Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Názvy konferencií

Ste za zmenu názvov konferencií?

Áno
60%
9
Nie
40%
6

Ahoj, už pár rokov máme konferencie pomenované po legendách, ktoré stáli pri zrode KTL a patrili medzi najlepších tipérov, zároveň boli adminom a moderátorom HF (OpenFire a Derryl). Dnes ich už ale asi veľa z vás vôbec nepozná a oni sem tiež dávno nechodia. Preto by možno nebolo odveci porozmýšľať o zmene názvov konferencií. Čo myslíte? Máte nejaké nápady?
Předpokládám že TTho a Lordova konference neprojdou :jn:

Za sebe bych úplně neměnil, nepřijde mi, že bychom měli v novodobější historii takové legendy, které už se soutěže neúčastní. Většina veteránů pořád ještě tipuje, snad s výjimkou cepiho. :neviem:

Jedině, že by se upustilo od pojmenování po osobnostech a přešlo se třeba na legendy československého hokeje…
Ja som ich zažil,takže čo sa mna týka,klidne by to mohlo zustat. :) A ak zmena,no možno nejaké legendy nášho,nebo asi skôr zámorský NHL kedže o tipovačku ich ligy,se tu jedná. :)
za mňa osobne, by sa mohli premenovať, určite by to mali byť osobnosti z NHL, jednou z najvýraznejších bol Gretzky, tak by sa patrilo jednu pomenovať jeho menom a tú druhú skúsme hlasovaním prípadne, pár návrhov a niečo vyberieme...
Nový název? ... Evil Insiders ... to je pojem v KTL :-D :lol: :good:
Walt píše:
úte 03. zář 2019 09:06
za mňa osobne, by sa mohli premenovať, určite by to mali byť osobnosti z NHL, jednou z najvýraznejších bol Gretzky, tak by sa patrilo jednu pomenovať jeho menom a tú druhú skúsme hlasovaním prípadne, pár návrhov a niečo vyberieme...
ja v KTL najblizsiu sezonu nebudem, ale toto by sa mi asi pozdavalo najviac. pomenovanie po legendach NHL, ale najlepsie takych ktore si vacsina z nas este pamata nazivo.

hracov co karieru ukoncili 30+ rokov dozadu ako Orr alebo Howe by som neriesil - je to podobne ako pri nazvoch Derrylova a Openfireova konf., vela ludi vie ze tu taki hraci boli, ale malokto k nim ma nejaky "hlbsi vztah" lebo sme ich nezazili

osobne by sa mi pacili nazvy "Waynova konf." a "Mariova konf."

je to pomenovanie po legendach NHL, kazdy vie o kom je rec ale zaroven je to trosku odlahcene a neposobi to tak "oficialne" resp. "suchoparne" ako pouzitie priezvisk Gretzky/Lemieux

:neviem:
Zas by to ale nutne nemuseli byt len Kanadani nebo Amici po kom by se to premenovalo,toto je web cesko\slovensky a v NHL hralo dost nasich hracov legiend ako Demitra ,Bondra,Sarky ....i z druhej strany Hasek,Jagr,Hrdina ....tak by to mohli byt aj nasi ku ktorym.tu maju chalani asi blizsie nez k Waynovi nebo Mariovi,pri vsetkej ucte k tomu co dosiahli. :)
Když už měnit, a ve výsledku proč tedy ne, tak jsem pro Chrisovu variantu.
ja som popravde za klasiku, načo meniť názvy po legendách súťaže, ale ak by sa menilo, tak po československých legendách (ale bral by som do úvahy, že po Demitrovi je už pomenovaná yahoo liga)
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES