Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

2. kolo N3 WINNIPEG - MONTREAL N4

Diskuze o vyřazovací části sezóny 2020/2021.

Postupující :?:

Winnipeg
70%
7
Montreal
30%
3

Winnipeg zvitazil v zakladnej casti v 6 z 9 vzajomnych zapasoch.

Tieto dva timy sa v Playoff este nikdy nestretli.

Prvykrat od roku 2002 sa stretnu dva kanadske timy proti sebe v 2. kole playoff (vtedy Toronto-Ottawa).

Seria zacina uz dnes.
4:2 Jets
Jets 4:1
Opět se nám nevěřilo a to nám vyhovuje. V základní části jsme nebyli schopni dát dohromady pořádnou sérii výher a jen jednou jsme vyhráli tři zápasy v řadě. A teď jsme vyhráli pátý zápas play off v řadě :klobuk: Hrajeme totální hokej, nasazení všech je příkladné, makáme, bruslíme, držíme se jednoduché strategie, hrajeme fyzicky a hlavně hrajeme jako tým. Hodí se nám, že nemáme klasické útoky jedna až čtyři, máme zkrátka čtyři útoky a každý může dát gól. A do toho neuvěřitelný Carey jako základ toho všeho.
Peg bez Scheifeleho (po právu, já teda doufal alespoň v pět zápasů, ale čtyři beru), bez Stastneho a bez DeMela a vypadali, že neví jak na nás. Ale pořád mají neskutečnou sílu v útoku a po pár gólech se to může celé obrátit, takže když vydržíme v nastoleném tempu a stylu hry, tak se o postup bát nemusíme.
:wave: :wave: :wave: Sweep time
Asi jsme překvapili hodně lidí, pro mě to překvapení až tak není hned po prvním zápase. Hrajeme jako tým, makáme, hrajeme fyzicky a máme přesně to co je tým pro play off se základem ve skvělém brankáři. Jets jsme nedali moc čuchnout, naše dohrávání jim nedělalo dobře, stejně jako Leafs, střední pásmo byla nedobytná zóna a do toho Staal a hlavně Danault, jenž nedal Ehlersovi, Connorovi a spol. téměř žádný prostor. Obranu mají nedůslednou a nezkušenou, s tím nemohl Buck nic dělat. A to hovado Scheifele jim tou svou prasárnou taky moc nepomohl. Zaslouženě jdeme dál my, není o čem.

Tak co dál? Já bych si přál spíše Vegas.
Souhlas, hrajeme fakt jako tým a hrajeme hodně bojovně. Do toho vynikající Price, trocha štěstí v prvním kole proti Torontu a výsledkem toho všeho je postup do "konferenčního" finále :good: ! Moc se mi líbí, jak nám zatím fungují všechny lajny, to by mohla být určitá výhoda proti mužstvům, která staví třeba na jedné či dvou nadupanějších řadách. Jako, je mi jasné, že nadcházející soupeř bude úplně o ničem jiném, ale člověk nikdy neví - už teď jsme daleko za tím, co většina lidí od nás očekávala (tedy včetně mě... :-D ).
Gratz k postupu. :klobuk:
Vás som teda ako víťaza north určite nečakal, ale :cool:
Já myslím, že to nečekal nikdo, i já věčný optimista nevěřil, že to s Torontem za stavu 1:3 otočíme. Na Jets jsem nám už věřil, ale sweep jsem teda taky nečekal.
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS