Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

3. kolo: C3 TAMPA BAY - ISLANDERS E4

Diskuze o vyřazovací části sezóny 2020/2021.

Postupující :?:

Tampa
73%
8
Islanders
27%
3

Opakovacka konferencneho finale z minuleho roka
Tampa 4:3
Isles in 6. Chce to trochu zmenu a Isles sú predsa len typický play off tím. Navyše vasil má tejto rok slabšie chvíľky
Tampa 4:2
Ale viac by som to doprial Isles
Joe S. píše:
čtv 10. čer 2021 22:12
Isles sú predsa len typický play off tím.
Playoff tým ve smyslu, že jim projde absolutně všechno, protože se píská jedině vražda a vyhození puku do hlediště a rozhoduje se tak na úkor kreativity a skillu? :hroza:

zebry ven
andy_hawk píše:
čtv 10. čer 2021 23:14
a rozhoduje se tak na úkor kreativity a skillu?
To máš těžko, když se bude vše pískat, tak se zase bude nadávat, že hokej měkne, za mě je to správně, PO je válka a vyhraje ten lepší a silnější. Nechci z hokeje mít florbal na ledě, NHL už je jediná naděje, když už se na EU a MS hokej nedá dívat.
Jinak za mě Isles in 7.
Parda píše:
pát 11. čer 2021 10:38
To máš těžko, když se bude vše pískat, tak se zase bude nadávat, že hokej měkne, za mě je to správně, PO je válka a vyhraje ten lepší a silnější
jak má vyhrát ten lepší, když jsou zvýhodněný týmy co tolik nehrajou s pukem? Call the fucking rulebook :hroza:
andy_hawk píše:
pát 11. čer 2021 11:09
zvýhodněný týmy co tolik nehrajou s pukem
Nesmysl, hrát s pukem přece neznamená, že jsi lepší hokejista. Možná v Evropě, ale NHL je pořád ještě hraje do těla a když hraješ tvrdě, bráníš střední pásmo tak ve finále hraješ s pukem víc než baletky co jen nahazují.
Myslim si ze tampa toto uz da, aj ked islanders bojuju prevaha talentu sa ukaze. A opet tu budeme mat situaciu kedy tampa bude hrat finale proti underdogovi zo zapadu.
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS