Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Finále: TAMPA BAY - MONTREAL

Diskuze o vyřazovací části sezóny 2020/2021.

Víťaz?

Tampa
79%
19
Montreal
21%
5

:)
Gratulujem Erik :wave:
Tampa 4:1
Zase jsme outsideři, zase oni musí a my můžeme a nikdo nás na výhru netipuje, čili nic nového a taková role nám vyhovuje. Je to finále SC, lehké to nebude, ale já nám věřím, když budeme hrát jako doteď.
Habs in 6 :wave:
4-0 tampa
Ja by som to celkom MTL doprial. 4:3, Toffoli GWG in game 7. :jn:
Koniec pribehu pre montreal. Uz prvy zapas potvrdil ze montreal nema ziadnu sancu a seria sa skonci 4-0.
dopřál bych to Montralu, bez debat
Selly8 píše:
úte 29. čer 2021 19:35
dopřál bych to Montralu, bez debat
jenže nie sú Vánoce a SC se nedáva ako dárek pod stromeček. :wink: Tampa si to v pohode postráži :)
Gratulacia do Tampy. Toto bolo jedno z najjasnejsich finale , bolo dopredu jasne ze tampa ich zvalcuje. Montreal tam v tom finale nemal co robit a urobil zapadu akurat hanbu vo finale, na druhu stranu ani vegas by s tampou neuhrali nejaky zasadne lepsi vysledok.
Škoda, byli lepší a potvrdili roli favorita, ale rozhodně to nebylo tak jednoznačné jak se může zdát nebo jak někteří pomatenci píšou.
Na kluky jsem moc pyšný a děkuji jim za krásný run celé PO plný krásných momentů :klobuk:
Nie velmi dostojne finale, ale buducu sezonu sa snad vsetko vrati do normalu a podpriemerne timy do pozicii mimo PO
mitch píše:
čtv 08. črc 2021 09:39
Montreal tam v tom finale nemal co robit a urobil zapadu akurat hanbu vo finale,
Ty máš fakt dost, ty hanbo... :hroza: .
FLYERS FAN píše:
čtv 08. črc 2021 10:11
Nie velmi dostojne finale, ale buducu sezonu sa snad vsetko vrati do normalu a podpriemerne timy do pozicii mimo PO
A ty jsi druhý takový, Bože můj... :hroza: .
Montreal fluked they way into the finals, tam už jednoznačná záležitost :good:

Nikita :rofl:
Jsem rád, že to Tampa vyhrála a ukázala Vegas a Coloradu, jak moc jim ještě chybí. O Montrealu se bavit nemusíme, ten tamější fanoušci zničili už po samotném postupu do finále a celé finále to vypadalo, že habs hrají proti zdi. Hlavně pro ty mladý kluky to ale musela být super zkušenost a doufám, že si ji zapamatují, až budou příští sezonu v únoru bez šance na play-off, jak to u takových komet chodí.
Myslíte si, že Bergevin udělá tu chybu, že si bude myslet, že jsou už dobří a že jim chybí jen kousek a zase to na roky pohřbí?
Bergevina sice moc často nechválím, ale za složení tohoto mužstva rozhodně pochvalu zaslouží a moc nechápu, v čem by jako měl dělat do příští sezóny chybu u mladých...? Jaké komety??? Suzuki, Kotkaniemi jsou již pevně zapracovaní do týmu a jsou dobří, hlavně tedy Suzuki už druhým rokem po sobě ukazuje, že může pro nás být tím centrem, kterého jsme dlouho hledali. O Romanova strach nemám, ten podle mě půjde v podobných stopách co Sergačev v Tampě, jenom samozřejmě nebude tak produktivní - nebude mít tak ofenzivně kvalitní spoluhráče. Caufield je zatím pořád ještě malinko s otazníkem, ale strach bych také neměl, vždyť letos jasně ukázal, že i s tak malou postavou se dokáže výborně prosadit a je to rozený střelec, bude dobrej :wink: . Takže já si naopak myslím, že Bergevin udělal výborný mix mládí a zkušenosti a spíš je jen otázkou, jak dlouho bude držet zdraví Weberovi a Priceovi... A taky samozřejmě, jak se změní mužstvo po draftu... Tak jako tak jsem přesvědčený, že do PO příští sezónu postoupíme!
Míro, ser na ně, tohle jsou přesně důvody proč to tady tak uvadá :hroza: Debilní kecy na místo normálního pokecu o hokeji.
Možná jsme komety a třeba příští rok ani neuděláme PO jako loni finálový Dallas, možné je všechno, ale rozhodně si nemyslím, že může podprůměrný tým "po haluzi" a se štěstím jen tak porazit tři týmy v NHL play off a z toho dva regulérní Cup contendery. Se štěstím jde vyhrát jedna série, ne tři.
Ale je mi docela jedno co si zdejší odborníci myslí, zvlášť fandové Flyers a Flames :hehe: My víme co máme v týmu a známe jeho kvality.
To je asi typická debata fanoušků proti nezaujatým. Zasloužíte kredit za to, jak jasně jste vyprovodili Vegas a že jste byli nejlepší z té klaunské divize, ze které jste ještě málem dokázali nepostoupit. Užívejte si vydařenou sezonu, zasloužíte si tu radost z postupu do finále.
Přečti si ještě jednou ty reakce tady a pak piš kdo je nezaujatý.
Já jsem nohama na zemi, měli jsme štěstí, postoupili jsme do PO jako poslední s odřeným hřbetem, no a co? Koho to zajímá? Chceš mi tvrdit, že je v NHL nějaká logika nebo se to snad hraje podle papírových předpokladů a vždy vítězí favorité? A klaunská divize? Myslíš tu divizi, kde byl tým VŠEMI před sezonou pasovaný mezi favority na zisk cupu a dvě největší ofenzivní hvězdy ligy? Tyhle kecy o tom jak byla kanadská divize nejslabší mě dojímají, neb to jsou jen domněnky. Ono se totiž hrálo jen v divizi letos, pokud by to někdo nevěděl, tudíž lze těžko srovnávat týmy mezi divizemi, když se mezi nimi nehrál žádný zápas :sisi: . Nebo mi tady prosím prozraď tvou logiku kde jsi ty a mnoho jiných přišli na to, že kanadská divize byla "klaunská", rád si to přečtu.

A radost si užijem, neboj, mě parta trollů radost opravdu zkazit nemůže.

A k tvým slovům na naší adresu- nemáš vůbec pravdu, Bergevin to nerozpustil před pár lety, nerozprodal veterány a jak vidíš, tak to nebyl špatný postup, když jsme byli tři výhry od cupu. A to já musím vzít zpět všechnu kritiku, taky jsem tehdy chtěl ať vymění Webyho, Caryho a ostatní, ať jdeme cestou rebuildu, ale on si držel svého resetu a loňský rok byl jen začátek. Přitom nic neztratil, i tak jsme nabrali talent a při výměnách ztratili pouze late picky, nepotřebné hráče nebo téměř nic. U stále aktivního a na špici hrajícího staršího jádra týmu (Carey, Gally, Weby, Petry) se formuje nové plné talentu- Goal Caufield, Suzy, KK, Romy, takže dle tvých slov ano, MB si pořád myslí, že jsme dobří, nedojde k velkých změnám a půjdeme dál v nastoleném tempu tj. vychovávat talenty pod dohledem veteránů. Finále cupu je si myslím dostatečná vizitka, že to funguje a je úplně jedno co říkají zdejší odborníci, kteří o týmu neví nic a neviděli ani minutu z našich zápasů.
Tak Bergevinovi niektore veci vysli, ale ine nie.

Ked si zoberiem vymenu Weber - Subban, tak ze hra Subban NHL uz ani neviem...
Vymena Suzuki + Tatar vs Pacioretty - aj tu by som sa priklonil skor k tomu ze to bol z pohladu Canadiens dobry obchod.
Na druhej strane myslim, ze vymena Sergachev - Drouin mu nevysla. Ked si spomeniem, ako pred draftom v 2013 hejtoval David na Eurolanche aby Avalanche brali Drouina, alebo Jonesa. Nastastie brali vtedy MacKinnona, ktory bol dlho v Davidovej nemilosti.
Drouin sa mam pocit z NHL pomalicky vytraca...

Posledne leto mu vysli podpisy, Toffoli aj Anderson, to boli dobre podpisy, u Andersona si vsak myslim, ze Bergevin vyrazne preplatil. O to viac ze mame nasledujuce 4 roky ci kolko rovnaky platovy strop.

Kotkaniemi, hmm, neviem zaujat postoj. Nemam vela nasledovany Montreal, ale pri nom mam pocit, ze mu robi problem korculovanie, co je na Fina prekvapujuce. Mozno to robi ta jeho vyska, ze mam taky pocit, ale myslim si, ze na centra c.2 je to zatial malo.

Sam som zvedavy na novy rocnik, ktory uz bude dufam regularnejsi a vrati sa to do normalu.
Kopec muzstiev ja na tom natesno so stropom, som napriklad zvedavy na to, ako sa s tym popasuje Tampa, ktore je daleko nad platovym stropom a pri 17 podpisoch maju 85mil.

Buduci rok im konci Point a Palat, som naozaj zvedavy ako sa s tym vysporiadaju a ci to bude znamaenat pad Tampy.
Ukaž mi GM, kterému vyšlo vše? Snad jen Yzymu a ted Briseboisovi v Tampě.
Sergachev-Drouin trade nevyšel, ale tohle jsem mu nikdy nevyčítal a to i v době, kdy jsem byl jeho velkým kritikem. V době tradu to bylo padesát na padesát, oba mladí hráči a uvidí se co z nich bude. Drouin bohužel nikdy nenaplnil očekávání a letos se do toho přidaly nějaké záhadné osobní problémy (proto nehrál od 3/4 základní části a celé PO), takže vůbec nevíme co bude.
Zapomínáš na trade Flaška+Weise za Danaulta a 2nd rounder, z něhož jsme vzali Romanova, skvělé podpisy Toffoliho, Perryho, Edmundsona (top defenzivní bek ligy IMO), Allena atd., toto vše před letošní sezónou nevypadalo špatně a než se začalo hrát, tak spousta novinářů na nás upozorňovala, že ten tým nevypadá vůbec špatně, je velký a zkušený doplněný talentem, takže nás hodně lidí pasovalo na černé koně ligy, pak se to vytratilo po půlce základní části, kdy jsme šli dolů, ale jen to je dobré zmínit, že určitě ne pro všechny byla naše účast ve finále až takové překvapení.

Anderson přeplacený? Nemyslím si, chceš skvěle bruslícího powerforwarda, tak ho musíš zaplatit, takoví hráči už v NHL moc nejsou a my o něj moc stáli. A letos potvrdil, že si zaslouží každý cent, otázka je co bude dál, ale je to určitě riskantní podpis (asi jako každá delší smlouva), rozhodně ne přeplacená.

Kotkaniemi je projekt, máš pravdu, bruslení někdy vypadá krkolomně a jeho největší problém je konzistentnost, ale podívej se na jeho čísla z play off loni i letos. Fantazie. Když mu to sedne, tak je hodně vidět. Vždy bude srovnáván s Tkachukecm, kecy o tom že jsme měli vzít jeho a ne KK, nasrat, nezájem, je to jak to je a já mám KK rád. A k tomu, že to zatím na 2nd C nevidíš bych jen rád podotkl, že mu bylo před pár dny čerstvě 21 let (!!!) a podívej se co vše už má za sebou v NHL. Nebojím se o něj, vyroste z něj super hráč. A nezapomínejme, že se z nás "přes noc" stal tým s obrovským talentem na centru, dnes je v týmu jasně zakomponovaný Suzuki, Danault (top defenzivní C ligy, uvidíme zda ho podepíšem), Kotkaniemi, Evans a také nezapomínejme na Ryana Poehlinga, jenž měl letos skvělou sezonu na farmě, ale na konci se zranil, ten taky neřekl ještě poslední slovo.

Na Tampu a jejich počínání jsem taky zvědavý, doufám, že liga zakročí a tyhle čachry s capem se už dít nebudou. A to nemyslím jen proti Tampě, ty kontrakty retired hráčů pohřbené na LTIR jsou taky zlo a celkově to nedává smysl, když je cap nějaká konkrétní částka, tak jakýkoliv tým přece nemůže za hráče vydat víc než je ten cap. I my jsme ho letos jemně přestřelili a já ani nikdy Bolts nevyčítal, že jsou 18 mil přes, neudělali nic co se nemůže a jen využili šance. Liga měla zakročit přes sezonou a třeba by tenhle tým, dle mého názoru nejsilnější minimálně v cap éře, ani nevznikl.
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS