Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Slovensko na MS

Majstrovstvá sveta v Lotyšsku.

vsetko o slovenskom time na MS
to zranenie Konráda :panika: to bude ku*va veľký problém, keďže hudáček v repre nikdy nič extra nezachytal
dnes by mohli dat Husku...
bud sa chlapec chyti a nieco z toho kvapne, alebo aspon nebude mat Hudacek posramotene sebavedomie :giggle:

plus hudaceka mozu mat rusi z KHL aj slusne precitaneho (na druhej strane zrejme aj on ich)
Ja nemám dnes žiadne očakávanie. Stačí mi nech hrame to svoje, nedostaneme naklep a budem spokojny
Chcelo by to aby sa chytil aj ďalší útok
chyta hudacek a mladi na tribune ( nemec, slafkovsky, fasko-rudas)
Uzivajme si vyhry s bieloruskom a britaniou pretoze to je nasa liga kam patrime. Bez sance proti superom typu rusko, cesko, svedsko, svajciarsko. Nie je tam talent.
Classic "didn't age well" príspevok :giggle:
Ani tebe Hudáček nevyšiel, ale osobne som si tiež myslel, že to nebude dobré vzhľadom na jeho históriu v repre
to vypada, ze tento rok je jedinecna sanca dostat sa do semifinale a hrat o medaily
Nemyslim si ze jeden zapas kde sme ako tak zahrali solidne nieco zmeni na mojom prispevku. Este budu mat co robit aby sa vobec dostali do stvrtfinale.
So stvrtfinale to uz pre nas vyzera velmi velmi nadejne.
Cesi maju 2b a svedi 0b, este spolu nehrali.
Ak by cesi vyhrali vsetky zostavajuce zapasy tak mozu skoncit max so 14b a v tom pripade by svedi mohli mat max. 12b
Ak by ten vzajomny zapas vyhrali svedi tak cesi mozu mat max. 11b (svedi max. 15). svedi pritom este nehrali s rusmi ani svajciarmi kde tiez mozu stratit body a ak aj nestratia, zahra to do kariet nam na ukor tych timov (rusi a svajciari by potom mohli skoncit max s 15 resp. 12 bodmi)
Teoreticky to este mozu zamiesat aj bielorusi alebo dani (ti co vyhraju svoj vzajomny zapas a porazia aj GBR)

Cize ano, nic zatial nemame iste, ale ak by sa nam podarilo vyhrat este 1 zo zvysnych 4 zapasov tak 12b by nam s velkou pravdepodobnostou mohlo stacit na postup.
Teoreticky moze nastat situacia ze bude mat 5/6 timov od 10 do 15b a v tom pripade aj niekto so solidnym bodovym ziskom nepostupi (co stale mozeme byt aj my) ale sance mame v tejto situacii urcite velmi dobre
Ty si asi prvý človek, ktorý tento rok nazhavil postupovú kalkulačku. A asi musíš aktualizovať počty kvôli predĺženiu danov :-D
Koukám, že my jsme s těmi Švýcary dopadli ještě dobře :slap:
Navrat do reality. Myslim ze tim co prehra 8-1 so svajciarskom nema co vo stvrtfinale robit. Tipujem ze teraz vsetko prehraju a do stvrtfinale nepostupia.
No posledne vysledky nam az tak do kariet nezahrali
Momentalne je celkom realna ta moznost ze budu mat viac ako 4 timy 10+ bodov...
Ak svedi aj cesi zvysne zapasy vyhraju + rusi zaboduju proti svajciarom a porazia BLR + svajciari nezavahaju s outsidermi
Tak nam nemusi stacit ani tych 12b po pripadnej vyhre s danskom

Co potrebujeme aby nam 12b po eventualnej vyhre s danskom stacilo na postup:
A) aby svedi stratili aspon bod s rusmi. Potom by uz nemohli dosiahnut 12b a dobehnut nas - 50% sanca
B) aby rusi prehrali oba zapasy so svedskom aj svajciarskom. Potom by mohli mat max. 12b ako my a horsi vzajomny zapas (to je tie-breaker dufam) – 20% sanca
C) aby cesi prehrali proti dansku (alebo britanii). Potom by mohli mat max 11b – 10% sanca
D) aby svajciari proti rusom, BLR a britanii ziskali spolu max. 2 body – 1% sanca
E) aby sme si to uhrali sami tym ze okrem pre postup povinnej vyhry nad danskom zabodujeme aj proti svedsku alebo cesku – 20% sanca

momentalne je nasou najvacsou nadejou asi zapas rusko-svedsko
go russia ! :D
V zapasoch s danskom a svedskom bolo uz dobre vidiet nedostatok talentu. Snaha a bojovnost ako na zaciatku ms uz nestaci. So svedskom sme sa nevedeli ani dostat do ich tretiny o nejakych sanciach ani nehovorim. Pre postup sa musime spolahnut na ine timy pretoze s ceskom urcite nic neuhrame.
mitch píše:
pon 31. kvě 2021 13:51
pretoze s ceskom urcite nic neuhrame
Tak ono ve výsledku o moc nešlo, těžko říct, jestli bude lepší jít proti Finsku nebo Amíkům…
Stvrtfinale s USA... z mojho subjektivneho pohladu super pri ktorom mame na postup o malicko vacsie sance ako proti finom (aj ked samozrejme jasnym favoritom je super)
Sance vidim tak 70-30 v prospech USA. Nechajme sa prekvapit

A ak sa nemylim tak vitaz nasho zapasu hra v semi s vitazom SUI-GER, co je tiez celkom zaujimave...
Jedna vetva pavuka USA, SVK, SUI, GER
Druha vetva RUS, CAN, FIN, CZE

:neviem:
Po tom co som videl zufale vykony s danskom, svedskom a ceskom sa na to stvrtfinale ani netesim. Je tam uz jasne vidiet velky nedostatok talentu. Nejaka bojovnost a usilie uz nestaci. Nemyslim si ze s USA maju nejake sance, bude to jednoznacny zapas. Rad sa budem mylit ale toto nie je zrovna ten pripad.

Vysledok 4-3 vzhladom na uroven talentu tohto timu nie je zly, ale je to aj s kusom stastia, napriklad s danmi mohli kludne prehrat.
V celkom dobrej časti pavúka sme. Teraz len zaspomínať na štvrťfinále Petrohrad 2000 :jn:
petrik píše:
stř 02. čer 2021 08:15
A ak sa nemylim tak vitaz nasho zapasu hra v semi s vitazom SUI-GER, co je tiez celkom zaujimave...
Jedna vetva pavuka USA, SVK, SUI, GER
Druha vetva RUS, CAN, FIN, CZE
No myliš sa :-D
Od minulého MS (2019) došlo ku zmene v nasadzovaniu v semifinále. Už to nie je vopred pevne určené, ale záleží podľa postupujúcich a nastane re-seeding 1v4, 2v3 (podľa umiestnenia v skupine).

Teda, ak by sa nám náhodou podarilo postúpiť, tak nastávajú tieto možnosti:
1) Rusko postúpi cez Kanadu - vtedy hráme opäť proti ROV
2) Kanada postúpi a zároveň:
2a) postúpi GER - hráme proti GER
2b) postúpi SUI + FIN - hráme proti SUI
2c) postúpi SUI + CZE - hráme proti CZE
dobre vediet... to som vobec nezaregistroval
dik :thumbsup:

edit: aj tak nas to pravdepodobne vobec nebude musiet trapit :D
Ja myslím ze v globále môžeme byť s MS spokojni. Zahrali sme cca na hranici našich súčasných možnosti. QF po 8 rokoch potešilo, herne to tiež zvyklo bývať o dosť horšie pár rokov dozadu, zahralo si viacero mladých a neboli len do počtu...
Za mňa fajn
ten hokej teraz vidím, veď to pri stave 3:1 porieśili rozhidcovia keď zase nevylúčili jasne ráča z USA a predtým 5 + do konca zápasu a tak to ten hokej nie je možné hrať

v tom zápase sme my herne určite nesklamali, ale ini kreteni zauradovali :clap: :scare:
pobavili tie titulky clankov o "lahkej skupine" a "velkej sanci" na buducorocnych MS :giggle:

niektori ti reporteri asi svajciarov a nemcov stale beru ako superov ktorych by sme mali bezne zdolavat a dansko s kazachstanom ako povinne 3b :roll:

ja si naopak viem celkom lahko predstavit situaciu ze v tej skupine uhrame max. 6b (kiezby som sa mylil)
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS