Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

COLORADO Avalanche (C1) vs. NASHVILLE Predators (WC2)

Tuesday, May 3: Predators at Avalanche, 9:30 p.m. ET (ESPN, SNE, SN360 (JIP), TVA Sports)

Thursday, May 5: Predators at Avalanche, 9:30 p.m. ET (TNT, SNE, SN360 (JIP), TVA Sports)

Saturday, May 7: Avalanche at Predators, 4:30 p.m. ET (TNT, Sportsnet, TVA Sports)

Monday, May 9: Avalanche at Predators, 9:30 p.m. ET (ESPN, SN1, TVA Sports)

*Wednesday, May 11: Predators at Avalanche, TBD

*Friday, May 13: Avalanche at Predators, TBD

*Sunday, May 15: Predators at Avalanche, TBD
Sweep
Preds mi prijdu ako neprijemnejsi super ako dallas, tato seria nas bude boliet, ale verim ze to dame 4:1
Colorado 7
4-2 Col
Nashville ale moze byt neprijemny super a colorado potrapit. Istu moznost prekvapenia uplne nevylucujem.
Sweep, Avs in 4
Makar vs. Josi 4:1
Colorado 4-3
tak ta prva tretina vyzerala ze s prepnutim zo znudeneho "hlavne sa nezranit" modu v ktorom sme odohrali koniec ZC na playoff mod by nemusel byt velky problem :D

teraz sa uvidi aky je nashville tim - toto ich moze do dalsieho priebehu serie bud zlomit alebo naopak namotivovat... vlani s vegas nam takto dominantny win v prvom zapase serie moc nepomohol, snad sa taky scenar nebude znovu opakovat
Pokial im bude chytat nevyrovnany Rittich tak je colorado v pohode.
AVS to urvali. Ked sa chcu dostat daleko, toto je presne ten typ zapasov, ktore sa musia vyhravat. AVS mali niekolko dobrych moznosti skorovat. Na zaciatku III.tretiny v oslabeni 3 vs 5 mali aj stasticko, ked Forsberg nastrelil tycku.
Inak nasledne je az nepochopitelne ako sa AVS dostali v oslabeni 3 vs 5 do precislenia 2 vs 1

http://prntscr.com/lvhIypr2B8vR

V tejto situacii, mal Kadri este vratit Byramovi do protipohybu brankara. :)
Dolezity win. Po takomto zapase preds aspon nemaju dovod silit do navratu Sarosa, resp. nenasadit Ingrama aj do G3, na druhej strane sa mi ale pacia sance ze Ingram uz taky vykon nezopakuje a v G3 zachyta "iba standardne" co by nam dalo dobre sance dostat sa v serii do trhaku
presne podla predpokladov, Ingram vykon z G2 nezopakoval, naopak Avs nedavaju nohu z plynu dole a preds nemaju odpoved...
jedine negativum je zranenie kuempera (snad nie vazne)
Obrázek
Aby som to tu teda neukoncil len nejakym gifkom...
Vysledok 4:0 je IMO zasluzeny, v tych zapasoch ktore som videl sme boli lepsi a statistiky to iste naznacuju aj o zapasoch ktore som nevidel. Myslim ze ani so sarosom v branke by preds pri takychto vykonoch oboch timov neurvali viac ako 1, max. 2 zapasy.

X factorom serie bol jednoznacne Makar, zatienil nielen Josiho na druhej strane, ale s bilanciou 3g+7a aj komplet vsetkych vlastnych hviezdnych spoluhracov (druhy najproduktivnejsi Mack mal 5g+1a). Norrisa mozno tento rok este nevyhra (aj ked by si ho IMO zasluzil, ale uznavam ze tu asi nie som objektivny), ale cim dalej viac to vyzera ze z neho rastie este specialnejsi hrac ako MacKinnon a to uz je co povedat... az sa mi verit nechce akym pozehnanim bola pred 5 rokmi ta prehra v draftovej loterii :D (mat teraz miesto neho hishiera alebo patricka... ufff, radsej na take ani nepomysliet)

Na supera v druhom kole si este chvilu pockame, wild s blues idu min cez 6 zapasov. Nechcem spekulovat ci je to nasa vyhoda alebo nevyhoda, vlani sme to mali rovnake a druhe kolo sme vobec nezvladli, snad to teraz dopadne lepsie. Jeden aj druhy mozny super zrejme budu kvalitativne o level vyssie ako boli preds, napriek tomu do serie pojdeme ako papierovi favoriti, uz to len potvrdit aj vykonmi na lade aspon tak ako proti preds a konecne prejst aj cez druhe kolo :pray:
Koncit sezonu sweepom je pre kazdy tim devastujuce, ale myslim si, ze Preds mozu byt so svojou sezonou spokojni. Pred tymto rocnikom vymenili Arvidssona, Ellisa, stratili Jarnkroka v expanzii, vsetko dolezite postavy timu a dlhodobe opory. Jasny signal zaciatku prestavby resp. retoolu, rozhodli sa dat viac prilezitosti mladym hracom. Osobne som urcite Predators pred sezonou nemal ako po tim. Ale fantasticky Saros, fenomenalny Josi, bounce back v podani Duchenea, Johansena ci Granlunda, ale aj kvalitne vykony mladikov Predators do toho PO dostali. A kredit aj Johnovi Hynesovi, istu, nie tak davnu, dobu som si myslel, ze je to najhorsi trener v lige.
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS