Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

FLORIDA Panthers (A1) vs. WASHINGTON Capitals (WC2)

Tuesday, May 3: Capitals at Panthers, 7:30 p.m. ET (ESPN2, SN360, TVA Sports)

Thursday, May 5: Capitals at Panthers, 7:30 p.m. ET (TBS, SN360, TVA Sports)

Saturday, May 7: Panthers at Capitals, 1 p.m. ET (ESPN, Sportsnet, TVA Sports)

Monday, May 9: Panthers at Capitals, 7 p.m. ET (TBS, SN1, TVA Sports)

*Wednesday, May 11: Capitals at Panthers, TBD

*Friday, May 13: Panthers at Capitals, Friday, TBD

*Sunday, May 15: Capitals at Panthers, TBD
Florida in six
Capitals maju PO skusenosti, vedia, ake to je vyhrat Cup, maju hviezdy, ale Florida je proste lepsi tim, 4:2 Panthers
Florida v 5
caps nemaju branakara co by dokazal udrzat panterov na uzde
cats in 5
Jednoznačný to nebude, ale Florida v šesti zápasech.
Florida 4:1
Florida 4-0
Caps robia floride ovela vacsie problemy ako som cakal (ako vacsina ludi cakala), nechybalo vela a mohli viest 3:1... rozchytal sa im samsonov a aj vdaka tomu maju stale realnu sancu vitazov ZC vyradit, co by bolo urcite najvacsie prekvapenie prveho kola a dalsie potvrdenie neslavne znamej kliatby prezidentskej trofeje :lol2:
Tak myslim, ze po tom zavere v G4 a teraz po obrate z 0:3 na 5:3 v G5, je momentum na strane Floridy a uz si to postrazi . Verhaeghe :klobuk:
Vyhrat z deficitu 0-3 je znamka kvality a hodne to zdviha sebavedomie do dalsich bojov plejof.
Mno.. Jako jde se dál ale.. jak jsme tušil během sezóny. S tím hurá hokejem se proti týmům se systémem lehce nehraje. A ta obrana/golman mi taky moc klidu nepřidávají.. :neviem:
Ještěže po mentální stránce jsme comebackcats na vysoké úrovni a to asi rozhodlo. Hlavně v game 5. :cinka:
Vyhrat seriu ktora sa nevyvijala dobre a kde celili niekolkym kritickym momentom a bola tazka je vynikajuce pre dalsie kola plejof. velmi to povzbudi tim.
Carlson a Fehervary boli v G6 pri vsetkych 4 goloch Floridy.
V brackete som mal Panthers in 6 :jupi:
Som zvedavy, ci Ovie a spol v sebe maju este jeden run, alebo uz to bude skor o prekonani Gretzkyho rekordu... Vo Fehervarym mame hraca NHL na dekadu, odohral celu sezonu, temer 20 minut na zapas. A urcite sa bude este zlepsovat smerom do buducnosti.
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG