Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

C2 FLORIDA - TAMPA BAY C3

Diskuze o vyřazovací části sezóny 2020/2021.

Postupující :?:

Florida
48%
10
Tampa Bay
52%
11

Florida 79 bodov
Tampa 75 bodov

Florida vyhrala 5 z 8 vzajomnych zapasov v zakladnej casti.

V playoff sa tieto timy stretavaju po prvykrat v historii.
4:2 Tampa
Florida 4:2
4:2 Tampa
4:3 Tampa
3:4 TB
4-3 Florida
Tampa je strašně v ráží. Vyhráli jsme, ale dobrý pocit ze série nemám. Obrana je špatná a například dneska bych Chrise z gólů nevinil. Každopádně, tento zápas ukázal maximální nasazení z naší strany. Bude to ještě zajímavá série a klidně to můžeme otočit. Nicméně Tamba dle představené hry je i pro mě letos žhavým kandidátem na SC. Mají vše, nebezpečný útok, dobrou obranu a skvělého brankáře.
Gratulace do Tampy. Byla to skvělá série! Oba týmy předvedli skvělé výkony, Tampa však byla lepší a právem postupuje. Sérii jsem si užil, ačkoli k ní mám pár připomínek.

Kámen úrazu našeho neúspěchu bych viděl v nerozhodnosti, co se jedničky týče. Do PO byl náš starter goalie Bobr.. Ať se na mě Q nezlobí, ale byla to nejhorší volba, což se záhy ukázalo. Bobr je příšernej a já tajně doufám, že si jej Krakeni letos na rozšiřovacím draftu vezmou. Za mě nejhorší podpis v dějinách klubu..

Obrana taky nebyla kdoví jak dobrá. Hlavně v 6. zápase jsme soupeři dovolili příliš brejků a obecně celou sérii tam bylo strašně laxních přihrávek, nebo nedostatečného pokrytí dorážek v oblasti brankoviště. Takový Forsling se mi ale líbil a pokud přidá na důrazu, tak si myslím bude paltným hráčem. Naopak Stralmana už prosím ne.. Yandle je sice výborný dopředu, ale dozadu hoří jak papír. Ale to už asi každý za ty roky víte.

K těm prasárnám, co jsme předvedli během série se raději vyjadřovat nebudu. Minimálně Duclaira bych totiž musel přetáhnout hokejkou přes koule. A těch zákroků tam bylo víc.. Možná si někteří budou myslet, že jsem měkkej, ale je rozdíl hrát tvrdě a hrát soupeře za účelem zranění, což mi po atacích na Kucherova nebo Vasilevskeho přišlo..

Jo a Knight.. Panečku, ten mi v game 5 vytřel zrak. Už s etěším na další zápasy, kde bude chytat. Neskutečný talent a brankář. A to je mu teprve 20.
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS