Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

E2 WASHINGTON - BOSTON E3

Diskuze o vyřazovací části sezóny 2020/2021.

Postupující :?:

Washington
43%
10
Boston
57%
13

Washington 77 bodov
Boston 73 bodov

Vyhry z 8 vzajomnych zapasov zakladnej casti si medzi sebou podelili, kazdy vyhral 4.

Tieto timy sa stretavaju v playoff po 4. krat. Z predoslych 3 serii zvitazil 2x Washington.
4:2 Caps
Capitals in 6
4:2 pre sucasny Zdenov tim :)
vitazny gol Chara v tretom predlzeni siedmeho zapasu :jn:
Anty píše:
čtv 13. kvě 2021 12:23
vitazny gol Chara v tretom predlzeni siedmeho zapasu :jn:
tak snad nie vlastny.

Ja tu fandim Caps kvoli Zdenovi, ale tipujem Boston in 6. :?
Boston 4:2
4:1 Wsh
4-2 Washington a rozhodne Ovca :)
Ahoj, teda postup přeju Caps, ale to jen protože jsem závistivej fanoušek Buffala a závidím jak v Bostonu chce každý hrát i za minimum peněz a proto je ten tým tak úspěšnej :sok: :-D
Serii tipuju 4:3 pro Boston.
Nicméně mám otázku z jiného soudku. Kde sledujete livestreamy? Dříve jsem koukal přes nějaký pochybný zahraniční stránky, u kterých jsem se modlil aby nebyly zavirované :-D . Teď bych chtěl koukat na play off v trošku pravidelnějším rázu a na googlu mě vyjelo toto . Máte s tímto typem streamů zkušenost? Je to bezpečný? Je to skutečně zdarma? A jaká je kvalita?
Díky a ať vyhraje ten nejlepší :clap:
Neviem, či je to tu povolené, najradšej by som Ti to poslal do PM. Ale mám dve stopro fungujúce stránky.
Samozrejme, tiež verím v postup caps, nakoľko Bruins mi lezú na nervy, tým že sú liebling rozhodcov NHL. No, už je to jedna jedna.

Caps to budú mať ťažké. S tandemom Andersen, Copley...Vraj sa vracia Ilja, no neviem, či ten to tiež spasí.
Samsonov tomu dal teda, ale já věřím že se Caps ještě zvednou, musí.
Parda píše:
pát 21. kvě 2021 10:23
Samsonov tomu dal teda, ale já věřím že se Caps ještě zvednou, musí.
to teda, to by sa malo stávať tak v HK Dukla Trenčín U13. Ale Schultz na tom tiež nesie minimálne polovičný podiel. Ilja do tejto kraviny chytal ako poloboh.

Tiež verím, že sa ešte zdvihnú. Ten reincarnated Hall mi robí pekné nervy. Prečo hral v buffale to, čo hral? :D
S tím Hallem ti to řeknu úplně přesně proč to tak je, protože si jde do Buffala každej namastit kapsu a potom brečet, že se tam necítí dobře a se smlouvou v kapse jdou nejlíp do hotovýho týmu a Buffalo pak tyhle ubrečence pak musí vyměňovat ještě pod cenou :klobuk:
No, už je to vybavené, toto už caps nedajú. Škoda.

K tomu Buffalu - niečo zhnitého je v štáte buffalskom. Nechápem čo to je, snáď sa to raz dozvieme.
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS