Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

MS - diskusia

Majstrovstvá sveta v Lotyšsku.

vsetko ostatne o majstrovstvach sveta v hokeji.
nejdeme dať rýchlu tipovačku, ktoré tímy z TOP8 sa neprebojujú do štvrťfinále? :giggle:
Zatím je to tedy jedno překvapení za druhým. Už se těším na finále Lotyšsko - Kazachstán :jn:
tak v duhej skupine je jasnym "favoritom na nepostup" kanada... neviem co cakali s takym vyberom aky nominovali, aspon 2-3 overenych lidrov zobrat mohli resp. mali

u nas to bude mat nahnute ten co vo stvrtok prehra vzajomny zapas SWE-CZE, pre oboch to bude stvrty zapas na MS a minimalne pre jedneho z nich tretia prehra... (a to svedi predtym mozu prehrat este aj so svajciarmi, cesi snad bielorusov porazia)

nasi ak by sa im podarilo porazit danov (alebo rusov ci svajciarov :dudo: ) tak proti swe a cze budu mat 2 “matchbaly“ na postup do QF... ak by jeden z tych 2 zapasov vyhrali tak ten super by ich uz v tabulke nemohol predbehnut
no česi podľa mňa budú mať problém už dnes, bielorusi podľa mňa budú extra nahecovaní, však boj za odobratie turnaja bielorusom začali česi, ich firma (škodovka)

Ale bola by prdel, ak by u nás nepostúpili česi a ani švédi. A ani by ma neprekvapilo, keby sa kanada vytrápila aj s nemčúrmi
Joe S. píše:
pon 24. kvě 2021 10:02
A ani by ma neprekvapilo, keby sa kanada vytrápila aj s nemčúrmi
momentalne by uz asi vacsie prekvapenie bolo keby s nimi kanada hladko vyhrala
Pokud bychom neporazili Bělorusko, které se včera vydalo proti Švédům, tak už zbytek nemusíme ani hrát ...
Myslim ze Cesko ide v pohodicke za plackou, prehrali s ruskom a svajciarskom a kazdemu je*e. Dostanu sa do stvrtfinale, tam zmaznu supera z druhej skupiny (inak to je skupina :rofl: ) a klidek
Kanada skúsene :good:

výhra čechov za dva body im tiež komplikuje kus situáciu.
Nech zdvihnu ruky ti co tipovali po 3 zapasoch na cele skupin Slovensko a Nemecko :giggle:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS