa v branke dokracame k postupu do dalsieho kola. Binnington inak chytal vo vybornej forme, bez neho by nase sance mali byt vyssie (uz to len vyuzit)
V tejto serii sme zatial dali 15 golov v 4 zapasoch – aj napriek tomu ze mackinnon ma iba 0g+3a a makar 0g+2a. mack je v tejto serii uplny non-factor (ako to unho v druhom kole byva zvykom) – tentoraz hlavne vdaka RORovi ktory ho perfektne eliminuje. To ze napriek tomu davame goly a vedieme v serii 3:1 je dobrym vysvedcenim pre sakica ze konecne vybudoval dostatocne kvalitny depth ktory si s tym vie poradit a mackove goly nahradit. A ak by sa nakoniec podarilo postupit tak by snad z macka mohla ta druhokolova deka padnut a mohol by znovu dostat kridla...
Naplno sa tu ukazuje aj aky vplyv mala ta vlanajsia kadriho suspendacia – proti vegas mackove body zmizli a nemal ho kto nahradit. Teraz tiez mackove body odisli ale kadri ho okamzite zastupil 7 bodmi v 4 zapasoch...
Goly v tejto serii nedava zatial ani makar, ale skorovali uz girard, manson, EJ aj toews, takze obrancovia prispievaju nezanedbatelnym dielom aj bez makarovych golov. Depth...
Este pridavam zaujimave statistiky zo skoncenej serie

Obrázek
Obrázek

inak podla nich Mikko nevyzera az tak nespresvedcivo, ako vyzera na lade od oka...

Obrázek

Byram :frajer:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS