Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

CAROLINA Hurricanes (M1) vs. BOSTON Bruins (WC1)

Monday, May 2: Bruins at Hurricanes, 7 p.m. ET (ESPN, SN360, TVA Sports)

Wednesday, May 4: Bruins at Hurricanes, 7 p.m. ET (ESPN, SN360, TVA Sports)

Friday, May 6: Hurricanes at Bruins, 7 p.m. ET (TNT, SN360, TVA Sports)

Sunday, May 8: Hurricanes at Bruins, 12:30 p.m. ET (ESPN, Sportsnet, TVA Sports)

*Tuesday, May 10: Bruins at Hurricanes, TBD

*Thursday, May 12: Hurricanes at Bruins, TBD

*Saturday, May 14: Bruins at Hurricanes, TBD
Carolina in six
Boston v 6
canes in 7
Jako mírného favorita vidím Carolinu, ale střelím Boston v sedmi.
Boston 4:2
No toto je taka seria, ktora sa neda uplne jednoznacne predpovedat. Pocas regular season sme odohrali spolu 3 zapasy, ktore Boston prehral, pomerne dost s jednoznacnym skore, 1:16 (tusim tak nejak). Je pravdou, ze zaver zakladnej casti sme mali lepsi, no zas Carolina hrala vyrovnanejsie cez sezonu, zatial co my sme sa hlavne rozbehli po Novom roku. Oba teamy to maju pomerne dobre naslapane, hoci mierne lepsiu obranu ma prave Carolina, no na druhej strane u Bostonu bude zalezat na tom, ako sa rozlozi bodovanie jednotlivych formacii a aj forma jednotlivych hracov. Od deadlinu sa rozbehol DeBrusk, to ma hrozne tesi pretoze zacal makat a v prvom utoku mu to fakt ide, ci bodovo alebo odvadza dost ciernej roboty. Som rada ze Pasta sa dal dokopy na PO a dufam, ze nebude nasucho. Nesmiem alezabudat, ze nasi dvaja brankari patria uspesnostou zarkokov medzi ligovu spicku, no obaja vedia mat perfektne zapasy a potom pustia neskutocene chobotiny :hroza:

Nuz, verim veris verime Boston in 6 :pray:

p.s. we need stay humble :lol2:
Carolina 4-1
Rad sa budem mylit, 4:3 bruins
jedna z poslednych serii kde mi stale moze vyjst tip (canes in 7). myslim ze canes by si ten postup aj zasluzili, 3 domace zapasy zatial zvladli s prehladom a nebyt toho trosku kontroverzneho golu a nasledneho neuspesneho challenge v G4 vdaka ktorym bruins otocili z 1:2 na 3:2, mozno uz mohlo byt aj po serii...
Dnes sa vracia Lindholm, co je velmi dobra sprava...

znova rotacia 1vs2 utrok
Brusk do prvej a znova HA HA Pa ....tak uvidime, snad im to dnes pojde lepsie

:-D
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS